FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Teplice - Plzeň (dohrávka)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Re: Teplice - Plzeň (dohrávka)

Příspěvekod Addax » 10.3.2010 22:45

Při cestě autem do Tp jsme na Radiožurnálu poslouchali jednu "upoutávku" na dnešní fotbal a nevěřili vlastním uším. Pan redaktor už dopředu věděl, že bude trapná návštěva a že by se měli fanoušci mužstva, které hraje o titul, stydět. Navíc to bylo stylizováno v tak ironickém hávu, že z toho zaujatost jen čišela. Autor si tam utahoval i z ředitele Hrdličky, který mu v rozhovoru argumentoval, že máme i přes tu bídu čtvrtou nejlepší průměrnou návštěvnost. Že prý ať si lakavě uvědomí, že nám ten dobrý průměr zvedly zápasy s pražskými SS. Když jsem si pak v tiskovém středisku před zápasem kamarádům posteskl, co jsem si právě vyslechl za nehoráznost, tak mi jeden z nich odpověděl: >> řekni mu to rovnou do očí, autor sedí přímo za tebou<<. Protože jsem slušně vychovanej, tak jsem se zdržel emočních projevů na jeho osobu a jen se ho zeptal na fakt, co on na to, že i ostatní hostí ve stejném ročníku na svém hřišti Spartu a Slavii a taky jim to může zvednout průměr jako nám. Odpověď zněla: >>nojo, oni ale nehrají o titul.<< Pak ještě jakoby na svou omluvu polohlasně utrousil něco, čemu jsem nevěnoval pozornost, až později mi došlo, že to bylo na celé věci nejpodstatnější: >>Dostal jsem to befelem...<<. A teď se ptám - od koho a v čím zájmu?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 10.3.2010 22:52

Jinak děkuji klukům za výhru, asi toho měli plné kecky, Horváthovci je skoro uběhali...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod france » 10.3.2010 23:28

Gratuluji k zisku 3 bodů !!. Lepší mužstvo než Plzeň tady ještě nehrálo. Zvláště ve středu hřiště jsme jaksi nestíhali. Díky Slavíkovi můžeme děkovat, že jsme neinkasovali. Dvě tutovky chytil a při ostatních šancí to střeleli plzeňáci vysoko nad. Důležité bylo, že jsme z první střely na branku dali gól a to stejné hned po přestávce zopakovali. Jak se ukázalo bylo rozhodující. Jinak mě přišlo, že náš výkon byl pod tíží o co se hraj moc svázaý. Jinak Došek opět prokázal, že do kombinace je OK. Jeho náhravka na druhý gól měla oči.
Teplicý fanoušek opět nezklamal. Zdravé jádro přišlo - 3 tisovky, al to je vše. Je to ostuda!!!! Vymlouvat se na zimu je směšné. Hrálo se v týdnu od šesti -co proboha chcete víc !!! Vstupné za lidovku, děti a ženy to mají zdarma - to jen tak na ostatních stadionech nenajdete .Nebo chcete dát za lístek na fotbal 370 Kč jako na Slavii - naproti hlavní tribuně ? To by ty Stínadla byli na tom ještě hůř......
Čekal jsem dnes tak 5-6 tisíc diváků, ale to co jsem viděl mě totálně otrávilo. Ano fandilo se ,dobrá kulisa, ale nezlobte se na mě je to ostuda. Mužstvo, které hraje o titul a mnohé generaci se to může jen zdát o něčem podobném přemýšlet na hlas - hrát o mistra.
Věřím, že se to s lepším počasím zlepší, ale kdyby to mělo pokračovat - pak se nelze divit, že kde kdo do nás opírá, že nechodíme na fotbal. Bohužel mají pravdu anevážíme si to, že naši kluci, hrají o titul !!!!-
france
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 10.3.2010 23:37

Tak Plzen hrala jak jsem cekal a psal vyse.Cekal jsem vice od nas,ale jsem moc rad za 3body.Jak nekdo psal,ze se mu nelibilo,jak se dohravalo na konci utkani u rohoveho praporku posledni minutu, tak mne v te chvili to vubec nevadilo-ba naopak.Utocnych vln na nasi branku jsem za 90min. videl dost.
Jinak libili se mi urcite casti zapasu,ale bylo spis kratoucke casticky.Hrat doma takhle na brejky asi neni to,co by jsme cekali,ale nesmime to srovnavat se zapesem v sobotu.Souperi se nedaji vubec srovnat.Plzen hrala pekny fotbal na par doteku a problem nasim delal pohyb zalozni rady a nasledne prenaseni hry na obe strany.Nam fungovala opet ta prava, a to hlavne v 1.puli,kdy leva vubec dopredu neexistovala.
Slava vyborny vykon.Mahmutovic konecne dal,ikdyz to porad neni ono.Dosan taky pekny navic dal pekny mic na druhy gol.Libi se mi cim dal vic(jako hrac).Moc micu,ktere by smerovali na nej vzduchem az tak nebylo.Mozna nejvic faulovany nas hrac.Co ten toho pochyta od obrancu, a to nemuseji byt ani strkanice pri standartce.
Horvath a Rada silne nerozdychali konec utkani.
Jel jsem domu zahraty 3 body,ale s mirnymi obavami na sobotni duel s uradujicim mistrem.Kez by bod.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 10.3.2010 23:56

france píše:pak se nelze divit, že kde kdo do nás opírá, že nechodíme na fotbal. Bohužel mají pravdu anevážíme si to, že naši kluci, hrají o titul !!!!-

Nás, co chodíme na fotbal pravidelně a jsme k němu poutáni, může opravdu mrzet stav nízké návštěvy, obzvlášť v období, kdy všechno šlape jak hodinky a hraje se o titul. Ale teď se zamysleme - my si toho nevážíme? Myslím, že hráči náležitě cítí, jak jsme jim vděčni. Asi se musíme smířit s tím, že nás víc, jak ty 3-4 tisícovky zapálených není. A ten "obal" ostatních, co přijdou hlavně za hezkého počasí v pohodičce na nějaký tahák v podobě pražských SS, nebo na poháry - za co oni by se měli stydět? Za to, že fotbal není u nich v oblasti zájmu na prvním místě? To by naopak nám mohli např. herci/operní pěvci Národního divadla vyčítat, že jsme přišli jen na největší tahák Prodanou nevěstu a při ostatních představeních na ně kašleme - a přitom oni se v nich můžou přetrhnout. Co bysme jim na to řekli? Ať nám s tím vlezou na záda, že půjdeme příští rok zase jen na tu Prodanou. Mohli by se nám divit?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 11.3.2010 0:54

Zmrzlej jak sobolí trus ale šťastnej za tři bodíky - kluci díky a teď zase mi "zvýšíme" divácký průměr na Slávce.Mimochodem -moji dnešní spolucestující z řad Plzeňáků byli cestou domu nějací tišší - při cestě do Teplic mi jejich sebevědomí málem udělalo boule ve střeše auta.... :up:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 11.3.2010 1:16

Já jsem dneska jasně spokojenej. Plzeň tlačila, ale od začátku bylo jasný, že k nám nejede slabý mužstvo, i když silnější než samotná plzeň jsou slova Horváthova, ale tak jako tak se jedná o jeden z nejlepších týmů ligy letos. Troufám si říct že po Spartě a Baníku nejlepší.
Slavík mi přišlo dneska že doslova čaroval. Super vědět že máme za grigara dobrýho náhradníka a potěšil mě stejně jako v budějicích.

Jinak k těm fanouškům, já budu pořád brečet, že nás není více a nechápu to že to tak není, že se ty lidi prostě nechytaj, ale ve finále i kdyby se chytli, tak prostě k čemu nám jsou tyhle vandráci, co se připojí jen když se daří? Pro klub by to bylo dobrý z ekonomickýho hlediska, pro hráče větší motivace, ale pro nás fanoušky? co bysme z nich měli? Akorát mi věrní bysme se museli víc bát o to jestli se dostanem na fotbal. Mě spíš vadí, že teplice nemají aspoň 10 000 věrných fanoušků z teplic a okolí, ale že se na nás teď nelepí ty davy jako kdysi na baník to mě bolí jen někdy, ale vesměs si myslím že si není nač stěžovat. My si atmosféru vytvoříme i v těch 3-4 tisícovkách.
Musím říct, že jediný co mi opravdu vadí je pořád velká nesoudržnost a to že prostě si každej hraje na svým písečku. Máme velkej stadion a to nám ''ubližuje'' trošku. Já bych třeba chtěl aby všichni mladí + starší co chtej fakt aktivně fandit chodili jenom do Sektoru 15 a celej ho zaplnili všichni tam stáli a fandili. a všichni ostatní především starší generace by chodili do 33, 34 (!!), 35 sektorů, takový to hloučkování po celým stadioně je co se týče atmosféry dost kontraproduktivní a vypovídá to o chladnosti těch lidí...
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 11.3.2010 7:23

SEKTOR15 píše:Já jsem dneska jasně spokojenej. Plzeň tlačila, ale od začátku bylo jasný, že k nám nejede slabý mužstvo, i když silnější než samotná plzeň jsou slova Horváthova, ale tak jako tak se jedná o jeden z nejlepších týmů ligy letos. Troufám si říct že po Spartě a Baníku nejlepší.
Slavík mi přišlo dneska že doslova čaroval. Super vědět že máme za grigara dobrýho náhradníka a potěšil mě stejně jako v budějicích.

Jinak k těm fanouškům, já budu pořád brečet, že nás není více a nechápu to že to tak není, že se ty lidi prostě nechytaj, ale ve finále i kdyby se chytli, tak prostě k čemu nám jsou tyhle vandráci, co se připojí jen když se daří? Pro klub by to bylo dobrý z ekonomickýho hlediska, pro hráče větší motivace, ale pro nás fanoušky? co bysme z nich měli? Akorát mi věrní bysme se museli víc bát o to jestli se dostanem na fotbal. Mě spíš vadí, že teplice nemají aspoň 10 000 věrných fanoušků z teplic a okolí, ale že se na nás teď nelepí ty davy jako kdysi na baník to mě bolí jen někdy, ale vesměs si myslím že si není nač stěžovat. My si atmosféru vytvoříme i v těch 3-4 tisícovkách.
Musím říct, že jediný co mi opravdu vadí je pořád velká nesoudržnost a to že prostě si každej hraje na svým písečku. Máme velkej stadion a to nám ''ubližuje'' trošku. Já bych třeba chtěl aby všichni mladí + starší co chtej fakt aktivně fandit chodili jenom do Sektoru 15 a celej ho zaplnili všichni tam stáli a fandili. a všichni ostatní především starší generace by chodili do 33, 34 (!!), 35 sektorů, takový to hloučkování po celým stadioně je co se týče atmosféry dost kontraproduktivní a vypovídá to o chladnosti těch lidí...

To seti nesplní, jelikož ne každý mladý člověk sdílí názory a souhlasí s chováním lidí v S15. Já si raději zafandím v 34 ;-)
Ale jinak jsem rád, že tam fandíte, to nic proti ;-)
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 11.3.2010 7:39

Teplice mistrem(?),ale "mistrovský" fotbal včera hrála jen Plzeň......od letního vystoupení Izraelců zde nikdo nehrál tak hezký,fotbalovou Evropu připomínající fotbal.Interně jsem Horvátha už dávno "odepsal",ale včera opět dokázal,že jeho dlouhé pasy jsou geniální!
A jako "fotbalový estét" jsem byl znechucen Ljevakovičovou válející se epizodou před koncem 1.poločasu.Trapné a naprosto zbytečné......
Petřík

Příspěvekod david » 11.3.2010 8:06

Audio ohlasy: Martin Klein, Jiří Plíšek a Pavel Horváth:

http://www.rozhlas.cz/sever/sport
david
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 11.3.2010 8:07

Zapas jsem nevidel, ale z toho, co jsem se docetl, tak usuzuji, ze zlate 3 body. Trochu to ve me vyvolava obavy pred utkanim se Seshitama.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 11.3.2010 8:22

Trochu se mi nelíbí pláč nad malým počtem fanoušků na stadionu - proč to mám číst po každém zápase nejen v médiích, ale i tady ?
Připomíná mi to třídní schůzky na které jsem u svých dětí poctivě chodila a tam vždy půl hodiny poslouchala, jak nás chodí málo rodičů ...
Sakryš, kdo chce tak tam jde a koho to nebaví či nemůže - jeho problém...
Jak tu někdo psal - je nás holt cca 3000, které to baví a ten titul bychom moc chtěli :heart:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.3.2010 9:02

melda píše:Jak tu někdo psal - je nás holt cca 3000, které to baví a ten titul bychom moc chtěli :heart:

Tak už jsem se z toho vyspal a už je mi zas docela teplo. :-))
Byl jsem v 32 a všiml jsem si, že diváctvo jsou vesměs chlapi po vojně. Tedy tý opravdový dvouletý. Dokonce ženskejch je v hledišti víc než teenagerů. Takže za tu mizernou návštěvu podle mně můžou dnešní dorostenci, který mají asi jinej žebříček hodnot. Měla by jich být v hledišti většina, tedy za našich mladejch let by přišlo minimálně 5500 diváků.
Na zápase s Plzní je nejlepší, že ho máme za sebou a ostatní aspiranti teprv před sebou. Podstatné asi už bylo řečeno. K Martinovi Slavíkovi mám jedinou poznámku: Martine, tu obranu musíš jebat, jebat a jebat!
Jo a Vachoušek mi začíná čím dál víc připomínat dřívější Plzeňskou a Bohemáckou legendu Jirku Sloupa. Sice není tak komická figura, ale jeho přínos pro hru je stejný. Buď dramaticky dobře rozehraje a překvapí soupeře nebo dramaticky zle ztratí míč s fatálními důsledky pro obranu. Rozhodně s ním neni nuda. ;-)
Takže resumé: Už aby bylo teplo, snad to vrátí přesnost a sehranost. Tak jako válí Verba s Vidličkou by měl šlapat celej manšaft. A Mahmut by měl alespoň z poloviny zahustit četnost proměňování šancí. Velké a milé překvapení pro mě byl Došek, nikdy bych nevěřil, že bude takový dělník, který stíhá hlídat špílmachra a ještě podporovat hrota. Musí mít proti Vachouškovi dvoje plíce.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 11.3.2010 9:30

Petřík píše:A jako "fotbalový estét" jsem byl znechucen Ljevakovičovou válející se epizodou před koncem 1.poločasu.Trapné a naprosto zbytečné......

Já si zase narozdíl od "fotbalového estéta" :-D :-D myslím,že zrovna Ljevakovič není z těch,kteří by se povalovali zbytečně.
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 11.3.2010 9:39

kolostuj píše:
Petřík píše:A jako "fotbalový estét" jsem byl znechucen Ljevakovičovou válející se epizodou před koncem 1.poločasu.Trapné a naprosto zbytečné......

Já si zase narozdíl od "fotbalového estéta" :-D :-D myslím,že zrovna Ljevakovič není z těch,kteří by se povalovali zbytečně.

Byl jsi tam? Viděls to?
1m od postranní čáry se minuty váli a není "schopen" se za ni odkulit.Chudáci lékař s maserem sprintují cca 60m, aby smtrelně nemocnému pomohli na nohy a ten se hned ,cca po 10 vt. hlásí rozhodčímu o návrat na hřiště.Ten si ho ale parádně "vychutnal" :applause: a pustil ho až po cca 1 minutě. No a následně po možném faulu na něj nechal hru pokračovat.Krátce a prostě: "jak se do lesavolá,tak se z lesa ozývá".A aby jsi mně neobviňoval,tak i nejbližší okolí bylo z L.chování znechuceno.
Petřík

Příspěvekod melda » 11.3.2010 9:54

Petříku,
já tam byla a myslím, že Ljeva fakt není z těch co by simulovali a myslím, že není povinností hráče se "odkulovat" z trávníku a pan rozhodčí měl především zavolat lékaře a spol. - ušetřil by minuty ;-) a to, že ho pak nechtěl pustit na trávník také o něčem svědčí - jak malej harant....když ty, tak i já ...
...a moje okolí bylo zase znechuceno konáním pan rozhodčího :yes:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 11.3.2010 9:56

Petřík píše:Byl jsi tam? Viděls to?

Představ si,že jsem tam byl a viděl jsem to.Byl jsem od toho místa cca 15-20 metrů.a Ljevakovič dostal pěkně naloženo do žeber.A v té zimě je to bolestivé dvojnásob.
Po postřiku kelenem bolestivé místo přestaneš cítit,proto se hned hlásil zpět do hry.jinak co se týká sudího,tak jeho výkon byl sotva divizní.
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 11.3.2010 10:10

Kozel píše:Takže za tu mizernou návštěvu podle mně můžou dnešní dorostenci, který mají asi jinej žebříček hodnot. Měla by jich být v hledišti většina, tedy za našich mladejch let by přišlo minimálně 5500 diváků.

Přesně tak, dnešní dorostenci jsou banda bu....., který se v první řadě starají o svůj účes, vysedávání na facebooku, nákup drahého mobilu s foťákem a polo lacoste, kterým oslní vrstevníky a o víkendu dělat frajery na diskotékách, který třeba v Teplicích stojí úplně za nic. Mládí jak vyšitý. Né všichni jsou ale stejní :up:
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Bulina » 11.3.2010 10:19

Plzeň u nás hrála dobře, navíc sme jí po tom gólu dost pomohli, hráči jako kdyby už tolik nemuseli, což je posadilo na koně a pak už sme se do hry nemohli dostat. Druhá půle už vyrovnanější. Sečteno a podtrženo, je dobře, že se to stalo před zápasem se seshitama. Oni sou teď v oblacích po bídě s Budějkama. Já viděl jen druhou půli, ale podle mě byla slabá. My zase nejsme zbytečně nahoře a kluci budou makat. Oni nás můžou podcenit a my by sme je měli zaskočit tou ,,naší hrou", kterou sme předváděli jen chvílema, navíc na zvučnější soupeře sme se umělki vždycky vytáhnout. My na ně máme... :idea: :yes:
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 11.3.2010 11:21

SEKTOR15 píše:Přesně tak, dnešní dorostenci jsou banda bu....., který se v první řadě starají o svůj účes, vysedávání na facebooku, nákup drahého mobilu s foťákem a polo lacoste, kterým oslní vrstevníky

Ty jseš fakt i*iot (omlouvám se, ale volil jsem ještě přijatelný výraz).. Nezlob se na mě, ale jestli to opravdu myslíš vážně, tak jseš hoden spíš politování.. Třeba já se nedostanu v týdnu do Teplic kvůli studiím.. Pochop, že to tady nikdy nebude jako v Řecku a než něco napíšeš, zkus na tím alespoň popřemýšlet.. :no:
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 11.3.2010 11:25

<Kozel>
Tak ty jsi mi vzal s tim generacnim rozlozenim v hledisti pismenka z klavesnice :-)

Presne na to jsem koukal v zapase s Plzni.Vekove slozeni 15-30let zadne.Pamatuji si jak jsme jako kluci chodili na II.ligu a mladych nas tam bylo az az.Chodivalo se na krytou hlavni tribunu.Tesili jsme se tam,sesli jsme se u nekoho pred vchodem a pak debatovali o fotbale,a ne jen o nem, a uzili si spoustu srandy i na tribunach.Je to skoda no, tam by mel klub zkusit neco odkoukat.Opravdu se na praci s divakem moc nedalo,a nejaky souteze se skutrem ci pujceni auta na vikend nikoho na fotbal neprivede. :no:
Tady byl klub uchlacholen tim,ze na fotbal chodili pekne navstevy kolem 6-8000divaku na vetsinu zapasu a byli jsme chloubou a jak rikal Bosak divackou bastou ligy.Ted to srovnani je tristni.Co s tim muzeme udelat?Pomoci tak tim,ze privedeme nekoho na fotbal z rad znamych.Kdyz do nas ostatni nemuzou busit,ze jsme betonari zalezli na svy pulce a hrajeme na 0:0,tak do nas musi busit zase jinak.Kdyby jsme byli na 8. miste,byla by vsem nase navsteva ukradena.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 11.3.2010 11:27

Mambo píše:
SEKTOR15 píše:Přesně tak, dnešní dorostenci jsou banda bu....., který se v první řadě starají o svůj účes, vysedávání na facebooku, nákup drahého mobilu s foťákem a polo lacoste, kterým oslní vrstevníky

Ty jseš fakt i*iot (omlouvám se, ale volil jsem ještě přijatelný výraz).. Nezlob se na mě, ale jestli to opravdu myslíš vážně, tak jseš hoden spíš politování.. Třeba já se nedostanu v týdnu do Teplic kvůli studiím.. Pochop, že to tady nikdy nebude jako v Řecku a než něco napíšeš, zkus na tím alespoň popřemýšlet.. :no:

Tady bych se Sektora 15 trochu zastal,zapasy pravidelne ve vsedni dny nehrajeme,a mladi studaci stejne o vikendu na zapas neprijdou.Ze by se tak pilne ucili na nasledujici tyden?? :-D
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 11.3.2010 11:45

Teď Vám dám já příklad příkladného študáka: Ve 13:45 nasedá v Brně na autobus, cca v 16:40 sedá v Praze na vlak a cca v 17:40 je v Teplicích, aby sice těsně, ale přeci stíhal fotbal, tomu se říká žlutomodré srdce :) musel jsem to tu napsat za něj, protože vím, že sem nechodí :)
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Ettiene » 11.3.2010 11:59

Kovi píše:Teď Vám dám já příklad příkladného študáka: Ve 13:45 nasedá v Brně na autobus, cca v 16:40 sedá v Praze na vlak a cca v 17:40 je v Teplicích, aby sice těsně, ale přeci stíhal fotbal, tomu se říká žlutomodré srdce :) musel jsem to tu napsat za něj, protože vím, že sem nechodí :)

Ja jezdim na Teplice z Brna uz 5 let a za takovej cas se mi to nikdy nepovedlo :-)) zeptej se ho prosim na ten vlak z Prahy docela by mi to ulehcilo zivot...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 11.3.2010 12:13

Addax píše: >>Dostal jsem to befelem...<<. A teď se ptám - od koho a v čím zájmu?

z jakeho byl radia Addaxi?
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.3.2010 12:54

Petřík píše:
kolostuj píše:

Byl jsi tam? Viděls to?

Viděl a hlavně jsem tu ránu slyšel až na tribunu. Klasická rána na ledviny jak z ligový házený. :yes: To divadlo byla spíš etuda na kvality sudího než zdržování, tak jsem to chápal já.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 11.3.2010 12:57

Ettiene píše:
Kovi píše:Teď Vám dám já příklad příkladného študáka: Ve 13:45 nasedá v Brně na autobus, cca v 16:40 sedá v Praze na vlak a cca v 17:40 je v Teplicích, aby sice těsně, ale přeci stíhal fotbal, tomu se říká žlutomodré srdce :) musel jsem to tu napsat za něj, protože vím, že sem nechodí :)

Ja jezdim na Teplice z Brna uz 5 let a za takovej cas se mi to nikdy nepovedlo :-)) zeptej se ho prosim na ten vlak z Prahy docela by mi to ulehcilo zivot...

Zeptám se na přesný harmonogram cesty, vím určitě že ve 13:45 vyjížděl z Brna v 17:40 byl v TP a krátce po výkopu už jsem s ním mluvil na Stínadlech :)
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Addax » 11.3.2010 13:02

Ettiene píše:
Addax píše: >>Dostal jsem to befelem...<<. A teď se ptám - od koho a v čím zájmu?

z jakeho byl radia Addaxi?

Radiožurnal. Byla to předehraná "upoutávka" (spíš "odpuzovka") na zápas, odvysílaná 2x po sobě - před a po zprávách v 17.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 11.3.2010 13:05

Návštěvu už nemá smysl řešit. Nejvěrnější očividně chodí a nad absencí výletníků, kteří v těchto termínech a stále zimním počasí na stadiony prostě nechodí, nemá cenu plakat. Ostatně včera by zrovna oni určitě na naše kluky pískali, což si určitě nezasloužili. Tři tisícovky na zápas v týdnu nejsou vůbec špatné. Fotbal prostě obecně v České republice přichází o publikum, což potvrzuje fakt, že se v návštěvnosti stále držíme na špici.

Mít menší stadion, tak ty tři - čtyři tisíce lidí tolik nebijí do očí. To je jak kdyby na Nou Camp přišlo deset tisíc lidí. Ale náš krásný stadion si ještě určitě užijeme. Věřím, že na evropské poháry jeho kapacitu oceníme. Kdo ví, třeba se tu po cca deseti letech bude znovu bušit na vrata Ligy mistrů.

Proč „bulvárnější“ média neustále lomí rukama nad návštěvností v Teplicích? Protože se na vedoucí tým vždycky musí hrabat špína (jinak by nebyla čtenost, sledovanost nebo poslechovost) a tohle je jediné, co lze dnes vyhrabat. Vedeme ligu, máme údernou ofenzivu i solidní obranu, spory v kabině nejsou, trenér má momentálně pevné místo, dluhy nejsou. Co tak jiného vyhrabat? :-))

Ještě k Vachouškovi - nesouhlasím, že jeho přínos pro hru je nulový nebo malý. Psal jsem, že mě včera několikrát naštval, ale ono už to k té pozici tvůrce hry patří. Když tam bude někdo, kdo bude hrát jen na jistotu, tak je to špatně. Vachoušek zkouší nezvyklé a nestandardní věci, někdy to vyjde, někdy ne. Ale šance průběžně vytváří celou sezónu a když je to potřeba, prakticky jako jediný spolu s Verbířem umí ze zálohy přikrýt balón.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 11.3.2010 13:10

Kozel píše:Viděl a hlavně jsem tu ránu slyšel až na tribunu. Klasická rána na ledviny jak z ligový házený. :yes: To divadlo byla spíš etuda na kvality sudího než zdržování, tak jsem to chápal já.

Přesně tak. Rozhodčí pustil několik ostrých zákroků a minimálně dva bych se nebál označit za likvidační. Plzeň měla jít do deseti mnohem dříve. Hodně ostře benevolentní metr na plzeňské fauly kontrastoval s divadýlkem Koláře, který skočil na stojícího Kleina jak v milostném zápalu a rozhodčí odpískal faul. Pokud někomu z našich můžu za včerejšek vyčítat zbytečné polehávání, je to Mahmutovič. Když bude pořád takto padat, tak se pak bohužel nemůže divit, že se na něj přestanou pískat i jasné fauly.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 11.3.2010 13:24

K Ljevovi: slova Meldy = moje slova ;-)
Taky jsem ten atak na něj dobře viděl (i slyšel). On je podle mne svým založením zrovna ten poslední, který by chtěl simulovat a zdržovat. Mám pro něj v tomto ročníku slabost, proč to nepřiznat - získal si mne svým stylem hry a přístupem.
Jak psal před chvílí Jirka o platnosti záložníka udržet a rozehrát balon, platí to každopádně i o něm.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.3.2010 13:41

JirkaXXL píše:Ještě k Vachouškovi - nesouhlasím, že jeho přínos pro hru je nulový nebo malý. Psal jsem, že mě včera několikrát naštval, ale ono už to k té pozici tvůrce hry patří. Když tam bude někdo, kdo bude hrát jen na jistotu, tak je to špatně. Vachoušek zkouší nezvyklé a nestandardní věci, někdy to vyjde, někdy ne. Ale šance průběžně vytváří celou sezónu a když je to potřeba, prakticky jako jediný spolu s Verbířem umí ze zálohy přikrýt balón.

Jestli myslíš mne: Jo a Vachoušek mi začíná čím dál víc připomínat dřívější Plzeňskou a Bohemáckou legendu Jirku Sloupa. Sice není tak komická figura, ale jeho přínos pro hru je stejný. Buď dramaticky dobře rozehraje a překvapí soupeře nebo dramaticky zle ztratí míč s fatálními důsledky pro obranu. Rozhodně s ním neni nuda.
Jako potrefená husa dodávám: Rozhodně si nemyslím, že jeho výkon není přínosem. Jen je velmi rizikovým faktorem pro vývoj utkání. Je to houpačka s celkovým skóre cca 5:3 pro Vachouška nebo pro nás jak chceš. Ale když se to potká nebo nepotká s neproměněním šance Mahmutovičem nebo chybou obrany, možnou tečí a chybou brankaře, je to prvek, který může ohrozit výsledek i dobře rozehraného zápasu. Jako trenér bych chtěl mít během zápasu všechna rizika eliminovaná a jít za svým cílem bez náhod. Můžu toho kluka mít rád, jako diváka mě může bavit, ale co naplat, pořádek musí být!
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 11.3.2010 14:21

Bravo,bravo,bravo - Na Slovácko stíhám poločas aspon něco uvidim.
Už jenom dvanáct schodů a můžeme slavit :yes: :yes: :yes:
tom

Příspěvekod Paris » 11.3.2010 16:38

Najděte se v hledišti Stínadel, pokud jste byli ve středu na fotbale :-)

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... Najdete-se
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 11.3.2010 19:23

Paris píše:Najděte se v hledišti Stínadel, pokud jste byli ve středu na fotbale :-)

Já se nenašel :-D
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.3.2010 23:47

Jsem tam! :applause:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 12.3.2010 7:39

Kozel píše:
JirkaXXL píše:Ještě k Vachouškovi - nesouhlasím, že jeho přínos pro hru je nulový nebo malý. Psal jsem, že mě včera několikrát naštval, ale ono už to k té pozici tvůrce hry patří. Když tam bude někdo, kdo bude hrát jen na jistotu, tak je to špatně. Vachoušek zkouší nezvyklé a nestandardní věci, někdy to vyjde, někdy ne. Ale šance průběžně vytváří celou sezónu a když je to potřeba, prakticky jako jediný spolu s Verbířem umí ze zálohy přikrýt balón.

Jestli myslíš mne: Jo a Vachoušek mi začíná čím dál víc připomínat dřívější Plzeňskou a Bohemáckou legendu Jirku Sloupa. Sice není tak komická figura, ale jeho přínos pro hru je stejný. Buď dramaticky dobře rozehraje a překvapí soupeře nebo dramaticky zle ztratí míč s fatálními důsledky pro obranu. Rozhodně s ním neni nuda.
Jako potrefená husa dodávám: Rozhodně si nemyslím, že jeho výkon není přínosem. Jen je velmi rizikovým faktorem pro vývoj utkání. Je to houpačka s celkovým skóre cca 5:3 pro Vachouška nebo pro nás jak chceš. Ale když se to potká nebo nepotká s neproměněním šance Mahmutovičem nebo chybou obrany, možnou tečí a chybou brankaře, je to prvek, který může ohrozit výsledek i dobře rozehraného zápasu. Jako trenér bych chtěl mít během zápasu všechna rizika eliminovaná a jít za svým cílem bez náhod. Můžu toho kluka mít rád, jako diváka mě může bavit, ale co naplat, pořádek musí být!

Rohatej,Tvému názoru naprosto rozumím,souhlasím s ním (mohl bych uvédst i příklad "odjinud") a jen dodám: v předkole Ligy mistrů by se ta "nevůle" bránit mohla vymstít..... ;-)
Petřík

Příspěvekod Dj_Buky » 12.3.2010 10:50

Addax píše:K Ljevovi: slova Meldy = moje slova ;-)
Taky jsem ten atak na něj dobře viděl (i slyšel). On je podle mne svým založením zrovna ten poslední, který by chtěl simulovat a zdržovat. Mám pro něj v tomto ročníku slabost, proč to nepřiznat - získal si mne svým stylem hry a přístupem.
Jak psal před chvílí Jirka o platnosti záložníka udržet a rozehrát balon, platí to každopádně i o něm.

se vzkazy tipu Ljeva se tam válel a zdržoval, musim nesouhlasit protoze on fakt nepadá když nemusí, dle mého názoru odvádel dost dobrou práci :applause: snad pokaždé co sem ho videl hrat a hodně bych se bál jak by vypadaly výsledky teplic nemít ho v té záloze.
A navíc v gambáč lize se beztak válí a zdržuje téměř každej, tak by se zas tak moc nestalo, a za sportovní chování při zápase se body ani tituly neudělujou. bohužel.
Dj_Buky
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 12.3.2010 11:20

Dj_Buky píše:
Addax píše:K Ljevovi: slova Meldy = moje slova ;-)

se vzkazy tipu Ljeva se tam válel a zdržoval, musim nesouhlasit protoze on fakt nepadá když nemusí, dle mého názoru odvádel dost dobrou práci :applause: snad pokaždé co sem ho videl hrat a hodně bych se bál jak by vypadaly výsledky teplic nemít ho v té záloze.
A navíc v gambáč lize se beztak válí a zdržuje téměř každej, tak by se zas tak moc nestalo, a za sportovní chování při zápase se body ani tituly neudělujou. bohužel.

Abychom si rozumněli,Dj,já proti L.nemám nic ,ani náhodou,zejména,když je to v současnosti jediný záložník odpovídající úrovně,ale trvám na tom,že ta konkrétní "herecká etuda" byla zbytečná!
PS: víte vy všichni,co musel dokázat Meresjev? :hi:
Petřík

Příspěvekod Kozel » 12.3.2010 12:03

No jo, ale to byl sovětský člověk a měl volšový nohy. Snad bys nechtěl, aby Ljeva po každým přebroušení tancoval kozáčka? :-D :hi:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 12.3.2010 20:03

Jabqooo píše:
Paris píše:Najděte se v hledišti Stínadel, pokud jste byli ve středu na fotbale :-)

Já se nenašel :-D

Já se tam nenašel zatim nikdy, jen na Angru z dálky :-))
redkaf
Registrovaný člen

Předchozí

Zpět na Sezóna 2009/2010