FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Teplice - Plzeň (dohrávka)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Teplice - Plzeň (dohrávka)

Příspěvekod Linus7 » 6.3.2010 15:43

Tento souboj zvládnem a jdem do čela ... :idea: :up2:
Linus7
Registrovaný člen

Re: Teplice - Plzeň (dohrávka)

Příspěvekod JirkaXXL » 6.3.2010 18:23

Plzeň vyhrála v Liberci :-O Doufám, že dnes naši kluci seštělovali mušku :yes:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Lukasmen » 6.3.2010 18:41

JirkaXXL píše:Plzeň vyhrála v Liberci
liberec je v hajzlu uz delsi dobu,takze pro me zadne prekvapeni.duel tp z plzni by mel dokazat,ze na nas nemaj a jaky je rozdil mezi lidrem a nekym ze stredu tabulky :idea:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 6.3.2010 18:49

Vůbec bych se nebál Plzně jen proto, že vyhrála na půdě Liberce, který je doslova rozložen a bude rád, když sezonu dokope na 12. místě..
Ale určitě bude Plzeň těžký soupeř a přijede hrát fotbal, což by nám mohlo sedět.. věřim, že padne dost goalů a že s předhledem vyhrajeme a posuneme se tam kam patříme, což je 1.místo!
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 6.3.2010 19:05

RUSSELL píše:s předhledem vyhrajeme a posuneme se tam kam patříme, což je 1.místo!
nechci to prehanet z optimismem,ale myslim si,ze je v nasich silach roztriskak i slavii,pac bez hlouska bude polovicni B-)
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 6.3.2010 21:00

Lukasmen píše:
RUSSELL píše:s předhledem vyhrajeme a posuneme se tam kam patříme, což je 1.místo!
nechci to prehanet z optimismem,ale myslim si,ze je v nasich silach roztriskak i slavii,pac bez hlouska bude polovicni B-)

Kéž by se tak stalo :) na Slavii určitě vyrazim (snad bude vypraven výjezd busy) a chtěl bych vidět výhru Teplic! pro boj o titul by se to velmi hodilo a v současné formě bysme na Slavii mít měli.. doma jsme s nimi ztratili 2 body, tak si je vemem zpět u nich!
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 6.3.2010 21:12

na Plzni nebudu moci byt ... beeeeeeeee beee :-(
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 6.3.2010 21:37

Doufám že přijdou aspon zase ty 2tisíce :-(
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 7.3.2010 8:07

Ja se bojim o teren, hraci ho za zapas zvladli slusne rozkopat a travnikar b ude mit co delat. Navic tam tech zapasu tedu bude docela dost a bojim se aby to pak nebranilo nasi kombinacni hre.
Plzen je take slusne poskladany tym, ale verim klukum ze prokopli smulu a goly jim tam zacnou padat ;-). Ve stredu tam zase budu kluky podporovat. Ale take se bojim slabe navstevy :-(
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 7.3.2010 10:58

Ty dva tisíce fanoušků (stálých) chodí pořád stejně, děj se co děj. K nim se nabalují mlčící diváci, kteří se rozhodují podle okolností (motivem č. 1 pro ně není dobrý, či špatný fotbal) a ty odradil včera mráz a sníh. Ve středu už má být zase hezky, tak snad. Rozdíl ve fandění by se ale neměl projevit, vzhledem k výše napsanému. Hlavně, že mají kluci podporu. Ovšem kulisa plných ochozů by k tomu měla patřit, ale zároveň je to věc, se kterou my stálí fandové nic neuděláme. Můžeme akorát tak skřípat zuby a podivovat se nad tím, že to tak zajímá a "trápí" média a fanoušky jiných klubů z konkurence na špici.
Já budu ve středu opět trápit své hlasivky, i když bych vzhledem ke své profesi neměl. Ale ti naši kluci mi za to stojí. :up:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Bulina » 7.3.2010 11:24

Ve středu nemůžu chybět a tak si odskočim z Prahy ze školy a dorazim na Stínadla. A nezapomenu si řehtačku, jak v sobotu, tak to bude teprve randál :yes:
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 7.3.2010 11:29

Bulina píše:Ve středu nemůžu chybět a tak si odskočim z Prahy ze školy a dorazim na Stínadla. A nezapomenu si řehtačku, jak v sobotu, tak to bude teprve randál :yes:

Můžeme jet spolu. Jedeme už v autě tři, tak Ti to vyjde levněji. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 7.3.2010 12:57

Strašná natěšenost... ,,anglický tejden" má něco do sebe.... je to paráda.. hodně jim závidím tenhle systém, škoda že to v gambáč lize taky tak nejde udělat...... jinak s Plzní to musí být 3 body... vždyť Stínadla jsou nedobitná pevnost kruciš!!!! B-) :up2: :applause:
PS: nevím jak vy( popř. váš názor) ale ty nové reklamní předměty jsou fakt styl- alias rukavice (to mi přijde jako fakt pěkná věc), sedáky, přívěšky apod. :yes:
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod William » 7.3.2010 14:29

Myslím si,že jeden z nejdůležitějších zápasů,ale to přijde i doma s Baníkem :-) ,když Plzen odstřihneme,bude o jednoho kousajícího protivníka méně a naše sebevědomí by před Slávií stouplo,takže lidi z Teplic,proboha zvědněte zadky a přijdte na stadion,za ty 2 hodky nezmrznete.My jezdíme takovou dálku,neodradí nás nic,ani krkolomná cesta po rozestavěných úsecích D8-je to fakt opruz a přijdem na prázdný stadion,protože tepličáci z mě neznámého důvodu nejdou,je to fakt ostuda.Koukal jsem ted na ceny lístků na Slávii a sektor podobný tomu co chodíme v TP na vých.tr. je tam za 370,-Kč,takže za 80,- v TP je to skoro zadarmo. ;-) pojdte změnit historii a přijdte(až bude federální liga,bude potřeba slušný histor. koeficient,abysme mezi českou 12 byli...) a proto by se nám TITUL moc hodil,znělo by to přece krásně FK TEPLICE - MISTR LIGY :applause:
William
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 7.3.2010 15:08

Plzen hoodne silny souper,ktery dokaze proti papirove silnejsim klubum vzdy zahrat.Muzstvo maji slusne seskladany,takze musime jit do vedeni,protoze chytat jejich brejky kdyby vedli nic moc,uz od 1.min cekam tezky boj, ale verim,ze 3 body udolame.Hodne nam tento zapas napovi,jak to s nama bude vypadat.Ze budou hrat otevreneji a bude nam to vyhovovat?To jsme si mysleli i s Jabloncem a pak jsme vyhrali golem z 30m a jinak bez dalsi velke sance.Jablonec byl lepsi a za tuto vyhru jsem fakt rad,protoze jsme si 3 body nezaslouzili asi jako v jedinem zapase.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod kub7 » 7.3.2010 15:18

Pojede te někdo tim autobusem na tu slavii? :heart: musime tam poradne zafandit :up: FTK forever
kub7
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 7.3.2010 19:07

Obrázek

Dnes jsem si po dlouhé době zahrál Czech Soccer Manager a udělal jsem si screen z tohoto utkání :up2: Asi bychom se nezlobili, kdyby to dopadlo takto, že ?? :idea: :heart:
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 8.3.2010 11:28

tomas - proč pořád vytahuješ ten Jablonec - co si pamatuju tak jsme dali krásnej gol a asi 4 krát jsme mohli jít sami na bránu - že nám rozhodčí mávali ofside který nebyli je věc jiná - v televizi to bylo jasně vidět.Jiná věc je že si to necháme líbit v Budějovicích jsme měli kopat pentli za držení Kleina v nastavení kde mu Kučera chytil tutovku - Hunal ho tahal za rameno a nic -to samý v bleděmodrym s Bohemkou - jasná ruka -rozhodčí je tak 4 metry od toho a nic - žádal bych potrestání sudího to je jasný ovlivnění zápasu - ale my nic budeme držet hubu a krok.Pak se nedivte že lidi nechoděj na fotbal protože si to stejně pražáci nalajnujou jak potřebujou.Chce to vyvolat mediální válku za každou cenu se nacpat do médií a musim tam bejt vidět.Upozornit na chyby sudích + prasečí chřipka a že jsou všichni proti nám ale že my se nevzdáme a budeme bojovat aby jsme tady měli titul.To lidi vyburcuje jinak nákej žlutej plakát nebo nesmyslnej bilbord to je k ničemu.Na plakát dám hráče - nápis pojdte s námi bojovat o titul.Musim bejt hlavně vidět - to je důležitý.
Postřeh - máme nejvíc vstřelenejch golů a penaltička tušim ještě nebyla něco je asi špatně to je do Guinesovi knihy rekordů.
Jablonec 1 jarní kolo vymyšlená penalta 6 minuta 1:0 to se jim to hraje.
Na zápase jsem nebyl jelikož dělám ve sklárně a jsem pořád v práci to samý je i Plzen mam holt smůlu.Letos to s návštěvou fotbalu vidim mizerně mam blbej graf a navíc pracuju do 18.00 a kompetentní osoby daj výkop na 16.00 vše pro lidi.A to je sklárna majitel :no: :no:
Ted na Plzen mam noční od 18.00 to se zase nechytám ale můžou tam jít aspon jiný co skončej.

Návštěva byla slaboučká ale ukrutná zima (mě byla zima i v práci) a hlavně pan Došek udělali svý - to neni jenom můj názor.Navíc ten sníh v Příbrami odloženo - asi hodně lidí spolýhalo že se hrát nebude.
tom

Příspěvekod Addax » 8.3.2010 23:40

Vzkaz od Vlasty Stožického (NA):
„Nemám problém být na lavičce. Rozhodnutí trenéra jsem respektoval a vyrovnám se s tím. Všichni kluci, co jsme tu, jsme vyrovnaní. Je jedno, kdo nastoupí. Potřebujeme vyhrávat doma i venku, abychom šli za tím naším snem. Ve středu nás čeká Plzeň a to bude trošku jiný zápas. Doufám, že bude chtít hrát a nebude pořád jen zalezlá, jako Pražané. Diváci se mají na co těšit a tímto je zvu do hlediště. Jestliže chceme titul, tak musíme vyhrávat každý zápas.“

:applause: To :applause: je :applause: ono! :applause:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 9.3.2010 0:12

Addax píše:Vzkaz od Vlasty Stožického (NA):„Nemám problém být na lavičce. Rozhodnutí trenéra jsem respektoval a vyrovnám se s tím. Všichni kluci, co jsme tu, jsme vyrovnaní. Je jedno, kdo nastoupí. Potřebujeme vyhrávat doma i venku, abychom šli za tím naším snem. “

To se hezky poslouchá, respektive čte :up2: Zatím se mi zdá, že vedení udělalo dobře, když mu dalo druhou šanci. A to jsem byl původně proti. Ono to teď obecně vypadá, že si hráči dokáži vyhovět a pomoci. Oproti dřívějšku třeba výrazně ubylo vzájemných uražených a vyčítavých pohledů na hřišti. Je to pak znát i při otáčení zápasů nebo jízdě za vyrovnáním.

Asi vždycky se nějaká černá „smejkalovitá“ ovce najde, ale teď je i v těch nejhorších zápasech vidět zaujetí pro hru a chuť něco dokázat. Je tam zkrátka to :heart: Možná i proto, že spousta hráčů jsou odchovanci nebo tu kopou už delší dobu. Hlavně neusnout na vavřínech a tu Plzeň porazit. :up2:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Bulina » 9.3.2010 12:44

Addax píše:Můžeme jet spolu. Jedeme už v autě tři, tak Ti to vyjde levněji. ;-)

Díky za nabídku, ale pojedu hned po škole kolem 12. ještě se potřebuju stavit doma.

tom píše:Návštěva byla slaboučká ale ukrutná zima (mě byla zima i v práci) a hlavně pan Došek udělali svý - to neni jenom můj názor.Navíc ten sníh v Příbrami odloženo - asi hodně lidí spolýhalo že se hrát nebude.

:no: Tohle nechápu a musim se docela držet, abych se nerozčílil. Jestli někdo nejde na fotbal jen kvůli tomu, že by mohl nastoupit hráč, kterého nemá rád, tak pro mě není nepostradatelným fanouškem. Radši tam budu mezi 2000 srdcařů, než s takovejma, po co první zkažený akci nadávaj a koukaj na všechnou zaujatě. O tom, že se mi došek s Bohemkou fotbalově líbil, už sem psal jinde. Ale tohle, to teda nepochopim...
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 9.3.2010 13:28

Bulina píše:Jestli někdo nejde na fotbal jen kvůli tomu, že by mohl nastoupit hráč, kterého nemá rád, tak pro mě není nepostradatelným fanouškem. Radši tam budu mezi 2000 srdcařů, než s takovejma, po co první zkažený akci nadávaj a koukaj na všechnou zaujatě. O tom, že se mi došek s Bohemkou fotbalově líbil, už sem psal jinde. Ale tohle, to teda nepochopim...

Tak tak. Tome, chodíš na fotbal na TEPLICE nebo na DOŠKA, VERBU atd? Nejít na fotbal kvůli jednomu hráči je opravdu zhovadilost..
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 9.3.2010 16:15

Kurnik jak já se těšim na zejřek na šestou hodinu!! nemůžu se dočkat .. potom hned na Slávii. Sním o 6 bodech z těhle dvou zápasů, abysme všem ukázali, že jsme ty, co bojujou o titul a taky na něj mají.. každopádně porazit doma Plzeň je největší povinnost.. ještě se budu modlit, aby Klein nedostal kartu.. má právě 3 a bojim se, aby se nevykartoval na Slávku.. to by bylo špatný, kdyby nám na tak důležitej zápas chyběli oba stopeři - Lukáš i Klein..
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 9.3.2010 16:31

Píská Matějek. Tak co, bude trpět stejnou selektivní slepotou jako jeho kolega ze soboty? Těch hrubek v náš neprospěch už bylo tolik, že už to nemůže být náhoda nebo prostě jen neschopnost.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Ettiene » 9.3.2010 16:33

Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 9.3.2010 16:40

Z iDnes: Moc branek podle Horvátha ve středeční dohrávce nepadne. "A řekl bych, že rozhodne, kdo se trefí první, Tak to bude chtít vzadu držet nulu a dopředu vymyslet nějakou překvapivou akci, která by Teplice zaskočila," uzavřel Horváth.

To nevypadá, že by si naši kluci užili ofenzivní fotbal, na který se v pozápasových rozhovorech z víkendu tak těšili. Nevadí. Myslím, že současný kádr je schopen hrát i proti betonářům. Pokud se navíc opět šikovně bude využívat možností Libora Doška, bude to dobré :up:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 9.3.2010 17:03

Ettiene píše:http://fotbal.idnes.cz/zamicha-plzen-boj-o-titul-horsi-nez-teplice-rozhodne-nejsme-rika-horvath-14z-/fotbal.asp?c=A100309_152357_fotbal_mn

snad ukazeme Pavlovi, ze se plete B-)

Horváth/Plzeň: "Horší, než Teplice rozhodně nejsme"
Jarolím/Slavia: "Dvě úvodní výhry teď musíme potvrdit v zápase s Teplicemi"

Je docela příjemné, jak si na nás všichni chtějí dokazovat svojí sílu. Jsme pro ně dobrý barometr.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 9.3.2010 19:44

Barometr jsme už dýl, to není novinka. Podobné kecy registruju tak nejmíň dvě, možná i tři sezóny.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 9.3.2010 19:48

JirkaXXL píše:To nevypadá, že by si naši kluci užili ofenzivní fotbal, na který se v pozápasových rozhovorech z víkendu tak těšili. Nevadí. Myslím, že současný kádr je schopen hrát i proti betonářům... :up:

No zrovna u Plzně bych v současné situaci betonování moc nepředpokládal - co jsem měl možnost vidět, cpou se spíš dopředu než aby si hlídali svou branku.To jim velí Vrbova strategie - rychlé zatažení balonu po straně se zpětnou přihrávkou na druhou vlnu ze zálohy...V obraně jsou dírky - nepředpokládám moc šancí pro naše rychlé útočníky, efektivněji by v tomto případě mohl fungovat Došek bez faulů...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 9.3.2010 19:54

A koukám že po mém upozornění se změnili začátky domácích zápasů - děkuji za kladné vyřízení. :applause: :applause: :applause:
Fandim Teplicím od malička s bráchama jsem byl na 1 mači Teplice - Bohemka v 83 roce to my bylo nákejch 7 let tak my nevykládejte kdo je tady jakej fanoušek - všichni máme svůj názor a každej ho můžeme vyjádřit a já s politikou odpadlíků prostě nesouhlasim - Frýdek,Poštulka,Skála ted Došek - lidi co znám si všichni klepou na čelo co Teplice udělali ale už tady je tak budiž.Musí nás přesvědčit a bude to mít chlapec hodně těžký.Já osobně prosazuju odchovance - vzor Ostrava - bydlej tady maj známý návštěvnost se zákonitě zvedne - nemá cenu sem tahat předražený primadony který akorát rozhádaj kabinu.
Je normální že někomu se líbí ten hráč a někomu tamten ale já tady Doška nechtěl a nechci - musí makat,makat,makat.
Na stadionu se asi od 17.00 svítilo takže hoši asi trénovali na hlavní ploše to znamená že terén je dobrej - mam to pod kontrolou B-)
tom

Příspěvekod Mára » 9.3.2010 20:52

tom: Myslim, že Došek neni typ, co by rozhádal kabinu, naopak na mě působí jako pohodář. Navíc mám z něj pocit, že má v současné situaci ze všech útočníků největší potenciál dát gól, ale jak jsi sám řekl, věc názoru....
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 9.3.2010 21:06

Nějak mi to nedá, Došek patřil k těm několika fotbalistům, které nemám ráda, ale především kvůli jeho hře, kterou provozoval jinými částmi těla než nohama a hlavně proto, že mu to procházelo... Jako člověka ho neznám a když k nám přišel - ať se ukáže ...zatím mu to jde, góly dává - ráda ho pořád nemám, ale je "náš" a tak hlavně ať to klukům jde a zítra ať dá gól třeba i čert - musíme vyhrát ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 9.3.2010 21:16

Mára píše:tom: Myslim, že Došek neni typ, co by rozhádal kabinu, naopak na mě působí jako pohodář. Navíc mám z něj pocit, že má v současné situaci ze všech útočníků největší potenciál dát gól, ale jak jsi sám řekl, věc názoru....

Však také trenér Plíšek říkal,že ho chtěl do Teplic nejen kvůli jeho typologii,ale že i charakterově to je člověk,který do týmu zapadne. I když se tu na fóru občas nad Plíškovými rozhodnutími brblalo,čas ukázal,že měl pravdu.Takže věřme.
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 9.3.2010 23:01

Já nevím proč všichni jsou pořád proti Doškovi. Jestli v české lize zůstali nějací výjimeční hráči (pozitivně myšleno), tak mezi ně Došek právě patří. To že kolem něj lítaj lokty je logický. Je vysokej a relativně hubenej. Není to tank jako Koller, kterej by se všude procpal tělem a tak když na něj obránci (kteří jsou většinou o hlavu menší) dotíraj, tak ten loket chtě nechtě přiletí, prostě je to přirozený, čímž neřikám, že to u něj třeba občas není záměr. Ale ať se to někomu líbí nebo ne je to vyjímečnej hráč, kterej už jen svým jménem, které v lize má připoutá velkou pozornost obránců. Z toho by zejména měli těžit Vondrášek s Mahmutem nebo kdo s nim v útoku nastoupí, budou mít o to víc prostoru. Došek byl podle mě dobrej kup, ale teď je na něm aby to potvrdil. Ale jeden dva zápasy jaro nedělaj v Xanthi dal první zápas hattrick a pak konec, tak snad ty úspěchy u nás budou stabilnější, mě se zatím líbí jak hraje :up2:

Vzpomínám, že to není tak dávno, co jsem naprosto bezhlavě věřil Vachouškovi zatímco všichni ostatní byli proti mě a u Doška to cítím stejně. Vím ale že stejně jako Štěpán i Libor se rozvine u nás ;-)
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 10.3.2010 0:55

SEKTOR15 píše:všichni ostatní byli proti mě...
...Já nevím proč všichni jsou pořád proti Doškovi

Nepřeháněj :-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 10.3.2010 8:05

tom píše:A koukám že po mém upozornění se změnili začátky domácích zápasů - děkuji za kladné vyřízení. :applause: :applause: :applause:
Fandim Teplicím od malička s bráchama jsem byl na 1 mači Teplice - Bohemka v 83 roce to my bylo nákejch 7 let tak my nevykládejte kdo je tady jakej fanoušek - všichni máme svůj názor a každej ho můžeme vyjádřit a já s politikou odpadlíků prostě nesouhlasim - Frýdek,Poštulka,Skála ted Došek - lidi co znám si všichni klepou na čelo co Teplice udělali ale už tady je tak budiž.Musí nás přesvědčit a bude to mít chlapec hodně těžký.Já osobně prosazuju odchovance - vzor Ostrava - bydlej tady maj známý návštěvnost se zákonitě zvedne - nemá cenu sem tahat předražený primadony který akorát rozhádaj kabinu.
Je normální že někomu se líbí ten hráč a někomu tamten ale já tady Doška nechtěl a nechci - musí makat,makat,makat.
Na stadionu se asi od 17.00 svítilo takže hoši asi trénovali na hlavní ploše to znamená že terén je dobrej - mam to pod kontrolou B-)

Jsem rád,Tome,že mohu vyjádřit souhlas Tvému legitimnímu názoru. :applause:
Co dělá víc fanouška fanouškem,než přiměřená míra lokálpatrotismu?
Petřík

Příspěvekod Tomas » 10.3.2010 9:59

Ja jsem zatim na strane Doska, kdyz vedeni zverejnilo,ze posilou se stane L. Dosek tak ve mne hrklo-co to?Ale pak jsem si casem rikal,ze to nemusi byt az tak spatny.Ne jen,ze mame asi stejnou postavu :-)) .A ze byl ve Sparte,a proto ho nemit rad?No kazdy jsme nejaky,take byl v Liberci,Brne.A ze bych ho kvuli tomu nemel rad?Koukal jsem na jeho vykony v Budejicich a s Bohemkou a udelal na mne moc dobry dojem.Krondaka,Jandu,a jine jsem nemel rad-ale ze bych kvuli nim nesel na fotbal,to mne nikdy nenapadlo-nikdy!Tady se velebi liga mistru a fotbal jaky muzstva hrajou a kde jsou jejich odchovanci?Kolik jich tam beha?
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Míra » 10.3.2010 10:42

Dnes jestli fotbal bude tak krásný jako dnešní den, tak se o tři body vůbec nebojím:-) Jinak s Liborem asi takhle.Moc jsem ho rád neměl když byl ve Spartě, ale teď je náš, je jedním z nás a tahá za stejný konec lana jako my všichni,navíc má po jeho útrapách chuť do fotbalu...A navíc hraje se týmově a on je členem týmu.Takže de facto kdo ho nemáte rádi nemáte rádi část Teplic!Styďte se :-)) Jinak dnes hoši pojďme dáme gól(y) :heart:
Míra
Registrovaný člen

Příspěvekod rb10 » 10.3.2010 10:58

Můj názor je, že Doška neměli fanoušci soupeře rádi hlavně při jeho působení ve Spartě, kde na něho zákonitě byla upařena největší pozornost. Svou hrou leží v žaludku mnoha lidem, kteří argumentují tím, že si v soubojích počíná nedovoleně a za pomocí (hlavně) loktů. Myslím si, že v jeho případě jde o to, že je tím známý a proto je při těchto činnostech více sledovaný. Schválně si zkuste vybrat typologicky podobné útočníky a sledujte je pozorněji. Garance stejného výsledku jejich počínání zaručena :-) O stoperech ani nemluvě....
Dalším z důvodu jeho neoblíbnosti je jeho vcelku dobrá střelecká bilance, takže pokud mu vydrží to jeho dávání gólu z "ho.na", tak si myslím, že to většině fanoušků FKT vadit nebude B-)
rb10
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 10.3.2010 13:58

rb10 píše:Můj názor je, že Doška neměli fanoušci soupeře rádi hlavně při jeho působení ve Spartě, kde na něho zákonitě byla upařena největší pozornost. Svou hrou leží v žaludku mnoha lidem, kteří argumentují tím, že si v soubojích počíná nedovoleně a za pomocí (hlavně) loktů. Myslím si, že v jeho případě jde o to, že je tím známý a proto je při těchto činnostech více sledovaný. Schválně si zkuste vybrat typologicky podobné útočníky a sledujte je pozorněji. Garance stejného výsledku jejich počínání zaručena :-) O stoperech ani nemluvě....
Dalším z důvodu jeho neoblíbnosti je jeho vcelku dobrá střelecká bilance, takže pokud mu vydrží to jeho dávání gólu z "ho.na", tak si myslím, že to většině fanoušků FKT vadit nebude B-)

A doufejme že ostatním bude vadit hodně :-D
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Hegvenc » 10.3.2010 15:23

Tak jdeme Fandit,Věřím ve 3body! Co se týká Libora Doška Já si myslím že záleží jen na něm jak ho tady přijmeme,byla tady určita averze ale to je jen ve spojení se Spartou! Myslím si ale že už začíná ustupovat v minulém zápase byl na hřišti platný dost! Tak Teplice Jedééém a 3body zůstanou Doma!!!
Hegvenc
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 10.3.2010 16:46

dneska nám to snad Libor vystřelí a dokáže, že je opravdu platným hráčem :-) Já mu držím palce :up:
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 10.3.2010 20:08

Ne že by se mi nelíbil výsledek, ale musím trochu zkritizovat levou stranu hlavně v první půli byl Stožický docela neviditelný, navíc jsme nechali Plzeň hodně hrát. Druhou půli už to bylo lepší, ale netrefit se Mahmutovič (jako že jsme ani nedoufal potom co dokázal spálit na jaře), tak to byla jednoznačně remíza. Trochu mi šlo taky na nervy to závěrečné zdržování. Já vím že jde o hodně, ale kvůli Dolymu, který si hraje dvě minuty v rohu s hostujícími beky, kvůli tomu na fotbal teda nekoukám.

Rozhodčí dnes pouštěl hodně hru, každou chvíli byli vidět nějaké lokty v obličeji a ke konci zase naopak zatáhl za brzdy a odnesl to Limberský. Hlavní sudí by si měl trochu rozmyslet pro příště co vlastně chce. Škoda té šance Kalivody ze závěru, zkazil mi tip, potvora! ;-)

---
Jen pod čarou pro ty co to sledovali na netu. Taky se vám líbilo koukat 20 minut na to jak se dělá střihačcká práce v televizi nebo jsem jen já, kdo by lidi od ČT nejraději nakopal kamsi? A co poslouchat sprosťárny o poločase, jak se s tím všichni se...u s tou přestávkou, taky se vám to líbilo? Mě teda vůbec ne! O tom, že komentátor věčně zaměnuje Kleina a Lukáše vůbec nemluvě. Dneska nejhorší na hřišti jednoznačně ČT!! :down:
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Invi » 10.3.2010 20:30

Kdyz upaloval Mahmut na branu taky uz jsem ani nedoufal pri te produktivite, jinak pekna prihravka od Doska. Snad mu to takhle pujde dale a dale :) Diky vsem nahore za tri body a jen tak dal.
Komentar na netu priserny. Stepane Stepane Stepane to bylo kam? Kdo ma poslouchat tyhle kecy. A jeste ty komentare jak se se.r.o.u s prestavkou to je na pokutu a poradnou :down:
Invi
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 10.3.2010 20:32

Sem spokojen! 3 body doma! doslova jsme si to vydřeli ! Určitě jsme se strachovali o 3 body, ale hlavně, že jsme to urvali.. Snad Došek bude v pohodě po tom faulu od Limberskýho.. Plzeň tu hrála fotbal a taky zápas měl svou kvalitu.. škoda, že Slavík neudržel nulu, ale v první půli nás opravdu podržel a můžeme mu také děkovat za to, jak to dopadlo..
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 10.3.2010 20:41

Všechny výtky ke hře stranou, historie se ptát nebude ;-) a my jsme P R V N Í :applause: :applause: :applause: ...sice to jako trhák neberu, ale dobrý :kiss: dobrý :kiss: dobrý !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 10.3.2010 21:08

Slavík to dokázal :-) Ale na Slávku už by se hodil ten Grigar... JInak výkon špatný nebyl. Sice bylo vidět, že se jim po tom gólu už moc hrát nechce, ale na výhru se to ukopalo, takže celkem spokojenost :)
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 10.3.2010 21:49

RUSSELL píše:Slavík neudržel nulu, ale v první půli nás opravdu podržel
nechytal spatne,ale na nejake komplexnejsi hodnoceni "znovuzrozeneho"slavika pockam az po zapase se slavii :idea: B-) jinak se mi vubec nelibilo,jak nas plzen mackala,dnes jsme mely stesti :-/
AkaKchan píše:Jen pod čarou pro ty co to sledovali na netu. Taky se vám líbilo koukat 20 minut na to jak se dělá střihačcká práce v televizi nebo jsem jen já, kdo by lidi od ČT nejraději nakopal kamsi? A co poslouchat sprosťárny o poločase, jak se s tím všichni se...u s tou přestávkou, taky se vám to líbilo? Mě teda vůbec ne! O tom, že komentátor věčně zaměnuje Kleina a Lukáše vůbec nemluvě. Dneska nejhorší na hřišti jednoznačně ČT!! :down:
no,tak to bylo neco neskutecneho.tohle bych poslal kokurencni nove :yes: :hi: skoda,ze jsem to nenahral...... :-O :no:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 10.3.2010 22:26

No, dnes se zase úspěšně brnkalo na nervy, ale je dobré, že takové zápasy neztrácíme. Na můj vkus se Plzni moc popustila uzda, ale je třeba respektovat také sílu soupeře. Přece jen abych ale doma čekal trochu hladovější hru. Začít hrát od deváté minuty de facto jen na brejky, to je trochu přes čáru. Z pozice fanouška - diváka ale nedovedu objektivně posoudit, nakolik nás Plzeň skutečně zmáčkla a nakolik jsme jí to dovolili.

Došek se ukazuje jako opravdu výrazná posila, jen tak dál. Mahmutovič měl svůj letecký den, což mě na něm docela štve, ale gól dal moc pěkný. Sivovi gratuluji k prvnímu soutěžnímu gólu v teplickém dresu. Na jaře se mi naše standardní situace hodně líbí. Je tam víc síly, na podzim to často bylo takové měkké. Dost mě zklamal Stožický a několikrát mě dopálil Vachoušek, ale ne každý musí hrát vždy na čistou jedničku.

Oceňuji spíš kolektivní výkon v posledních dvaceti minutách. Snížení bylo laciné. Trochu mi připadalo, že Slavík podcenil potřebu zdi. No, stane se. Hlavně, že to v závěru nebylo až takové drama, jaké se rýsovalo. I díky rozhodčímu, který se opět chtěl pasovat do titulní role. Nejdřív pískne naběhnutí do Kleina jako jeho faul a pak nevidí loket, za který by se nemusel stydět ani akční hrdina z hollywoodské produkce 80. let.

Čeho se bojím do dalších zápasů, to je tráva. Před brankami je to už vyloženě hrůza. Slavíkovi taky terén nejednou dal zabrat.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Paris » 10.3.2010 22:34

Paris
Registrovaný člen

Další

Zpět na Sezóna 2009/2010