FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Plzeň - Teplice

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Plzeň - Teplice

Příspěvekod JirkaXXL » 23.11.2009 21:12

Tak jsem zvědav, jestli se bude hrát. Eventuálně na jedenáctku, která se dá dohromady. Bylo by hezké v podzimní jízdě udělat poslední krok, zazimovat se na prvním místě a všem těm šedým eminencím zavřít ... ústa.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: Plzeň - Teplice

Příspěvekod jardatep » 23.11.2009 23:17

Jestli budou chtít abychom hráli i s devastovaným mančaftem,měli bychom mi fanoušci udělat takový hukot,že se Horvi a spol pose..u a nebudou schopni odehrát slušnej balon.Pánové vemte sebou veškeré příbuzenstvo,apelujte na další taky fandy a naplňme klukům ochozy.
jardatep
Registrovaný člen

Příspěvekod Bulina » 23.11.2009 23:28

Mám obavu, že ti co byli dnes nemocní, budou maximálně tak nakřáplí a ti dnes nakřáplí budou nemocní. Jak to bude s těma, co sou teď zdraví... Ale co, my to zvládnem, protože na to máme. Vždyť i za týhle situace sme předvdli kalitnjší výkn než spousta týmů v plnym zdraví :up:
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 25.11.2009 12:30

Zápas by se spravedlivě měl odložit, pochopitelně že zrovna nám nikdo zápasy odkládat nebude, ale nevadí, chce to se na Plzeň připravit co nejlépe a následně zahájit přípravu na jarní část, v níž nás podle mého názoru čeká celkem přijatelný los. :up:
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 25.11.2009 13:02

Kosíno píše:Zápas by se spravedlivě měl odložit, pochopitelně že zrovna nám nikdo zápasy odkládat nebude, ale nevadí, chce to se na Plzeň připravit co nejlépe a následně zahájit přípravu na jarní část, v níž nás podle mého názoru čeká celkem přijatelný los. :up:

Slavia, Sparta, Boleslav, Jablonec venku - to mi nepřijde moc přijatelný. Ikdyž venku máme nejlepší tým, tak to možná v tom případě přijatelnější bude :-D. Jinak svaz nic neodloží(na nějakou spravedlnost se tam nikdy nehrálo a ani Hašek to zdá se nezmění). Ale jsem zvědavej jak se bude postupovat s jinými týmy.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 25.11.2009 13:24

Jabqooo píše:Jinak svaz nic neodloží(na nějakou spravedlnost se tam nikdy nehrálo a ani Hašek to zdá se nezmění). Ale jsem zvědavej jak se bude postupovat s jinými týmy.

To je jednoduché. Odkládat se bude jenom Spartě :up2:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kosíno » 25.11.2009 13:25

Jabqooo píše:
Kosíno píše:Zápas by se spravedlivě měl odložit, pochopitelně že zrovna nám nikdo zápasy odkládat nebude, ale nevadí, chce to se na Plzeň připravit co nejlépe a následně zahájit přípravu na jarní část, v níž nás podle mého názoru čeká celkem přijatelný los. :up:

Slavia, Sparta, Boleslav, Jablonec venku - to mi nepřijde moc přijatelný. Ikdyž venku máme nejlepší tým, tak to možná v tom případě přijatelnější bude :-D. Jinak svaz nic neodloží(na nějakou spravedlnost se tam nikdy nehrálo a ani Hašek to zdá se nezmění). Ale jsem zvědavej jak se bude postupovat s jinými týmy.
Doma nás povětšinou čekají celky z dolní poloviny tabulky, a venku hrajeme ze všech opravdu nejlépe. :yes: :up2:
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.11.2009 16:27

Kosíno píše:
Doma nás povětšinou čekají celky z dolní poloviny tabulky, a venku hrajeme ze všech opravdu nejlépe. :yes: :up2:[/quote]

Jaro bude o něčem jiném, ta venkovní šňůra právě skončila. Abychom byli i na jaře tak dobří venku, musí se přidat kvalita, jaká je na naší pravé straně i nalevo a do středu. To by museli být všichni padlý na hlavu, abychom mohli hrát pořád stejně. Nějaká změna, překvapení a pod. v tom musí být. Jaro bude těžší, špička se vyrovnala, nebudou už poháry, kromě Ondrášovky a půjde i slabým o sestup. Všechny výhody podzimu jsou fuč. Jarní výhodou bude, že špička je vyrovnaná a mužstva si budou brát body navzájem. Sice jsme přišli o náskok, ale aspoň nebudeme výrazně vedoucí manšaft, kterýmu jdou všichni po krku. Určitě nám bude víc vyhovovat, když nebudeme favorit. Ať se radši víc mluví o Spartě a Baníku.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod mirunx » 25.11.2009 17:28

http://www.mediafax.cz/sport.html?1689; tak jestli někdo přežije ve zdraví celej týden, tak to bude malej zázrak :no:
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 25.11.2009 18:55

mirunx píše:http://www.mediafax.cz/sport.html?1689; tak jestli někdo přežije ve zdraví celej týden, tak to bude malej zázrak :no:

Pokus o odklad č. 2. V případě dalšího nesmyslného zamítnutí bych dal přednost nenastoupení k zápasu (kontumaci) před hraním nemocných hráčů áčka (hazardování s jejich zdravím). Ani si na rozdíl od mnohých nemyslím, že by měla nastoupit třeba juniorka + dorostenci. O tom to přece není. Proč by jsme se měli ztrapňovat proti Plzni s amatéry (myslím ty, kteří nejsou v kádru áčka pro 1. ligu) v profesionální soutěži? Ať mi nikdo neříká, že by měli hrát jako o život, když dostali nečekanou příležitost. To se dá říct o jednotlivci, který naskočí do sehraného kolektivu a ne o slátanině, která v jedné sestavě nikdy nehrála, dokonce někteří ani na svých postech.
Probůh, kam jsme se to dostali. Jsem taky pro osamostatnění 1. a 2. ligy, jak prosazoval Hrdlička, s jasnými pravidly, kde by bylo taky tohle ošetřeno. Třeba pravidlem, že o odložení zápasu rozhodne hlasováním všech 15 ostatních účastníků nadpoloviční většinou. Např. ...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 25.11.2009 19:03

Addax píše:
mirunx píše:http://www.mediafax.cz/sport.html?1689; tak jestli někdo přežije ve zdraví celej týden, tak to bude malej zázrak :no:

Pokus o odklad č. 2. V případě dalšího nesmyslného zamítnutí bych dal přednost nenastoupení k zápasu (kontumaci) před hraním nemocných hráčů áčka (hazardování s jejich zdravím). Ani si na rozdíl od mnohých nemyslím, že by měla nastoupit třeba juniorka + dorostenci. O tom to přece není. Proč by jsme se měli ztrapňovat proti Plzni s amatéry (myslím ty, kteří nejsou v kádru áčka pro 1. ligu) v profesionální soutěži?

Na to jsem myslel už před zápasem se Sigmou. Otázkou ovšem je, jestli by na nás nevytáhli nějaký paragraf, podle kterého by nás vyloučili z ligy nebo odečetli víc bodů. Já bych se nedivil už ničemu.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod tom » 25.11.2009 21:50

Riskovat kontumaci asi ne - ti by si na nás smlsli ale pohrozit dorostem by mohlo fungovat - to by odvolali asi hned - takovou trapnost by Lubas nezkusil.
Ale jestli je to nařízený státem tak jdeme proti božím mlýnům a to nejde.
Připomněl bych státu kde začala ta jejich slavná Sametová Revoluce at si daj bacha. :no:
tom

Příspěvekod JirkaXXL » 25.11.2009 23:04

tom píše:takovou trapnost by Lubas nezkusil.

Závidím ti tvůj optimismus ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kosíno » 26.11.2009 9:21

quote="Kosíno"][/quote] Doma nás povětšinou čekají celky z dolní poloviny tabulky, a venku hrajeme ze všech opravdu nejlépe. :yes: :up2:[/quote]

Jaro bude o něčem jiném, ta venkovní šňůra právě skončila. Abychom byli i na jaře tak dobří venku, musí se přidat kvalita, jaká je na naší pravé straně i nalevo a do středu. To by museli být všichni padlý na hlavu, abychom mohli hrát pořád stejně. Nějaká změna, překvapení a pod. v tom musí být. Jaro bude těžší, špička se vyrovnala, nebudou už poháry, kromě Ondrášovky a půjde i slabým o sestup. Všechny výhody podzimu jsou fuč. Jarní výhodou bude, že špička je vyrovnaná a mužstva si budou brát body navzájem. Sice jsme přišli o náskok, ale aspoň nebudeme výrazně vedoucí manšaft, kterýmu jdou všichni po krku. Určitě nám bude víc vyhovovat, když nebudeme favorit. Ať se radši víc mluví o Spartě a Baníku.[/quote] Určitě bych nedělal změnu v udržení výborné kondice, stejně jako na podzim bychom měli soupeře uběhat, tím spíš, že se bude hrát ve větších teplotách, naši hráči vydrželi i v Izraeli, tady bych našel naši silnou stránku. Celý podzim hrajeme nějakým systémem, na který jsou soupeři krátcí, když trenér vtiskne mužstvu bezchybný herní styl, může se na něj soupeř připravovat jak chce a nebude mu to nic platné. Kdyby dokázali soupeři na náš systém najít protizbraň, mohli to už dávno udělat během dlouhého podzimu. Právě toho, že se budou silné celky obírat vzájemně o body bychom měli využít tak, že za každou cenu ukopeme zápasy se soupeři s dolní poloviny tabulky, poněvadž fotbalovou kvalitu na to máme. K tomu ale kluci potřebují také nás: Fanoušky.
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 26.11.2009 10:20

Z chatu s Hrdličkou:

OTÁZKA: Jak jsou na tom Teplice? Lepší se zdravotní stavy hráčů?

ODPOVĚĎ: Nelepší. Zhoršuje se. Čekáme na zprávy od lékařů.

Hm. To bude asi pěkná bída s Plzní. :-( :no:
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 26.11.2009 10:22

AkaKchan píše:Z chatu s Hrdličkou:

OTÁZKA: Jak jsou na tom Teplice? Lepší se zdravotní stavy hráčů?

ODPOVĚĎ: Nelepší. Zhoršuje se. Čekáme na zprávy od lékařů.

Hm. To bude asi pěkná bída s Plzní. :-( :no:

Navíc když tam zmínil i to, že vlastník zakázal hrát nemocným hráčům a že tedy tým doplní z B týmu popř. někým z mládežníků.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 26.11.2009 10:37

Co je z rozhovoru převelice pozitivní je to, že chce pan Hrdlička udržet stávající kádr pro jaro. Za to mu dávám :up: . A fanda Bohemky nám přeje hodně štěstí v boji o titul. To je formát, panečku. :up:
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 26.11.2009 10:49

Jabqooo píše:Navíc když tam zmínil i to, že vlastník zakázal hrát nemocným hráčům a že tedy tým doplní z B týmu popř. někým z mládežníků.

Berme to z té pozitivní stránky. Třeba někdo z mlaďasů vezme příležitost za pačesy a my se budem divit, co že to máme za skvělého dorostence. ;-)
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 26.11.2009 11:15

Tohle se snad musí odložit i kdyby se to Lofasovi Lubasovi nelíbilo.
Momentálně je zcela stoprocentně zdravých 5 hráčů: Matula, Klein, Vachoušek, Melunovič, Elsamni.
Případně by tedy asi chytal Macháček a zahrál si i tesil. No a doplnili by to mladíci.
Ať se na mě nikdo nezlobí, ale to by jsme i my(v plné síle samozřejmě) porazili Real, kdyby jim zůstali 3 hráči ze základu a 2 z širšího kádru.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 26.11.2009 11:37

No tak vzhledem k tomu, že v Béčku bude asi zdravotní situace stejná tak mě napadá... hmmm rychle všichni vytáhnout kopačky ze skříně a hurá do fronty na Stínadla. Toto je historická šance, kdy si fanoušek může zahrát mistrák za svůj klub :-)) Já bych šel hned! Ale abych v takovym tempu uběhal 90 minut asi bych musel dopovat, ale tam je potom riziko, že by mi Disciplinárka zakázala celoživotně hrát první ligu. :-D Nicméně pro Teplice bych to klidně risknul :-D :-D
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Zakarpattya FC » 26.11.2009 13:12

Plzni bude chybět kvůli červeným kartám brankář Daněk a Lecjaks, kvůli zranění pak Bystroň.

Předpokládané sestavy??

FK Teplice: Grigar? (Macháček,Špicar) - Peterka?, Klein, Matula, Tesařík - Elsamni, Vachoušek, Karmann?, Pícha - Mahmutovič, Melunovič

Viktoria Plzeň: Ticháček - Limberský, Hájovský, T.Rada, Ševinský - Petržela, Horváth, Jiráček, Rajtoral (Kolář) - Bakoš, Střihavka (Rezek)

:-P :idea:
Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Příspěvekod mirunx » 26.11.2009 15:32

tak už i Grigar, Slavík a Kalivoda mají prašečí chřipku :-(
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 26.11.2009 15:54

To jsou trénovaný zdravý lidi, ty se z toho vyléčej a přeju jim tímto brzké uzdravení. Je dobře že to máme konečně na papíře. Teď už prostě svaz musí zápas odložit. Přiznám se že se mi to tentokrát i docela hodí. Ten zápas se mi kryl s derby Olympiakos-Panathinaikos , kterej jsem si byl připravenej odepřít, takhle o nic nepřijdu a hlavně FKT bude hrát proti Prazdrojářům v adekvátní sestavě!
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 26.11.2009 16:01

Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 26.11.2009 16:19

SEKTOR15 píše:To jsou trénovaný zdravý lidi, ty se z toho vyléčej a přeju jim tímto brzké uzdravení. Je dobře že to máme konečně na papíře. Teď už prostě svaz musí zápas odložit. Přiznám se že se mi to tentokrát i docela hodí. Ten zápas se mi kryl s derby Olympiakos-Panathinaikos , kterej jsem si byl připravenej odepřít, takhle o nic nepřijdu a hlavně FKT bude hrát proti Prazdrojářům v adekvátní sestavě!
Ano, a oproti ostatním máme na jaro zápas k dobru. Považuji za rozumné ten zápas odložit, a dvakrát nám hodit klacek pod nohy si snad nedovolí ani pan doktor Lubas. Ačkoliv jsou schopni nám ze svazu přikázat, abychom nastoupili s těmi pěti zdravými hráči, možná bych se tomu ani nedivil...
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 26.11.2009 18:01

Tak jsme zase posloužili jako první "odstrašující" či nedostatky odhalující ... :no:
Jsem zvědavá jak budou v karanténě 10 dnů všichni fotbalisti Olomouce, protože dle vyjádření pana hygienika se to týká všech, kteří byli s našimi marody v "kontaktu" ...a protože to ani nejde :-/ jsem zvědavá, koho virus ještě porazí :-O !
A pak se bude hledat viník...hlavně že důležitý je papír na začátku :-O !!!
Tak kluci, teď hlavně vyležet, aby nebyly žádné následky a na jaře v plné síle vzhůru do boje o ten titul :yes: , jsme sice jen v polovině snažení, ale ... :heart: ...
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 26.11.2009 18:25

Kosíno píše:
SEKTOR15 píše:To jsou trénovaný zdravý lidi, ty se z toho vyléčej a přeju jim tímto brzké uzdravení. Je dobře že to máme konečně na papíře. Teď už prostě svaz musí zápas odložit. Přiznám se že se mi to tentokrát i docela hodí. Ten zápas se mi kryl s derby Olympiakos-Panathinaikos , kterej jsem si byl připravenej odepřít, takhle o nic nepřijdu a hlavně FKT bude hrát proti Prazdrojářům v adekvátní sestavě!
Ano, a oproti ostatním máme na jaro zápas k dobru. Považuji za rozumné ten zápas odložit, a dvakrát nám hodit klacek pod nohy si snad nedovolí ani pan doktor Lubas. Ačkoliv jsou schopni nám ze svazu přikázat, abychom nastoupili s těmi pěti zdravými hráči, možná bych se tomu ani nedivil...

Pět hráčů není dostatečný počet pro odehrání zápasu.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod storm_ice » 26.11.2009 20:06

tak už je rozhodnuto o odložení zápasu :applause: http://aktualne.centrum.cz/sportplus/fo ... ?id=654186
storm_ice
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.11.2009 3:36

Takže letos si už na fotbal nezajdu :-( Ale za daných okolností je to jedině dobře. Už eventuální bodový zisk z Olomouce nám může v celkovém účtování chybět. Jen teď nevím, jestli držet v sobotu palce Slovácku nebo Jablonci. Přezimování na prvním místě by bylo hřejivé, ale dovedu si představit ten mediální hon na ne-pražské mužstvo, které přezimuje první. Co myslíte? Kde by se pohodlněji přezimovalo? Nebo je to jedno?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod melda » 27.11.2009 7:04

..a není to jedno ? Přeskočit nás po tomto víkendu může Jablonec - no dobrá ;-) a nebo Sparta - hajzlové :-( .....ale my víme, že podzimní půlmistři jsme a na jaře to budeme muset dokázat. Chci věřit, že se kádr udrží, že se kluci uzdraví a v zimní přípravě dobře připraví :yes: a my fandové - budeme taky připraveni :applause: :hi: :applause:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.11.2009 7:07

JirkaXXL píše: Co myslíte? Kde by se pohodlněji přezimovalo? Nebo je to jedno?

Pro mně osobně je výhodnější být druhý. Asi je to daný geneticky, že všechny buňky v těle jsou radši, když něco dohání, než když něco honí je. Takže b) je správně. :-))
Ale pro konečný stav po 30. kole je každý bod dobrý a co je doma, to se počítá. Takže nejlepší by bylo, aby všichni prohráli a kdo jim nebyl vyloučenej a nedostal 4. ŽK, aby si aspoň zlomil nohu. :-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 27.11.2009 7:44

Kozel píše:Pro mně osobně je .....nedostal 4. ŽK, aby si aspoň zlomil nohu. :-D

Ale fuj..... :down:
Ještě že si to myslel s nadsázkou... :up:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 27.11.2009 7:56

Tak pokud to kluci berou s takovouhle nadsázkou všichni,

http://deniksport.blesk.cz/clanek/fotba ... chtam.html

,potom se není čeho bát na jaře.

:up: :up:
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 27.11.2009 10:09

No a když už jsme u té nadsázky, tak tenhle případ přesně dává příležitost ukázat, kdo je soudný a kdo má v hlavě slámu... dnešní MfD:

Titulek: Trapná bajka: Pták, lišák a hyeny
Trapná bajka: Pták, lišák a hyeny
Pohled

Lituje La Fontainovy smrti píši zvířecí bajku já, není jich nikdy dost.
Na scénu vpochodují prasata a jejich prokletá chřipka, vzápětí přihopsá Hrdlička, žádný opeřenec, ale mazaný lišák pohoršený z hyen, které se odvážily štěkat, že jeho žádost o odložení pondělního zápasu v Olomouci byla účelová.
(Hrdlička: Zdravím, Hrdlička.“ Já: „Těší mě, hyena.“) Lišák hoří spravedlivou zlobou, že šlo hráčům v Olomouci o zdraví, nedoloží to byť jen cárem papíru, ale k rozpoutání kauzy to stačí, z lišáka je baron Prášil, jehož slova se krásně poslouchají, čert vem, kolik je v nich pravdy.
Že by se z případného odložení mohl stát nebezpečný precedens, jehož opakování by klidně záviselo na kamarádské domluvě známých, lišáka nezajímá, rádobyargument už žije vlastním životem.
Objevují se ztřeštěné nápady, že olomoucké fotbalisty by neměla vysoká výhra těšit, lišák je mocné zvíře, celý les se po jeho úderu třese.
Šelma ryšavá spokojeně mizí v mlází - „ha, odhalila jsem systémovou chybu“ - a že plivala hloupě, nevadí, vždyť přece trefila hyeny.
Bajka nemá pointu, jen poučení: epidemie hysterie se šíří snáz než chřipka.

O autorovi| Filip Saiver, fotbalový reportér MF DNES
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.11.2009 11:20

Tak na tohle fakt chce mít Filipa! Je fakt, že lišákovi Hrdličkovi se na tiskovce, když oznamoval odložení Plzně, smála huba na vrcholového managera trochu moc. Ale kdo by se po tak hektickém týdnu dokázal zbavit osobních emocí?
Spíš je z toho cítit, že není o čem psát, a že v životě asi mnoho nakopáno nemá. Jako trenér žáků, kteří chodí do školy, jsem se setkával s podobnými problémy každou sezonu. Jednou jsme na tom byli biti, za rok zase vidělali. Akorát jsme při tom nikdy neměli možnost vést Gambrinusligu o 6 bodů. :-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 27.11.2009 14:16

JirkaXXL píše:
Kosíno píše:

Pět hráčů není dostatečný počet pro odehrání zápasu.
Samozřejmě, přikázali by nám hrát s šesti zdravými hráči a zároveň by nám sdělili, že prohráváme kontumačně, neboť nedokážeme postavit dostatečný počet hráčů. Ale to musíme brát spíš jako odlehčení celé situace. :-)
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.11.2009 14:45

On ten pitomeček Saiver ještě někoho na české fanouškovské scéně vzrušuje? B-) Z Vízka už nepadají perly, tak to musel vzít do pracek on. V MfD mají asi málo inzerce, tak musí nějak zaplácnout místo. A tak asi sáhli po materiálu, kterým se Saiver chtěl ucházet o post šéfredaktora Blesku, když zjistil, že Hrom už nevychází :-D
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Pan Mydloch » 27.11.2009 19:08

cit.Pokus o odklad č. 2. V případě dalšího nesmyslného zamítnutí .....

Pánové. Podruhé již nebylo možné zamítnout odložení zápasu, neboť byly předány všechny kompletní podklady pro rozhodčí komisi. / tj. provedli se rozbory odebraných vzorků a PCH byla potvrzena nejen lékaři ale i hygienikem /. Kdyby se takto postupovalo i v prvním případě s Olomoucí, dopadlo by to stejně tak. Bohužel se projevila neuvěřitelná naivita našeho vedení /snad se něčemu přiučí /, že opravdu co není psáno - není dáno. Také si v práci, v případě nemocenské, nemarodíme bez písemného vyjádření lékaře, že.
Snad nás chyba managementu klubu nebude stát titul, např. o bod, který jsme mohli získat, třeba, kdyby byl odložen, v zápase s Olomoucí.
Čest práci, soudruzi manažéři. :no:
Pan Mydloch
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 27.11.2009 19:58

Pan Mydloch: dovolím se otázat, co s tím asi mají dělat, když hygiena "prostě nevydává písemně nic"? Pokud vím, oficiální žádost o odklad byla podána v pátek, pak je tedy i na svazu, aby zjišťoval.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod jardatep » 27.11.2009 20:09

Pane Mydloch,to soudruhování je zcela zbytečné.I na doručení neschopenky je pět dní a zaměstnavateli to oznamuji telefonicky.Když se však něco nechce tak by ani ten papír nestačil
jardatep
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.11.2009 22:40

Pan Mydloch píše:cit.Pokus o odklad č. 2. V případě dalšího nesmyslného zamítnutí .....

Bohužel se projevila neuvěřitelná naivita našeho vedení /snad se něčemu přiučí /, že opravdu co není psáno - není dáno. Snad nás chyba managementu klubu nebude stát titul, např. o bod, který jsme mohli získat, třeba, kdyby byl odložen, v zápase s Olomoucí.

Nebyl jsem u toho, ale o Správním řádu něco vím. Vyrazit z úřadu papír na počkání, když na vše mají většinou 30 dní, jen tak nelze. O hygieně nemluvě, to je svět sám pro sebe. Chyba podle mně byla hlavně v nedostatku testovacích sad na PCH. Pokud by byla první žádost podložena větším počtem pozitivních vzorků, bylo by to o něčem jiném. Takže ty chybějící eventuální (50%na50%) body bych připsal na vrub úrovně našeho zdravotnictví, přetrvávající byrokracii na svazu a řekněme zlomyslnému pragocentrismu Lubasově.
Mydlochu, málo jsi vyhledával podklady pro svůj odsudek. ;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 27.11.2009 23:23

Kozel píše:......Bohužel se projevila neuvěřitelná naivita našeho vedení /snad se něčemu přiučí /, že op.... odložen, v zápase s Olomoucí.

Nebyl jsem u toho....ctví, přetrvávající byrokracii na svazu a řekněme zlomyslnému pragocentrismu Lubasově.
Mydlochu, málo jsi vyhledával podklady pro svůj odsudek. ;-)[/quote]
Musím lehce s p.Mydlochem souhlasit - jistě máš Kozle pravdu, ale uvědom si, že náš management už asi lehce opoměl situaci z loňskou sra..u a z toho vzniklý průšvih na Žižkově. Proto jsem očekával v tomto případě , že se situace nebude opakovat...Tak velký rozdíl v tom zase nebyl.Ale stalo se, už bych se v tom nešťoural, vyřádíme se navzdory svazu a ostatním doma na Olomouci na jaře.Vítězství na hřišti mi pohladí duši a spláchne tu hořkou pachuť...A celého Psotku i Saivera i s jejich názory mám u pr..lky...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Pan Mydloch » 28.11.2009 13:07

JTB , Kozle a ostatní.
Jste si jisti, že se pro odložení zápasu udělalo maximum možného. Pro JTB - ABY SI SVAZ ZJIŠŤOVAL ??? Já si také u svých podřízených nezjišťuji proč ten, který nepřišel do práce./ ani na to nemám čas /. Je to jeho povinnost oznámit důvod nedostavení se, nejlépe ihned, a to v jeho vlastním zájmu !!! Pokud bych byl v situaci teplického manegementu konnal bych jinak, přesvědčivěji, tvrději a stál bych přede dveřmi se všemi možnými dostupnými podklady. Na čekání a výmluvy se nemůžeme spoléhat.
Pan Mydloch
Registrovaný člen

Příspěvekod Pan Mydloch » 28.11.2009 13:12

Jardo Tep - kdybych měl čekat, až mi laskavě do 5 dnů oznámíš , že marodíš s beďárem na zadku, zřejmě by si u mě dlouho nepracoval. Spoluzaměstnanci by tě roznesli na kopytech, Zákoník práce , Nezákoník práce.
Pan Mydloch
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 28.11.2009 13:24

Mydlochu, já mám obavu, že si docela pleteš obor. Fotbal není firma na výrobu součástek a fotbalisté nejsou soustružníci. Chápu, že máš dost vysoké sebevědomí, ale v tomto případě tě staví do role naprostého mimoně.. :-)

Ano, Teplice v pátek o odklad požádaly, tím jsem si ZCELA jistý.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Pan Mydloch » 28.11.2009 13:29

...a ještě pro všechny. Pana doktora Trmala znám a jsou to pouze SAKRA kecy - 30 dní a hygiena nic nevystavuje na počkání. Musí se ale udělat ještě něco navíc !!! ...zajímavé, že za necelý týden to šlo.....a nebo měl minulý týden 30 dní ??? PM
Pan Mydloch
Registrovaný člen

Příspěvekod Pan Mydloch » 28.11.2009 13:34

JTB - děkuji za tvůj velice inteligentní postřeh. Nevím co si kdy v životě dokázal / vím, že to tady není o zásluhách /, toho mimoně si ale vyprošuji. Víš prd, všechno je totiž úplně jinak. TRUMPETO. :-)
Pan Mydloch
Registrovaný člen

Příspěvekod Pan Mydloch » 28.11.2009 13:51

...A KDYŽ UŽ JSEM PO DLOUHÉ DOBĚ U TOHO PSANÍ ,VÍTE O TOM, ŽE PIVOVAR BERNARD ZAČAL VAŘIT TEPLICKU JEDENÁCTKU / JE VYNIKAJÍCÍ /, KTEROU MŮŽETE ZAKOUPIT POUZE V TEPLICÍCH NA TRŽNÍM NÁMĚSTÍ.
Pan Mydloch
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 28.11.2009 15:47

Mydlochu, tak se tady nečerti hned proboha... Podle mě management Teplic udělal pro odložení maximum jak je znam (teď myslím Hrdličku, ti ostatní nevím jak fungujou...), ale tady je jasný, že o neodložení zápasu, nezískání papírů se postarala ne zdravotnická sekce ale vyšší moc .... že by svaz??
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 28.11.2009 15:48

Pan Mydloch píše:...A KDYŽ UŽ JSEM PO DLOUHÉ DOBĚ U TOHO PSANÍ ,VÍTE O TOM, ŽE PIVOVAR BERNARD ZAČAL VAŘIT TEPLICKU JEDENÁCTKU / JE VYNIKAJÍCÍ /, KTEROU MŮŽETE ZAKOUPIT POUZE V TEPLICÍCH NA TRŽNÍM NÁMĚSTÍ.

Výborně tak to se těším, jak vlastně vypadá ofiko logo?
SEKTOR15
Registrovaný člen

Další

Zpět na Sezóna 2009/2010