FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Slavia - Teplice (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Slavia - Teplice (2009/2010)

Příspěvekod stinadlaFKT » 7.3.2010 11:26

První z důležitých venkovních zápasů, které nás na jaře čekají. A protože bude potřeba zapojit i sílu 12. hráče uspořádá se na cestu do Edenu autobus pro fanoušky (neorganizováno klubem).

CENA: přibližně 150.-
NÁSTUPIŠTĚ: Stínadla za jižní tribunou (to je ta velká krytá za bránou :)
ČAS: 14:30 (přijďte včas, lepší)

pozn. peníze se neplatí předem, nejsou třeba rezervace a obštrukce s tím spojené, vše se platí při vstupu do autobusu (45 míst a snad i něco ke stání) a kdo dřív příjde... Ovšem nebál bych se (ze zkušenosti), že o místa bude nouze.
stinadlaFKT
Registrovaný člen

Re: Slavia - Teplice (AUTOBUS!)

Příspěvekod Linus7 » 8.3.2010 17:38

Buzny sešívaný ... Ukradli nám chorál "slyšte našé hlasy" ... :down: :down:
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 8.3.2010 19:33

Oni ho neukradli, ale je pravda, že jsme ho poprvé zpívali, když oni si ještě při nočním snění o Edenu vlhčili své oděvy :-))
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 8.3.2010 19:59

Jak to tak pozoruju jestli to vyjde tak tohle je skvělá organizace výjezdu. Přehledné, vše se z toho příspěvku člověk dozví... paráda, doufám, že se tohle bude realizovat i při výjezdu na bohemku ... :yes: :applause: ;-)
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 8.3.2010 21:20

Super! já s kámošem určitě jedem.. ještě nejspíš pojede můj fotřík s kámošem, takže hned 4 lidi určitě budeme.. radši tam budu už něco po 14:00, kdyby náááhodou byl zájem.. ale myslim, že nebude problém.. už se těšim!

Jinak na kolik tak asi vyjde lístek v Edenu??
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 8.3.2010 21:44

RUSSELL píše:Jinak na kolik tak asi vyjde lístek v Edenu??

nedivil bych se kdyby cena byla az ke 300 kc, preci jen je to zidovsky klub a prijede budouci mistr :-))
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Time32 » 8.3.2010 22:21

Ettiene píše:

nedivil bych se kdyby cena byla az ke 300 kc, preci jen je to zidovsky klub a prijede budouci mistr :-))

Tak tady je přesná cena: http://vstupenky.synottiparena.cz/sal.p ... ceID=17280
Time32
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 9.3.2010 7:58

Ettiene píše:

Tvá zmínka o židovském klubu tě pasuje na bezkonkutenčně největšího vola tohoto fóra.
Petřík

Příspěvekod kolostuj » 9.3.2010 8:41

Ettiene píše:nedivil bych se kdyby cena byla az ke 300 kc, preci jen je to zidovsky klub a prijede budouci mistr :-))

Ty rasistické nadávky si nech pro sebe.Nikdo tu na ně není zvědavý. Tímhle jsi se u mě zařadil na úroveň těch vypatlanců,kteří na ostravsku vypálili domek romské rodiny.jistě víš, kterou smutnou událost mám na mysli. :down:

Doufám,že Jirka zasáhne a Tvůj přihlouplý příspěvek odstraní.
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 9.3.2010 10:30

kolostuj píše:
Ettiene píše:nedivil bych se kdyby cena byla az ke 300 kc, preci jen je to zidovsky klub a prijede budouci mistr :-))

Ty rasistické nadávky si nech pro sebe.Nikdo tu na ně není zvědavý. Tímhle jsi se u mě zařadil na úroveň těch vypatlanců,kteří na ostravsku vypálili domek romské rodiny.jistě víš, kterou smutnou událost mám na mysli. :down:

Doufám,že Jirka zasáhne a Tvůj přihlouplý příspěvek odstraní.

To si delas legraci? Zadny rasisticky ton v tom neni! Ciste historicka souvislost o ktere jsou na akadamicke pude i prednasky. Myslel jsem to uplne stejne, jako kdybych Sparte predhazoval skatulkaci na delnicky klub z cehoz za komunistu vyrazne profitovala. Rozhodne tohle bezvyznamne dloubnuti prirovnavat k tem idiotum, co vypaluji domky mi prijde dost zcestne. Je dost legracni jaka v nasi spolecnosti existuje alergie na pouziti slova zid. Jen proto ze si ho berou na paskal ultrapravicovy hlupacci, nemusi mit jeho pouziti apriori rasisticky nadech. Pokud jsem se nekoho dotkl tak se omlouvam, nicmene ja takhle zertuji i ve spolecnosti svych slavistickych pratel a necekal jsem tedy, ze z rasismu me napadnou ti na teplickem foru, sorry panove - nebylo to mysleno s takovym nadechem (ci tonem) jak jste si to vylozili!!
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 9.3.2010 10:37

Petřík píše:
Ettiene píše:

Tvá zmínka o židovském klubu tě pasuje na bezkonkutenčně největšího vola tohoto fóra.

Doufam, ze takhle razantne pristupujes i vsem vydavatelum zidovskych anekdot :-)
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod rb10 » 9.3.2010 11:20

Cena vstupenek do Synot Tip arény je rozdělena podle atraktivnosti soupeře. Bohužel vedení Slávie do této chvíle nerozhodlo, zda bude zápas zařazen do skupiny Z3 nebo Z2. V prvním případě by vstupenka stála Kč 250,-, v druhém Kč 200,-. Na internetu se zatím on-line prodej nespustil. Mám takovou obavu, že vstupenky do sektoru Hosté jsou z bezpečnostních důvodů prodávány pouze na jméno, ale to se týka zřejmě jen rizikovějších zápasů (Sparta, Ostrava). Dle informací z pokladny v Edenu by se prodej vstupenek měl spustit během dneška. Pokud se mi podaří zjistit konečnou cenu lístku, budu o tom informovat
rb10
Registrovaný člen

Příspěvekod kub7 » 9.3.2010 11:48

RUSSELL píše:Super! já s kámošem určitě jedem.. ještě nejspíš pojede můj fotřík s kámošem, takže hned 4 lidi určitě budeme.. radši tam budu už něco po 14:00, kdyby náááhodou byl zájem.. ale myslim, že nebude problém.. už se těšim!

Jinak na kolik tak asi vyjde lístek v Edenu??

LÍSTEK VÝJDE NA 200KČ
kub7
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 9.3.2010 12:11

Ettiene,je-li tomu tak,tak jsi se jen "ztratil"v tom davu dementních fotbalových fanoušků řvoucích "Jude Slávie" a tímto se Ti omlouvám. :handshake:
Petřík

Příspěvekod Ettiene » 9.3.2010 12:20

Petřík píše:Ettiene,je-li tomu tak,tak jsi se jen "ztratil"v tom davu dementních fotbalových fanoušků řvoucích "Jude Slávie" a tímto se Ti omlouvám. :handshake:

presne tak, ten vtipek nemel nic spolecneho s nenavisti k jakekoli rase... za omluvu dekuji :handshake:
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 9.3.2010 12:21

nicmene zpet k tematu, neni to krasne chodit na svuj klub jiz x let za 80 kc? :up:
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 9.3.2010 12:49

Já bych k té včerejší Slávii jen takovou noticku:je špatným vysvědčením českého fotbalu,že v mužstvu úřadujícího mistra nastoupí v základu 6 zcela průměrných cizinců.Vždyť nám vždycky "navrátilci" z ciziny tvrdili,jak je venku těžké uchytit se...že vždycky cizinec musí být výrazně lepší než domácí.Zřejmě to u nás neplatí....škoda! :down:
Petřík

Příspěvekod rb10 » 9.3.2010 15:35

jen bych potvrdil informaci již uvedenou výše, cena vstupenky do sektoru Hosté je dle webových stránek Kč 200,-. Bohužel není možnost zakoupení lístku na internetu (sektor 120). Pobdrobnosti zjistím (snad) do zítřka.
rb10
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 9.3.2010 16:11

rb10 píše:jen bych potvrdil informaci již uvedenou výše, cena vstupenky do sektoru Hosté je dle webových stránek Kč 200,-. Bohužel není možnost zakoupení lístku na internetu (sektor 120). Pobdrobnosti zjistím (snad) do zítřka.

Díky, to by se šiklo.. chci vědět, zda obstarat lístky předem nebo jestli nebude problém koupit lupeny až na místě
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 9.3.2010 16:33

Petřík píše:Já bych k té včerejší Slávii jen takovou noticku:je špatným vysvědčením českého fotbalu,že v mužstvu úřadujícího mistra nastoupí v základu 6 zcela průměrných cizinců.Vždyť nám vždycky "navrátilci" z ciziny tvrdili,jak je venku těžké uchytit se...že vždycky cizinec musí být výrazně lepší než domácí.Zřejmě to u nás neplatí....škoda! :down:

Slavia ať si klidně hraje dál na Arsenal. Mě zajímá situace v Teplicích a tady dle mého názoru platí, že na cizince jsou větší nároky.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod SEKTOR15 » 9.3.2010 17:10

Zakoupit lístky na místě nebude problém. Teda byl by to problém jen v tom případě, že by si lidi v Teplicích uvědomili o co se vlastně hraje a nekompromisně by zaplnili ne jen autobus ale i všechny vlakové spoje do Prahy a na dálnicích tvořili svými auty kolony a v Praze by se nás sešlo 2-3 tisíce jak by bylo všude ve evropě na takovéto zápasy normální a pro sehnání lístků byste museli být buď členem nějakého fanclubu nebo mít konexe ve vedení FK TEPLICE a ještě by se našly stovky nebo i tisíce otrlých, co by do Prahy jeli bez lístku s nadějí, že se u stadionu něco sežene do vedlejšího sektoru nebo že klub na poslední chvíli ještě po táhlých jednání se Slavií domluví pro Teplice rozšíření sektoru pro hosty a nakonec by nás v Edenu bylo 5000........................ :-O :-O sakra zase mám ty halucinace a to si ty prášky předepsaný od doktora beru na noc hned dva :-)) :-))

Ne beze srandy v našich běžných počtech bych si o vstupenky do sektoru hostí starost nedělal, bude jich asi víc než dost. Pokud by to mělo být na jméno to bysme se dozvěděl včas, asi lepší mít dneska na fotbal o.p. s sebou.
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 9.3.2010 18:24

Nikde jsem se nedozvěděl. jak je to s těmi lístky na občanku, asi to opravdu bude jen na Spartu a Baník. Já pojedu vlakem a pak zajdu s kámošema v Praze na pivo a druhý den se vrátím. Už se těším na oslvu vítězství :-D

Tepličáci to jsme my :-)
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 9.3.2010 18:33

Ettiene píše:Rozhodne tohle bezvyznamne dloubnuti prirovnavat k tem idiotum, co vypaluji domky mi prijde dost zcestne. Je dost legracni jaka v nasi spolecnosti existuje alergie na pouziti slova zid.

Nejsem alergický na slovo Žid. Vadí mi,že se používá název národa (jakéhokoliv) jako nadávka nebo zesměšnění někoho nebo něčeho a to mi jako bezvýznamné dloubnutí nepřipadá.
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 9.3.2010 18:45

kolostuj píše:
Ettiene píše:Rozhodne tohle bezvyznamne dloubnuti prirovnavat k tem idiotum, co vypaluji domky mi prijde dost zcestne. Je dost legracni jaka v nasi spolecnosti existuje alergie na pouziti slova zid.

Nejsem alergický na slovo Žid. Vadí mi,že se používá název národa (jakéhokoliv) jako nadávka nebo zesměšnění někoho nebo něčeho a to mi jako bezvýznamné dloubnutí nepřipadá.

takze kdyz si Anglicani (a nejen oni) utahuji z lakomosti Skotu, tak se jedna o neco odsouzenihodneho? proste typizace ruznych narodu ci etnik nemusi znacit nic vylozene spatneho, jen treba (jako v tomto pripade) dloubnuti do naseho pristiho soupere ve fotbale... Ja respektuji tvuj nazor, nicmene pres jakykoli uhel pohledu si myslim, ze jsem si srovnani s temi bezmozky na Ostravsku nezaslouzil, ale nechme to byt...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod rb10 » 10.3.2010 10:31

Právě jsem dostal odpověď ohledně nákupu vstupenek :applause: :

Dobrý den,

vstupenky do sektoru hostí jsou a budou k dispozci na pokladnách v Synot Tip Areně, doklad totožnosti ani nic jiného k jejich nákupu není potřeba.

Děkuji, s pozdravem
Marie-Anna Štěpánková
Předprodej vstupenek
SYNOT TIP ARENA

Kapacita sektoru Hosté je cca 800 diváků, dostane se tedy (bohužel) na každého.
rb10
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 10.3.2010 11:22

Dle očekávání... kapacita 800 mi přijde pro sektor hostí na stadioně pro 22000 docela málo. Na letný maj sektor snad pro 3000 hostů. Nicméně za starejch časů, kdy fotbal byl lidovým sportem by se tam ty 3000 taky vešli. Tu jeden stojí na sedačce, tu druhej před sedačkou, tu čtyry lidi na jednom schodě... Oficiální kapacita by se neměla řešit :up2:
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod rb10 » 10.3.2010 11:35

SEKTOR15 píše:Dle očekávání... kapacita 800 mi přijde pro sektor hostí na stadioně pro 22000 docela málo. Na letný maj sektor snad pro 3000 hostů. Nicméně za starejch časů, kdy fotbal byl lidovým sportem by se tam ty 3000 taky vešli. Tu jeden stojí na sedačce, tu druhej před sedačkou, tu čtyry lidi na jednom schodě... Oficiální kapacita by se neměla řešit :up2:

v roce 1989 se to v Sheffieldu na stadionu Hillsborough take neresilo. Ach jo, hooligans...... :no:
rb10
Registrovaný člen

Příspěvekod Hegvenc » 10.3.2010 15:40

Chápu že s Lístkama asi problém nebude ale ten autobus bude to stačit ?Je to přece jen jiný zápas než s Kladnen nebo Budějicema!Kolik lidí tak přibližně dopředu má zájem?Jsem z Mostu Nerad Bych tam jel zbytečně! Snad se z Teplic nějak do Prahy pak Dostanu!
Hegvenc
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 10.3.2010 16:33

Hegvenc píše:Chápu že s Lístkama asi problém nebude ale ten autobus bude to stačit ?Je to přece jen jiný zápas než s Kladnen nebo Budějicema!Kolik lidí tak přibližně dopředu má zájem?Jsem z Mostu Nerad Bych tam jel zbytečně! Snad se z Teplic nějak do Prahy pak Dostanu!

Tohohle se taky trochu bojim.. jedu já a semnou 3 lidi a byl bych dost nasranej, kdyby třeba už nebylo v buse místo nebo tak, proto taky na sraz pudu radši v 14:00 .. tohle je dost nejistota.. to už bych radši měl tu rezervaci, abych měl už své místo jistý..
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod stinadlaFKT » 10.3.2010 16:40

rezervace předem jsme nechtěli udělat, protože Tepličáci málokdy zaplnili celý autobus a myslím, že ani tentokrát nebude problém sehnat v autobuse místo, i když bych byl rád překvapený.
stinadlaFKT
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 10.3.2010 16:55

stinadlaFKT píše:rezervace předem jsme nechtěli udělat, protože Tepličáci málokdy zaplnili celý autobus a myslím, že ani tentokrát nebude problém sehnat v autobuse místo, i když bych byl rád překvapený.

Jasný, stát se může cokoli.. jen se bojim, abych nakonec nezůstal venku a nekoukal, jak bude autobus odjíždět směr Praha a já zůstanu doma.-.
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 11.3.2010 7:08

RUSSELL píše:
stinadlaFKT píše:rezervace předem jsme nechtěli udělat, protože Tepličáci málokdy zaplnili celý autobus a myslím, že ani tentokrát nebude problém sehnat v autobuse místo, i když bych byl rád překvapený.

Jasný, stát se může cokoli.. jen se bojim, abych nakonec nezůstal venku a nekoukal, jak bude autobus odjíždět směr Praha a já zůstanu doma.-.

Právě kvůli tomu jedu vlakem. Nevzal jsem si volno, abych pak nešel na fotbal.
Já jedu ve 12:50 rychlíkem směr Praha. Tam si skočím koupit lístky, pak si dám pár pivek a hurá na fotbal povzbudit kluky k dalším 3 bodům.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod stinadlaFKT » 11.3.2010 9:56

Jabqooo píše:
RUSSELL píše:

Já jedu ve 12:50 rychlíkem směr Praha. Tam si skočím koupit lístky, pak si dám pár pivek a hurá na fotbal povzbudit kluky k dalším 3 bodům.

TO JE ZBYTEČNÉ !!! Protože i kdyby tam náááhodou bylo úplně plno (nevím co by se muselo stát, aby to tak bylo), tak v 15:37 jede vlak do prahy s příjezdem v praze v 17:27 přičemž začátek zápasu je 18:20 a cesta MHD v praze z nádraží na stadion trvá cca 20 minut !!! Takže tak.
stinadlaFKT
Registrovaný člen

Příspěvekod storm_ice » 11.3.2010 12:01

vlak jede i ve 14:50 (rychlík) tamten je s přestupem a pokud by se domluvilo cca 5 lidí tak to se zpáteční slevou skupinově vyjde taky kolem 150 kč.
storm_ice
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 11.3.2010 12:23

My pojedeme s kámošem autem, máme2-3 volná místa. Kdyby někdo chtěl jet, dejte vědět.
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 11.3.2010 13:16

Už se docela těším na zápas. Doufám, že Plzeň nám nevzala síly, ale snad ne. Pod Plíškem dosud fyzička nikdy nebyla problémem. Líbila by se mi sestava:

Slavík - Vidlička, Klein, Matula, Siva - Verbíř, Vachoušek, Ljevakovič, Zoubele - Mahmutovič, Veverka

Veverčákovi by zápas se Slavii mohl po herní stránce sedět vice, než Doškovi. Škoda, že nejsou k dispozici Mareš nebo Vondrášek.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 11.3.2010 14:53

JirkaXXL píše:Už se docela těším na zápas. Doufám, že Plzeň nám nevzala síly, ale snad ne. Pod Plíškem dosud fyzička nikdy nebyla problémem. Líbila by se mi sestava:

Slavík - Vidlička, Klein, Matula, Siva - Verbíř, Vachoušek, Ljevakovič, Zoubele - Mahmutovič, Veverka

Veverčákovi by zápas se Slavii mohl po herní stránce sedět vice, než Doškovi. Škoda, že nejsou k dispozici Mareš nebo Vondrášek.

davam podpis :up: bez jedine zmeny stejne
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 11.3.2010 16:37

Nebo :
Slavík
Vidlička - Klein - Matula - Siva
Verbíř - Vachoušek - Ljevakovič - Stožický
Mahmutovič - Zoubele

;-)
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 11.3.2010 17:14

Jabqooo píše:
RUSSELL píše:

Jo, vlakem by mi to taky nějak nevadilo.. však na Žižkov loni sme cestovali spolu :-) ale počítám stim busem, že se tam vejdu.. navíc teď nejedu sám, ale ještě s tátou a jeho kolegou a možná dalším kámošem a ti preferujou autobus..
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.3.2010 23:54

Nebo :
Slavík
Vidlička - Klein - Matula - Siva
Verbíř - Zoubele - Vachoušek - Ljevakovič
Došek
Mahmutovič
B-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 12.3.2010 11:37

Tak proti seshitům nás píská Zelinka, no to jsem zvědavej... Každopádně věřím a doufám, že zápas neovlivní ve prospěch Pražáků.
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 12.3.2010 12:31

Kdyby se někdo náhodou nevešel do autobusu, tak se může k nám přidat ve 14:50 vlakem. Už je nás 5 takže bychom jeli na skupinovou zpáteční a ta vyjde cca 170 Kč na osobu.
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod Hegvenc » 12.3.2010 13:12

Marky píše:Kdyby se někdo náhodou nevešel do autobusu, tak se může k nám přidat ve 14:50 vlakem. Už je nás 5 takže bychom jeli na skupinovou zpáteční a ta vyjde cca 170 Kč na osobu.

To je super kdyby autobus nevyšel jeli by jsme taky! Jo a co zpátky! Tam je to 20:50 z hlaváku stihnem to?
Hegvenc
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.3.2010 13:20

Kosíno píše:Tak proti seshitům nás píská Zelinka, no to jsem zvědavej...

No, tak to je jasný, to je „vošéfovaný“. Nejdřív nemůžeme hrát v pondělí, ale musíme už v sobotu a pak tam pošlou tohohle mamlasa, který nás už jednou v této sezóně zařízl. A pro jistotu Matějek pustil ve středu hru z uzdy, protože nějaké (další) zmrzačení našeho hráče by také nebylo od věci. Tolik dnešní dávka lehké paranoidní ironie, ale pamatujte: že jste paranoidní neznamená, že po vás nejdou :-D
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Petřík » 12.3.2010 13:23

JirkaXXL píše:
Kosíno píše:Tak proti seshitům nás píská Zelinka, no to jsem zvědavej...

No, tak to je jasný, to je „vošéfovaný“. Nejdřív nemůžeme hrát v pondělí, ale musíme už v sobotu a pak tam pošlou tohohle mamlasa, který nás už jednou v této sezóně zařízl. A pro jistotu Matějek pustil ve středu hru z uzdy, protože nějaké (další) zmrzačení našeho hráče by také nebylo od věci. Tolik dnešní dávka lehké paranoidní ironie, ale pamatujte: že jste paranoidní neznamená, že po vás nejdou :-D

řekl Hower (CIA) ?
Petřík

Příspěvekod Marky » 12.3.2010 13:28

Hegvenc píše:
Marky píše:Kdyby se někdo náhodou nevešel do autobusu, tak se může k nám přidat ve 14:50 vlakem. Už je nás 5 takže bychom jeli na skupinovou zpáteční a ta vyjde cca 170 Kč na osobu.

To je super kdyby autobus nevyšel jeli by jsme taky! Jo a co zpátky! Tam je to 20:50 z hlaváku stihnem to?

Stihne se to si myslím v pohodě.
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod jardatep » 12.3.2010 16:58

Pánové na Stínadlech chodím do sektorů 31-35,na venkovních stadiónech vždy někam na střed,ale zítra bych rád zavítal mezi vás do sekoru hostí,Slávisti tenhle zápas vyhlásili zápasem roku a tak bych byl rád mezi svými. Asi by mi bzlo po konci zápasu nelehko,oni porážky těžce nesou :heart: :heart:
jardatep
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 12.3.2010 18:42

Ja doufam ze nas tam bude hodne a ukazeme vsem, ze i Teplice maji slusnou fanouskovskou zakladnu ;-).
No a snad tam budeme take trochu slyset :-)
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 12.3.2010 20:42

Jabqooo píše:Ja doufam ze nas tam bude hodne a ukazeme vsem, ze i Teplice maji slusnou fanouskovskou zakladnu ;-).
No a snad tam budeme take trochu slyset :-)

Já věřim že jo.. ten bus se podle mě určitě zaplní.. někteří pojedou vlakem a dost lidí pojede autem a taky dost lidí je i přímo z Prahy.. takže myslim, že by nás tam mohlo být dost a v sektoru hostí vytvoříme důstojnou atmosféru..
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 12.3.2010 21:19

Jsem rad, ze z vas vsech citim potrebu pomoc nasim borcum v boji proti Slavii. Ale abychom byli aspon trochu slyset musime drzet v Edenu pri sobe. Jit vsichni do sektoru hosti a stat vsichni na jednom miste a fandit spolecne!!!! nejen sektor 15 ale vsichni fanousci Teplic. TEPLICE DO TOHO!!!!
SEKTOR15
Registrovaný člen

Další

Zpět na Sezóna 2009/2010