FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Teplice - Střížkov (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Re: Teplice - Střížkov (2009/2010)

Příspěvekod Kovi » 6.3.2010 19:24

Vondy nebyl kvůli zranění, Zoubele ukázal potenciál, dnes mu chyběl klid ve finální fázi, ale jak jsem ho viděl v týdnu v tréninku, tak tam je to úplně něco jiného, takže já myslím, že až se malinko otrká, tak bude velmi platný!
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Lukasmen » 6.3.2010 19:32

Kovi píše:myslím, že až se malinko otrká, tak bude velmi platný!
jsem tehoz nazoru.jen me mrzi,ze se poradne nedokaze prosadit gasparik,je to skoda :-O
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 6.3.2010 20:18

Vondrášek má pohmožděné koleno ze zápasu v Budějovicích, snad by to nemělo být na dlouho, ale asi to není ani moc příjemný. Na druhé straně - za 2 týdny snad začne s tréninkem Mareš a pak se uvidí, jak mu to půjde rychle.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 6.3.2010 20:23

Lukasmen píše:
Kovi píše:myslím, že až se malinko otrká, tak bude velmi platný!
jsem tehoz nazoru.jen me mrzi,ze se poradne nedokaze prosadit gasparik,je to skoda :-O

Naprosto souhlasím.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kosíno » 6.3.2010 20:24

Skvěle, tři body opravdu zahřály u srdíčka, myslím, že právě takový zápas kluky nakopnul. Teplice!!! :heart: :up2:
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 6.3.2010 20:40

napsty píše: JJ zatim paráda 0:1 :up2: Plíšek VEN :-/

co je zas tohle za dementa ?
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 6.3.2010 20:52

NIN píše:
napsty píše: JJ zatim paráda 0:1 :up2: Plíšek VEN :-/

co je zas tohle za dementa ?

a) nepodařený a nepochopený vtip
b) po včerejším flámu chlapec ani nevěděl, co píše.
Jedno z toho?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 6.3.2010 20:55

Dnes jsem byl velmi spokojen s predvedenou hrou. Takhle si to predstavuji :applause: :up2: Vypracovanych sanci po pohlednych fotbalovych akcich (po zemi, i pres narocny teren) jsme meli dostatek, musime ale zlepsit produktivitu. Dnes se divak opravdu nenudil :applause: Prava strana vynikajici. Zoubele ukazal potencial, ale ta koncovka ...
Dosek hral dnes velmi dobre. V teto roli a v tomhle hernim systemu si ho I JA v tymu dovedu predstavit. JEN TAK DAL :applause:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 6.3.2010 20:58

Hoši děkuji. Hra v poli už takřka na podzimní úrovni, ovšem před bránou soupeře - 10 tutovek na jeden gól - není to moc? ;-) Ještě, že jste tu gólovou "nerozvahu" nahradili trpělivostí a přesvědčením, že to stejně přijde. Tohle jste dříve psychikou ztráceli i s takovými šmudly, jako je Střížkov.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 6.3.2010 21:04

NIN píše:co je zas tohle za dementa ?
:-))
NIN píše:Dosek hral dnes velmi dobre. V teto roli a v tomhle hernim systemu si ho I JA v tymu dovedu predstavit.
to rikam uz od zacatku a jelikoz vetsinou mame spolu spolecny nazor,tak se divim,ze jsi na to neprisel driv,pac podle me fotbalu rozumis(nelezu ti tim do zadku)
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 6.3.2010 21:06

Addax píše:Ještě, že jste tu "nerozvahu" nahradili trpělivostí a přesvědčením, že to stejně přijde. Tohle jste dříve psychikou ztráceli i s takovými šmudly, jako je Střížkov.

jj, je videt, ze si veri, coz je dobre. Zbyva odhodit posledni psychologicke brime a hrat svoji hru i na stadionech Sralty a Seshitu. Proste se z toho neposrat. Myslim, ze letos na to Teplice maji a potvrdi to.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 6.3.2010 23:46

Já jsem celkem spokojenej. 9 z 10! a to protože nebylo proměnování šancí. Ale jinak vše fungovalo perfektně! Teď porazit Plzeň neřikám povinně, ale jestli chceme titul, tak povinně! A pak vzhůru do SynotRájeArény na Slavii. Autobus bude bližší informace brzy... Pokud by někdo měl zájem...
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 6.3.2010 23:52

NIN píše:. V teto roli a v tomhle hernim systemu si ho I JA v tymu dovedu predstavit. JEN TAK DAL :applause:

Vidíš? Nemusíš hned všechno vidět černě ;-) Nakonec nám ten "Sparťan" ,"Lokeťák", "Kolohnát" a já nevim co všechno jsem na jeho adresu slyšel přinesl tři body..Jak jsi sám řekl: Jen tak dál :-)

Dneska skvělej výkon, navíc proti bránícímu týmu. Oproti zápasu s "pravou" bohemkou z toho mám lepší pocit :-)
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 7.3.2010 0:45

Tak jsme si ověřili rozdíl mezi pravou a falešnou Bohemkou. Viděl bych ještě nedostatek přesnosti v rychlosti. S další herní praxí se to určitě zlepší. Jak na tom skutečně jsme ukáže Plzeň, která v Liberci trestala, snad jí to nevydrží. Plzeň vlastně dala dva stejné polovlastňáky jako Došek.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod jardatep » 7.3.2010 7:38

Po zimní pauze fobal zase bavil nejenom nás promrzlé diváky,ale i kluky na trávníku.Opět jsem musel obdivovat Pavla Verbíře,kdyby se měřily naběhané kilometry tak je jeden z nejlepších.Vlasně se mi líbili všichni i přes několik zbytečných ztrát balónu či zbrklé zakončení ukázali kluci potenciál.Střížkov zklamal,viděl jsem je ze Slávií a líbila se mi jejich agresivní hra,čekal jsem že to bude těžší.Možná že je Slávka podcenila,nebo je na tom hůř než jsem si myslel.
S Plzní by to mohl být velmi pěkný fotbal ze šťastným koncem pro nás,pánové jen tak dál.
jardatep
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 7.3.2010 7:54

Po tom co jsem videl v Budejkach a jak cypadal zacatek zapasu jsem se bal, aby jsme nedostali hloupy gol a nedopadli jako cesi ve skotsku. Po polocase to tak vypadalo, ale kluci nakonec tu smulu prokopli.
Fotbal jsme hrali velmi velmi dobrej, az na tu impotenci v utoku. Holt utocnici nemaji podzimni formu a tolik jim to tam nepada :-/ - ale snad to prokopli ;-). Vetsine hracu nemam co vytknout, ale Zoubele ac byl dost videt a do sanci se dostaval, tak kazil a ani tu nejvetasi tutovku nepromenil. Ale to bych pricital spise nervozite, nez tomu ze by to neumel. Preci jen hral poprve pred domacim publikem ;-). Casem to urcite bude lepsi. Naopak Stoza prisel, vistrelil, vsiti. To stridani se opravdu povedlo a mozna melo prijit driv. Slavik me vubec nepresvedcil, prisel mi nejisty a narozdil od Grigara jsem se bal pri kazde strele (nastesti jich moc nebylo :-D ). Navic ty jeho vylopy, vetsinou nic moc. A k Doskovi, gol dal (navic jeste jeden mu nebyl uznan), ale dnes me jinak nepresvedcil, hlavne co se tyce strel na branku (vetsinou nic moc a navic to zpracovani v pokutovem uzemi). A jeho hra rukama se mi moc nelibila (hlevne ze zacatku pak trochu prestal, tak se to snad odnauci). Na druhou stranu gola dal a zpracoval spoustu micu. Prislo mi ze se na nej nakopava dost micu (nastesti to docela vychazelo), ale i tak byl nas herni projev dobry - nebylo to jen nakopavani. Je videt ze pro nas prinosem byt muze, ale strileni golu mu jeste tak moc nejde (dat gola v Budejkach byl b y ted za hrdinu ;-) ). Mahmut mi prisel takovej nevyvazenej, obcas suverene projde, obcas si mic ukopne. Snazil se, ale obcas se asi snazi moc a ono to pak nejde tak jak chce. A k Sivovi, prisel mi ze dost kazi a casto neumi dat kloudnou prihravku. Jinak mu to docela slo.
Nechci byt jen za kritika, jinak se mi fotbal libil a chci vsechny kluky pochvalit nejen za vitezstvi, ale predevasim za snahu a za to jak od zacatku sli za vitezstvim, ikdyz se jim nedarilo.
Rozhodcim se take moc nedarilo, ale taknejak cekam ze budou piskat trochu proti nam a mozna je to opet jen muj subjektivni nazor.
Hosi dekuji... :heart:
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 7.3.2010 9:34

Mára píše: Vidíš? Nemusíš hned všechno vidět černě ;-) Nakonec nám ten "Sparťan" ,"Lokeťák", "Kolohnát"

Me vyhrady byly k jeho neciste hre, ale hlavne k vlivu vysokeho hrace na atraktivitu hry muzstva jako celku, coz se dnes (oproti Budejicim) nestalo. Uvidime proti silnejsim celkum.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 7.3.2010 9:39

Mára píše: ... Nakonec nám ten "Sparťan" ,"Lokeťák", "Kolohnát" a já nevim co všechno jsem na jeho adresu slyšel přinesl tři body...

Dosek neprinesl 3body. Vybojoval je tym, jehoz soucasti on byl.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod david » 7.3.2010 9:48

Ahoj, audio ohlasy (trenéři, Vachy, Došan, Stoža) ze včerejšího mače:
http://www.rozhlas.cz/sever/sport
david
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 7.3.2010 9:53

Jabqooo píše:...Slavik me vubec nepresvedcil, prisel mi nejisty a narozdil od Grigara jsem se bal pri kazde strele. Navic ty jeho vylopy, vetsinou nic moc. A k Sivovi, prisel mi ze dost kazi a casto neumi dat kloudnou prihravku. Jinak mu to docela slo...

Slavík hrál s horečkou. Při gólu mohl být víc na první tyči, ale byl to sražený míč, ne přímá střela. Siva na počátku gólové akce měl velký odstup od centrujícího hráče a nemohl zabránit odcentrování, zřejmě čekal, že soupeř ještě bude postupovat podél lajny. Stejně reagoval Klein a centr podběhl. Matula ve skluzu a kontaktu s útočníkem již nestihl lépe ragovat. Obdržený gól přikládám malé rozehranosti a sehranosti a souvisí s výše uvedenou přesností v rychlosti. Pořád si to nesedlo a herní projev ještě není optimalní. Například nám nepřesnosti nedovolily trvalejší tlak na soupeřově polovině, pro získání míče jsme se museli vracet často do obranného postavení a ztráceli tak drahocenný čas. S lepším soupeřem by se to mohlo vymstít.
Ale cekově spokojenost, hodně napoví středa.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 7.3.2010 11:07

Tentokrát jsem si počkala na hodnocení všech zasvěcených ;-) a jsem ráda, že jsme byli na stejném fotbale... :-)) . Hra dobrý, produktivita mizerná, celkově dobré tři bodíky. Všichni se snažili i přes tu nekřesťanskou zimu, teď jen potvrdit ve středu - Plzeň bude asi jiný soupeř a jak tu kdosi psal, snad se nás ty dvě tisícovky - alespoň - zase sejdou :idea: a kluky k vítězství společně dotáhneme :applause: :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Bulina » 7.3.2010 11:12

Vcelku pozitivní honocení, kombinační hra, která vedla ke spoustě šancí, jediným negativem je efktivita, ale doufám, že se hráči uklidní a začne to tam padat. K hodnocení jednotlivců. Začnu odzadu. Sláva tam toho moc neměl, to je pak pro gólmana těžký, u gólu šel na zem a odrazilo se to do protipohybu, vypadá to blbě, ale stát se to může. Siva si dozadu odvede svoje, vypadá sebevdomě a nebojí se zaůtočit. Občas pokazí, ale spíš dopředu, než že by hořel a to zas tak nevadí. Zoubele aktivní, líbil se mi, jen tomu chyběl ten gól. Došek se mi dost líbil, umí podržet a sklepnout balon, dal gol, včera byl hodně platnej. Zato Mahmut, tomu snad zbyla jen ta rychlost... Měl tam jednu dobrou příhru, ale jinak... Pozitivní je, že už nám hrají vyrovnaněji obě strany a není to tím, že by šla pravá výrazně dolu. Ten výkon byl pro další utkání velmi velmi slibný. :yes:
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 7.3.2010 11:21

Chtěl jsem ještě dodat - jak jsem uváděl jednu ze dvou hlavních příčin nevýhry v ČB - včera opět šlapal naplno osvědčený "tryskomyší" tandem Vidlička-Verbíř. Hodně důležitý kamínek z celkové mozaiky naší typické hry a konečné výhry! :applause:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 7.3.2010 11:30

NIN píše:Dosek neprinesl 3body. Vybojoval je tym, jehoz soucasti on byl.

Ano, samozřejmě je to hlavně zásluhou celého týmu, nicméně to byl on, kdo dal vyrovnávací gól a výrazně tak pomohl k výhře. :-)
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 7.3.2010 13:50

Jabqooo píše:. Slavik me vubec nepresvedcil, prisel mi nejisty a narozdil od Grigara jsem se bal pri kazde strele (nastesti jich moc nebylo
jako kdyby jsi mi cetl myslenky,taky se klepu pri kazde strele.zaty dva zapasy toho sice moc neposral,ale ta nejistota z neho primo srci.no,uvidime proti plzni a slavii,kdyz nepresvedci,tak je zbytecne ho tu drzet i jako dvojku,pac machacek taky umi poustet smudly.mozna by nebylo na skodu zlanarit belane ze strizkova,sleduju ho asi tak rok a az na par drobnosti to je nebojacny golman,ktery by si nechl radci zlomit nohu nez aby dostal gola,je mrstny rychly,dynamicky a umi cist hru.(nesoudim jen po zapase s nami) jinak jsem jeste chtel napsat,ze matula je vejce :idea:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 7.3.2010 14:45

Lukasmen píše:
Jabqooo píše:. Slavik me vubec nepresvedcil, prisel mi nejisty a narozdil od Grigara jsem se bal pri kazde strele (nastesti jich moc nebylo
jako kdyby jsi mi cetl myslenky,taky se klepu pri kazde strele.zaty dva zapasy toho sice moc neposral,ale ta nejistota z neho primo srci.no,uvidime proti plzni a slavii,kdyz nepresvedci,tak je zbytecne ho tu drzet i jako dvojku,pac machacek taky umi poustet smudly.mozna by nebylo na skodu zlanarit belane ze strizkova,sleduju ho asi tak rok a az na par drobnosti to je nebojacny golman,ktery by si nechl radci zlomit nohu nez aby dostal gola,je mrstny rychly,dynamicky a umi cist hru.(nesoudim jen po zapase s nami) jinak jsem jeste chtel napsat,ze matula je vejce :idea:

Jen bych chtel k tomu Slavikovi, ze nebyt toho nejisteho golmana tak nemame z Budejovic ani bod a gol vcera byl na vrub obrany nez jeho.Ale kdo psa biti hul si vzdycky najde.Grigarovo vykopy jsou to same a navic letaji do autu casto.Belan Ti sem nepujde delat nahradnika,a Grigar by tu jako dvojka v tom pripade nezustal.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 7.3.2010 14:56

Addax píše:Chtěl jsem ještě dodat - jak jsem uváděl jednu ze dvou hlavních příčin nevýhry v ČB - včera opět šlapal naplno osvědčený "tryskomyší" tandem Vidlička-Verbíř. Hodně důležitý kamínek z celkové mozaiky naší typické hry a konečné výhry! :applause:

Vidis, a mne se libila jen ta pulka tryskomyse(Verba).Vidlicka mi neprisel tak nejisty hrou dopredu,a casto se uchyloval k nahravkam dozadu.Matula, ten zamestnaval Slavu vic nez Strizkovsti.Ale svoje vcera odehral,lepsi nez predtim, ikdyz dopredu to fakt nejde.Siva vcera dost kazil,libil se mi vice v Budejkach.Zoubele hral dobre,a Stozovi sedi spis situace,kdy naskoci do rozjeteho vlaku(muj dojem).

Dosek velmi dobre,hral v klidu s prehledem bojoval a bylo videt, ze ho to u nas bavi a chce za nas hrat.Fakt jsem byl z neho mile prekvapen,a vysokych micu na nej nesmerovalo vice,nez jich letalo na utocniku behem podzima.Vcera z meho pohledu zastinil Mahmutovice,za ktereho bych vypustil Risu Veverku mnohem drive.

Nekolikrat jsem si vsimnul,ze kdyz se obrana nemohla dostat s balonem kupredu musel si sbehnout Vachy az na post stopera,odkud mic suverene vytahnul do hloubi def. bloku Strizkova :up: .Mel by se ale vice mirnit v tom rozcilovani.Ikdyz Verba slusne take radil po te strele,ktera byla-nebyla ruka.Vi nekdo zda to bylo na penaltu??

Videli jsme pekny utocny fotbal se spoustou sanci, kteremu by spise sluselo skore 5:0.Hlavne 3 body.Ale nezapominejme, ze z meho pohledu to byl asi nejslabsi souper,ktery tu za posledni dobu hral.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 7.3.2010 15:40

Tomas píše:
Addax píše:Chtěl jsem ještě dodat - jak jsem uváděl jednu ze dvou hlavních příčin nevýhry v ČB - včera opět šlapal naplno osvědčený "tryskomyší" tandem Vidlička-Verbíř. Hodně důležitý kamínek z celkové mozaiky naší typické hry a konečné výhry! :applause:

Vidis, a mne se libila jen ta pulka tryskomyse(Verba).Vidlicka mi neprisel tak nejisty hrou dopredu,a casto se uchyloval k nahravkam dozadu.

Tady nesmíme zapomínat, že se jedná o sehraný tandem - osu, po které jde po zemi hodně míčů rychle dopředu. Pohled na oba jednotlivě ponechme stranou.

Tomas píše:Stozovi sedi spis situace,kdy naskoci do rozjeteho vlaku(muj dojem).

Dlouhodobě si u Stožického všímám, jak je platný v zátěžových a kritických situacích. Pokud doháníme a obracíme nepříznivé skóre, je skoro vždy u toho jako stěžejní hráč.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 7.3.2010 16:09

Tomas píše:Jen bych chtel k tomu Slavikovi, ze nebyt toho nejisteho golmana tak nemame z Budejovic
co prosim? :-O :-O :-O bod by byl i bez nej :idea:
Tomas píše:Ale kdo psa biti hul si vzdycky najde.
napis mi v jakem tymu by si podle tebe slavik zachytal?mozna tak v liberci misto hauzra,nebo ve slovacku misto vaska a to jeste neni jisty.netvrdim,ze to je totalni vemeno,ale je to obdobne,jako srovnavat matulu s kleinem,smejkala s maresem apod
Tomas píše:Belan Ti sem nepujde delat nahradnika,a Grigar by tu jako dvojka v tom pripade nezustal.
nepredpokladam,ze udrzime grigara po teto sezone a vtom pripade pak nemame golmana,ktery by byl alespon o trosku lepsi nez ostatni a to grigar bezesporu je.urcite slavik muze odchytat par skoro slusnych zapasu,ale porad to bude jen zaplata stejne jako matula.prijde mi to stejne jako porad dokola omilostnovat heska.nebo ty tady nechces aby za nas hral jen ten nejlepsi material?jen si vzpomente na honved :applause: :hi:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 7.3.2010 16:19

pokusim se uz o slavikovy nepsat dokavad zas nevyhori,pak uz mo to tady snad vytmavis i ty tome :idea:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 7.3.2010 16:24

Lukasmen píše:pokusim se uz o slavikovy nepsat dokavad zas nevyhori,pak uz mo to tady snad vytmavis i ty tome :idea:

az se tak stane tak napisu ze vyhorel, ale nebudu z nej delat diru,pokud pustil 1 polovlastni gol.Zatim mu verim,a to je to co potrebuje kazdy golman.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 7.3.2010 16:42

tak mi to neda a na toto tema jeste napisu :-))
Tomas píše:az se tak stane tak napisu ze vyhorel, ale nebudu z nej delat diru,pokud pustil 1 polovlastni gol
ten bubu gol co dostal mu nevicitam,tam to bylo sporne B-)
Tomas píše:.Zatim mu verim,a to je to co potrebuje kazdy golman.
a cim si tu duveru u tebe zaslouzil?nepamatuju,ze by nas podrzel ve vice zapasech,spis poustel smudly a pri jeho zakrokach mi tak akorat tekly nervy :-( myslim si,ze slavikovo kvality se ukazou proti plzni a slavii a uprimne musim napsat,ze bych se rad milil(skrze titul v tp).jinak az na nej a matulu jsem z kadrem pomerne spokojenej a kord ted,kdyz se ma vratit mares(muj kun) :applause:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Vítek » 7.3.2010 17:25

Patazzz píše:Zdravím... zajímá mě jaký máte názor na teplického maskota Jean, co by měl zlepšit anebo naopak co dělá dobře (dost mi na tom záleží)... kdyžtak sem hoďte nějakej nápad.... myslím že to ,,brigádníka" bude dost zajímat, jináááč hoši jasný dritte punkte doma.... GO Gelb GO!!! :heart: :up2:

Ahoj,
poprve se mi stalo, ze jsem si mohl s maskotem popovidat a bylo to hodne prijemny....takze jenom tak dal. Jenom by mohl vyrazet mezi divaky o prestavce, protoze behem zapasu to muze rusit...ale celkove urcite zmena k dobremu :-)

GL
Vítek
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 7.3.2010 17:44

Byli jste v sobotu na fotbale? Najděte se, nebo vaše známé, na fotkách plných teplických fanoušků :-)

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... v-hledisti
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 7.3.2010 18:59

Paris píše:Byli jste v sobotu na fotbale? Najděte se, nebo vaše známé, na fotkách plných teplických fanoušků :-)

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... v-hledisti

:up2: :up2:
Dobře vykrmenej národ, tihle Krušnohorci, žádná podvýživa!
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 7.3.2010 19:04

Ahoj,
poprve se mi stalo, ze jsem si mohl s maskotem popovidat a bylo to hodne prijemny....takze jenom tak dal. Jenom by mohl vyrazet mezi divaky o prestavce, protoze behem zapasu to muze rusit...ale celkove urcite zmena k dobremu :-)
GL[/quote]

Tak co jsem tak pozoroval maskot si s lidma povídal jen chvilku.... maximálně 3 minutky... to podle mě moc z té hry fandu nevyrušil..... také mi to přijde jako dobrý nápad.... těším se na středu..... je to krása tenhle ,,anglický týden" a ještě když se daří- zima ne zima!! :applause: :yes: :up:
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 7.3.2010 22:59

Tomas píše:Jen bych chtel k tomu Slavikovi, ze nebyt toho nejisteho golmana tak nemame z Budejovic ani bod a gol vcera byl na vrub obrany nez jeho.Ale kdo psa biti hul si vzdycky najde.Grigarovo vykopy jsou to same a navic letaji do autu casto..

Tak to prrrrr- ze začátku měl Grigar výkopy špatný, ale průběžně je zlepšil a pak už je měl výborný. Včerejší výkopy Slavíka byly tragický.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 7.3.2010 23:03

Addax píše: ... Dlouhodobě si u Stožického všímám, jak je platný v zátěžových a kritických situacích. Pokud doháníme a obracíme nepříznivé skóre, je skoro vždy u toho jako stěžejní hráč.

PŘESNĚ TAK. Zoubele na něj zdaleka nemá, protože dokud nezlepší koncovku, nemá v základu co dělat.
NIN
Registrovaný člen

Videosestřih

Příspěvekod Addax » 8.3.2010 1:27

Addax
Registrovaný člen

Re: Videosestřih

Příspěvekod AkaKchan » 8.3.2010 1:46

Addax píše:http://video.idnes.cz/?idvideo=V100307_234035_tv-sport_pes

Je tam hezky vidět ta ruka, po který měla být penalta. Místo toho dostal Verba žlutou. :down:
AkaKchan
Registrovaný člen

Re: Videosestřih

Příspěvekod Jabqooo » 8.3.2010 7:31

AkaKchan píše:
Addax píše:http://video.idnes.cz/?idvideo=V100307_234035_tv-sport_pes

Je tam hezky vidět ta ruka, po který měla být penalta. Místo toho dostal Verba žlutou. :down:

Nastesti to nemelo vliv na 3 body, ale v jinem zapase by mohlo. Nerikejte mi ze 3 rozhodci nevidi to, co videla vetsina stadionu? A pokud jsou tak spatni nechapu, jak vubec muzou piskat ligu. Do zavedeni videa bych jim to zakazal.
Jabqooo
Registrovaný člen

Předchozí

Zpět na Sezóna 2009/2010