FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Olomouc - Teplice (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Re: Olomouc - Teplice

Příspěvekod Addax » 21.11.2009 2:19

JirkaXXL píše:iDnes:
Onemocnění šesti teplických fotbalistů chřipkou a zhoršující se zdravotní stav dalších hráčů přiměly vedení severočeského klubu obrátit se na fotbalový svaz s žádostí o odložení tohoto zápasu. Vedení nejvyšší soutěže ji však podle šéfa profesionálního fotbalu Iva Lubase s největší pravděpodobností zamítne, pokud se v teplickém kádru situace během víkendu radikálně nezdramatizuje. "Konzultoval jsem situaci se svazovou lékařskou komisí, Olomoucí i s Teplicemi a zatím nevidím důvod, proč by se nemělo hrát. To, že šest hráčů dostane chřipku, by pro ligový tým nemělo znamenat neřešitelný problém," řekl Lubas.

Tentokrát se s Lubasem nedá nesouhlasit. Nedávno jsme měli podobný počet hráčů na marodce se zraněním a taky to šlo. No, uvidíme.

Ze stejného článku:
"Kdyby došlo k něčemu mimořádnému a situace tam vyžadovala nařídit karanténu, tak jsme samozřejmě povinni to respektovat," dodal Lubas.
A to je oč tu běží.

A dále: "Zprvu to nevypadlo špatně, v posledních dvou dnech se ale nakazila většina týmu. Vypadá to, že se jedná o ten typ chřipky, který teď řádí v Evropě i ve světě – o prasečí chřipku. Okamžitě jsme se spojili s ústeckou nemocnicí a hygienickou stanicí. Požádali jsme o testy našich hráčů, vyšli nám vstříc. Výsledky budou známé zítra,“ řekl klubový lékař MUDr. Jan Štěrba.
...takže do té doby jsou dohady zbytečné. Pokud se obavy testama potvrdí, není už vůbec o čem diskutovat.
Asi tak.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 21.11.2009 2:40

Trochu to téma odlehčím ;-) . Sice nechtěně, ale poněkud šibeniční humor se na stránkách FKT povedl Kovimu, když k článku o ulehnutí hráčů na prasečí chřipku připojil "příhodnou" reklamu a spolu to působí docela tragikomicky:
coto.jpg
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi87 » 21.11.2009 10:01

Addax píše:Trochu to téma odlehčím ;-) . Sice nechtěně, ale poněkud šibeniční humor se na stránkách FKT povedl Kovimu, když k článku o ulehnutí hráčů na prasečí chřipku připojil "příhodnou" reklamu a spolu to působí docela tragikomicky:
coto.jpg

Ta reklama se k článku dává automaticky, ale musím uznat, že to je povedené :) Jinak se všem omlouvám, že ještě nemáme na webu předzápasové rozhovory, ale řešíme určité problémy s FTP serverem, proto nám nejde video nahrát na web, stejně jako fotografie z besedy na ZŠ Edisonova. Pokud se nám to nepodaří nahrát, dám rozhovory alespoň v textové podobě.
Kovi87
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 21.11.2009 11:51

Fotky z Edisonky zatím EXKLUZIVNĚ :-) :-) na webu Naší adresy. Kovi díky a for s prasečí chřipkou taky dobrej, hned mám matroš do silvestrovského vydání :-)
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 21.11.2009 14:25

Teplický fotbalista Michal Smejkal onemocněl prasečí chřipkou. Virus H1N1 v jeho těle potvrdily testy v nemocnici v Ústí nad Labem. ČTK to dnes řekl tiskový mluvčí teplického klubu Petr Heidenreich, jehož o výsledcích vyšetření informoval klubový lékař Jan Štěrba.
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod Han_solo » 21.11.2009 14:57

Prasečí chřipka v Teplicích!
http://fotbaldoma.cz/H1N1-vteplicich-211109
Han_solo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 21.11.2009 15:54

RUSSELL píše:Teplický fotbalista Michal Smejkal onemocněl prasečí chřipkou. Virus H1N1 v jeho těle potvrdily testy v nemocnici v Ústí nad Labem. ČTK to dnes řekl tiskový mluvčí teplického klubu Petr Heidenreich, jehož o výsledcích vyšetření informoval klubový lékař Jan Štěrba.

No, tak to mění situaci. Uvidíme, co na to ústecká hygiena. Smejkalovi tímto každopádně přeji brzké uzdravení.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod SEKTOR15 » 22.11.2009 12:48

To je fakt smůla, po letech když máme opravdu šanci a hrajeme dobře, tak nás skolí chřipka. Kdyby to bylo v normální zemi, tak řeknu Ok zápasy se odloží na dobu, kdy budou hráči ready. Ale je jasné, že svaz udělá všechno proto abychom hráli s béčkem. Díky bohu, že už zbývají poslední dva zápasy a pak se můžeme v klidu vyléčit, ale snad to vážně nenaruší zimní přípravu. Naštěstí ztratil i JBC...
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 22.11.2009 14:06

http://www.ultraslitvinov.cz/stranka/choraly

Litvínov nám sebral chorál ??!!!
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 22.11.2009 14:16

Linus7 píše:http://www.ultraslitvinov.cz/stranka/choraly

V tomhle státě se krade i to, co je přibité, tak se nediv ;-) Šlohnul nám ho už fotbalový Liberec.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod mirunx » 22.11.2009 14:39

Neví někdo nějaké bližší info, zda tým do Olomouce odcestoval? Případně, kteří hráči byli na palubě? :-)
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 22.11.2009 14:50

ASI MI BOUCHNE HLAVA. nejen že se to nedá poslouchat z těch jejich nahrávek, ale ještě narozdíl od LBC neměli tolik důvtipu, aby si do chorálu zařadili vlastní slova a naprosto sprostě to obšlehli a místo žlutomodří tepličáci zařadili žlutočerní chemičáci. Je neuvěřitelné kam až došla drzost těchto pseudoultras. Já jdu blejt. Zrušit hokej!
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 22.11.2009 15:44

SEKTOR15 píše:ASI MI BOUCHNE HLAVA. nejen že se to nedá poslouchat z těch jejich nahrávek, ale ještě narozdíl od LBC neměli tolik důvtipu, aby si do chorálu zařadili vlastní slova a naprosto sprostě to obšlehli a místo žlutomodří tepličáci zařadili žlutočerní chemičáci. Je neuvěřitelné kam až došla drzost těchto pseudoultras. Já jdu blejt. Zrušit hokej!

To je víc než drzost. By mě zajímalo jak je vidět z jejich stadionu(popř. jeho okolí) na Bouřňák.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 22.11.2009 16:00

Linus7 píše:http://www.ultraslitvinov.cz/stranka/choraly

Tak to je trošku úlet jinak sympatického kotle Chezy. Jsou tam holt snaživí kluci...ale tohle už je fakt moc :-)
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 22.11.2009 16:30

Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 22.11.2009 16:40

Addax: akorát moc nedej na tu "pravděpodobnou sestavu", dával jsem to dohromady během dopoledne a po dnešním tréninku už jsem to nechtěl moc měnit, abychom Sigmě moc nenapovídali. Myslím, že ta sestava bude o dost jinačí, ale o tom rozhodnou úplně nejspíš viry, bacily a reakce kluků na ně. Ale vidět Tesaříka trénovat s áčkem vedle Libora Macháčka, to za to stojí :up:

Nicméně - je okolo toho hodně velký poprask, na zdravotní stav hráčů se v Teplicích poptávají (samozřejmě bezpečně po telefonu) snad i redaktoři z Rytmu života. A ze všech stran je zřetelný tlak, aby se hrálo.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 22.11.2009 16:54

JTB píše:Myslím, že ta sestava bude o dost jinačí, ale o tom rozhodnou úplně nejspíš viry, bacily a reakce kluků na ně.

Ona i ta uvedená sestava nevypadá zrovna zle. Já jsem optimista :up: Ale něco mi tu smrdí. U jednoho hráče už se prokázala prasečí chřipka. Smejkal určitě byl v kontaktu i s dalšími hráči a členy realizačního týmu. Ty teď tedy mohou nakažení cestovat takřka přes celou republiku, setkat se s protihráči a dívat se na ně půjde nějakých pár stovek až tisíc lidí.

Nepřijde vám tohle jako zbytečný risk? Vždyť školy se zavíraly v uplynulých dnech podstatně jednodušeji. Skoro mám pocit, že kdyby se mělo hrát v pátek, tak hygiena bude schopná dát zprávu až příští týden. Že by už proti nám kopal i ústecký hygienik? Nejvíc mě dostala zpráva na ČT, kde se řeklo, že teď je víkend, tak se toho moc nezjistí. To jako, že si na hygieně dělají hezký víkend a na zdraví občanů (hráčů a diváků) se kašle? Já tedy doufám, že jsem si to prohlášení jen špatně vyložil a myšleno to bylo s ohledem na inkubační dobu apod.

Být v týmu obyčejná chřipka, tak není, co řešit. Oddělí se nemocní od zdravých a ti fit půjdou normálně hrát. Ale tohle je trochu jiný případ, ne? Ona sice dovede zabíjet i obyčejná chřipka, ale stejně.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JTB » 22.11.2009 18:00

Jirko, trefil jsi ten největší (a nejméně zmiňovaný) problém, jen si dovolím dodat následující: o odkladu zápasu rozhoduje ČMFS, bez ohledu na všechny týmové doktory a hygieniky. Ale přesouvat zápas nechce - ať už kvůli finanční šetrnosti, zájmům ČT nebo snad i kvůli vlivu S+S, Pelty či jánevímkoho. To, že se čeká na hygienika, je jen alibismus svazu - a že krajský hygienik taky dělá mrtvého brouka, za tím lze celkem úspěšně hledat snahu neživit paniku u obyvatel. Obojí je ovšem špatně. :down:

S výše uvedeným už nic neuděláme, takže můžeme jen doufat v dobrý výsledek. A ten má hodně podob, ať už výhru, nebo jen prostý a hloupý fakt, že to s nikým z hráčů na hřišti nešvihne. To by byl teprve mumraj...
JTB
Registrovaný člen

Prasečí chřipka

Příspěvekod Addax » 22.11.2009 18:52

Víte, co je na tom zajímavé? Letos na jaře, když se objevily první případy a zjistilo se, co je prasečí chřipka zač, byl z toho velký poprask a např u nás v ČR se dopředu čekalo na každé letadlo, které přiváželo naše občany, vracející se z Ameriky - aby každého s podezřením na tuto nemoc uvrhlo do izolace, taktéž všechny, kteří s ním přišli do bezprostředního styku - do doby, než se u nich vyloučí nakažení přenosem. To trvá, pokud vím, do dnešní doby, protože se na určení nebezpečnosti PCH a bezpečnostních opatřeních proti šíření nic nezměnilo.
Teď se objevil náš případ a všechno je úplně postavené na hlavu - popírající celou dosavadní praxi. Oficiálně náš klub vydal prohlášení na základě laboratorních testů, že v úzkém kolektivu FKT, kde všichni každodenně přicházejí do úzkého kontaktu, se vyskytuje prasečí chřipka. A čeho jsme svědky? Z toho mi vychází několik variant vysvětlení:

1. Na základě našeho příkladu se prokázalo, že to vše okolo prasečí chřipky byla jen nafouknutá bublina a zbytečný humbuk. Jedná se o chřipku, jako každou jinou.

2. O předchozí humbuk se nejedná, dosavadní nebezpečnost a nutnost opatření (izolace, karanténa) trvá, pouze v našem případě došlo k nevysvětlitelnému úkazu, kdy mají všichni klapky na očích, toto banalizují a obcházejí různými "zdůvodněními", proč to lze obejít.

3. Vše bylo připraveno klubem, nález u Smejkala přepsán z obyčejné chřipky na prasečí - důvod, abychom se vyhli zápasu v současnosti, kdy je soupeř rozjetý a mohl nás srazit do kolen. Pak se naoko prezentujeme veřejně tím, že zápas chceme i přesto odehrát, doufajíc, že nálezem PCH bude samozřejmě vyhlášená karanténa a zápas se musí odložit. Sice to vychází taky jako možnost, ale osobně této variantě nevěřím, protože mi přijde moc divoká a odmítám si připustit, že by byl v klubu takový padouch.

4. Chyba je u mne, vše jsem si dal do špatných souvislostí a vyvodil z toho chybné závěry.

Ke které variantě se přikláníte - nebo existuje ještě další?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 22.11.2009 19:05

mirunx píše:Neví někdo nějaké bližší info, zda tým do Olomouce odcestoval? Případně, kteří hráči byli na palubě? :-)

Správná otázka. pokud klub prezentuje úmysl tak jako tak zápas odehrát, podle původního plánu mělo mužstvo odcestovat dnes odpoledne. Jenže všude je ticho po pěšině. Nebo se pojede až zítra a hráči při tom všem budou mít navíc menší čas na přípravu?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 22.11.2009 19:10

Addax: Klubový autobus odjel ze Stínadel v 15:37, byl jsem toho osobně svědkem. Touhle dobou se bude zásilka virů blížit k Olomouci. Ale jména pasažérů nikdo nechce veřejně sdělovat, což před důležitým zápasem chápu a respektuju. Přesto, pokud se pořádně zahloubáš do té zprávy z idnesu, kterou jsi odkazoval, pár jmen najdeš. Stejně jako to s tím odjezdem autobusu...
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 22.11.2009 19:14

JTB píše:zásilka virů

:-D
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 22.11.2009 20:09

Zajímavý rozhovor s Vachym těsně před odjezdem: http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... me-bojovat

Připomínám, že fanoušci Teplic jsou očekáváni v Café Naše adresa zítra v 16 hodin.

Projekt „Cesta za titulem“, jehož iniciátorem je teplický fotbalový příznivec Jiří Dušek, pokračuje dalším dílem. Po autobusovém zájezdu do Kladna se fanoušci žlutomodrých sejdou v pondělí 23. 11. Café Naše adresa v Krupské ulici, aby společně sledovali zápas 15. kola Gambrinus ligy mezi Olomoucí a Teplicemi.

Co vše na fanoušky v Café Naše adresa čeká?

Od 16 hodin je na programu beseda s legendou teplického fotbalu Josefem Říhou, který příští měsíc oslaví 83. narozeniny. Říha byl spoluhráčem dalších teplických legend – Josefa Masopusta a Ladislava Nováka.

Mezi 16. a 17.30. hodinou budou mít fanoušci možnost tipovat výsledek zápasu Olomouc – Teplice

Mezi 17. a 19.15. hodinou budou diváci sledovat TV zápas Olomouc – Teplice. O poločase utkání zhodnotí Josef Říha. Po skončení přenosu pak odmění nejlépe tipujícího butylkou pravé hanácké vodky.

Přijďte se i vy dívat na šlágr 15. kola. Utkání si můžete vychutnat v nekuřáckém prostředí. Občerstvení, včetně piva, je samozřejmostí. Obsluhu obstarají milé kavárnice. Program bude moderovat Jiří Dušek a Roman Nešetřil.

Beseda o fotbale začíná v Café Naše adresa v 16 hodin a to i v případě, že se fotbal v Olomouci hrát nebude.
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 22.11.2009 20:13

Addax:
..správně jsou body 1 + 2 ....navíc mě dost "pobavilo" a až zamrazilo v zádech, jak se píše ve zprávě, že k dispozici byly j e n dvě soupravy k odběrům .....
No, co si o tom všem myslet :-O , asi radši nemyslet :-/ a jen doufám, že to všichni naši kluci ve zdraví přežijou :kiss: !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 22.11.2009 20:49

Melda: pravdu díte, madam, taky mě zamrazilo, když jsem tu větu slyšel. Navíc v momentě, kdy jsem byl sám v infikované zóně. Tak snad na mne nikdo nic neprskl a když, tak mi aspoň můj milý stát dopřeje paralen, když už mě testovat na španělskou chřipku nehodlá... :down:
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 22.11.2009 22:27

:down: pro svaz. Opravdu se ukazuje, čí zájmy se tu hájí. Kdyby se jednalo o pražské S, tak už by se dávno odkládalo. Lubasovým slovům se musím smát, pokud bych neměl spíš rovnou nadávat. V nemocnicích se uzavírají oddělení, zakazují návštěvy, to vše asi jen pro legraci. Nicméně hráči ligového týmu budou riskovat své zdraví při 90.minutové vysoké zátěži. Držím palce a doufám v dobrý konec :up:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 22.11.2009 22:41

Žijete v bludu, že u nás vše probíhá standardně jako v televizním seriálu. Toto je objektivní ukázka, že systém jede prakticky neřízen po kolejích vlastní vahou evoluce. Nejblíž pravdě jsou fakta, že o víkendu se na vše kálí a zmutovaná chřipka není o moc jiná. Za čas ta dnešní normální chřipka zmizí a ta prasečí bude normální, to je taky evoluce.
Docela bych přál Tesilovi, aby na stará kolena ještě jednou odehrál velký zápas a měl podíl na konečném úspěchu. Výsledky 15. kola nám umožňují v případě vítězství, zase trochu poodskočit. Bylo by škoda toho nevyužít.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 22.11.2009 22:46

djrhedy píše::down: pro svaz. Opravdu se ukazuje, čí zájmy se tu hájí. Kdyby se jednalo o pražské S, tak už by se dávno odkládalo. Lubasovým slovům se musím smát, pokud bych neměl spíš rovnou nadávat. V nemocnicích se uzavírají oddělení, zakazují návštěvy, to vše asi jen pro legraci. Nicméně hráči ligového týmu budou riskovat své zdraví při 90.minutové vysoké zátěži. Držím palce a doufám v dobrý konec :up:

Představ si, že jseš Lubas a máš na stole v papírové oficiální archivovatelné právně relevantní, či jaké ještě formě ty údaje, žádosti a vyjádření, co on. Jak jinak bys asi mohl rozhodnout?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 23.11.2009 0:00

Kozel píše:
djrhedy píše::down: pro svaz. Opravdu se ukazuje, čí zájmy se tu hájí. Kdyby se jednalo o pražské S, tak už by se dávno odkládalo. Lubasovým slovům se musím smát, pokud bych neměl spíš rovnou nadávat. V nemocnicích se uzavírají oddělení, zakazují návštěvy, to vše asi jen pro legraci. Nicméně hráči ligového týmu budou riskovat své zdraví při 90.minutové vysoké zátěži. Držím palce a doufám v dobrý konec :up:

Představ si, že jseš Lubas a máš na stole v papírové oficiální archivovatelné právně relevantní, či jaké ještě formě ty údaje, žádosti a vyjádření, co on. Jak jinak bys asi mohl rozhodnout?

Kozle, v tom, co píše Djrhedy, je ale taky kus pravdy. Jak jinak by mohl rozhodnout? I já jsem přesvědčen o tom, že jako v případech pražských SS. Nebo kdyby my sami jsme byli dnes tak na 10. místě a ne na 1. Tedy s kladným vyřízením naší žádosti. Navíc my všichni máme asi krátkou paměť u případu, který se týkal taky nás. Ovšem v obráceném gardu: Někdy před 4-5 lety naopak žádal o odklad náš soupeř Zlín pro střevní potíže několika hráčů. Bylo jim vyhověno. A relevantními údaji byla jen ta prostá žádost a k tomu souhlas hodného soupeře, tedy nás. Čili tím chci říct, že je rozdíl, kdo žádost podává, v jaké pozici se nachází k těm druhým zainteresovaným v pozadí, kteří buď mají zájem na odložení zápasu, či ne. Nebo je jim to jedno. V jakém postavení jsme teď my, je snad nabíledni. Jinak to snad ani dopadnout nemohlo, než že se bude hrát za každou cenu, chřipka nechřipka.

Na druhou stranu kvituji postoj klubu, že se k tomu postavil čelem a rozhodl se, přes to všechno, zápas odehrát. Kdo chce dosáhnout vytouženého cíle, musí si zvyknout na to, že ten v čele bývá často štvanou zvěří. Pokud není prominentem, od koho se vedení čeká.
Jen jednoho docela zamrzí, že se nám nějak nevrací to dobro, co vysíláme. Ať se to týká vyhovění druhým, nadstandardními podmínkami pro TV (která toho náležitě zne/využívá), nebo když sloužíme jako pokusní králíci pro exemplární disciplinární tresty, které před námi ještě uplatněny nebyly, atd., atd...
Ale - co tě nezabije, to tě posílí - jestli zítra neprohrajem (na což se všichni třesou), tak už nebudu pouze věřit. Budu přesvědčen. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.11.2009 8:04

To Addax: Souhlasím s tebou ve všem. Jen jsem si dovolil poznamenat to, že tyto argumenty by musel mít Lubas na stole v písemné formě, aby odpovědnost mohla v plné tíze dopadnout při rozhodování na něho. Takhle s gustem udělal to, co mu velel jeho sešívaný mozek.
Jinak si myslím, že toto utkání může být zlomové a jsem rád, že do toho jdeme čelem. Pokud vyhrajeme, může to psychicky nakopnout manšaft na celé jaro i dát signál vedení: Máme náskok, který dává šanci, rozhodně nikoho nepouštět. Nás nic nezastaví.
Zatím ale nic nenasvědčuje tomu, že bychom měli dopadnout lépe než ty německé Drnovice v loňské Bundeslize. I tak je to ale naprostá paráda.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 23.11.2009 10:49

Tak Vlastik Vidlicka je take nemocen a ma take H1N1. Navic jsou dalsi hraci na miste, kteri maji chripku. Nevim co tedy chteji, aby jsme hrali v mensim poctu, nez v 11, nebo aby to s nekym na hristi seklo. Ona chripka je v pohode, ovsem kdyz je clovek v klidu. Zapasova zatez a chripka by mohla mit i spatne nasledky. Nejhorsi je totiz mit oslabeny organismus a chripku, to pak clovek muze klidne skoncit i v nemocnici. Snad lidi na svazu dostanou rozum a nebudou riskovat nici zdravi a pokud ne, tak ho snad maji v teplicich. Na plac pustit jen zdrave hrace, ikdyby to melo stat 3 body a prvni prohru. Zdravi je totiz prednejsi.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 23.11.2009 11:11

Rozhodně by se zápas měl odložit. Teplice nyní intenzivně žádají na svazu opět odložení a vyjednávají s ním.

A jak to bylo, když žlutomodří v minulosti odkládali své mistrovské zápasy? http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... -zapasy-FK
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 23.11.2009 12:20

Takže hrát se bude, svaz potvrdil své rozhodnutí...Pánové a dámo, můžeme se tady dohadovat jak chceme, ale tohle považuji osobně za největší svinec ze strany svazu a Lubase osobně...Že se odkládají zápasy pohárových zástupců aby byl čas na regeneraci či z jiných malicherných důvodů - dobrá, asi to tak má být, ale naopak neodložit zápas při potvrzeném infekčním onemocnění hráčů - to je zatím opravdu vrchol jak nám ze svazu kálí na hlavu...Až jim nedejbože někdo zkolabuje na trávě, to bude teprve prů..r jako hrom... :down:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 23.11.2009 12:38

Probůh - to se všichni pomátli ?"!? Četli jste to :-/ - karanténa není, aby se mezi lidmi nešířila panika - :no: - to mi hlava nebere a přeju si jediné ... kluci vraťte se z té moravské mise zdraví, v rámci možností :kiss:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.11.2009 12:53

Tak, a teď mají možný průser na triku konkrétní lidi. Tipuju, že do odpoledne si někdo z nich střihne do trenek a hrát se nebude. Teď se ukáže sila médií proti síle hroší kůže. Přesto bych do toho šel bez kalkulu po hlavě a bez vášní.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 23.11.2009 13:07

V tomhle stádiu už bych do toho taky šel - tedy pokud by trenér nemusel posílat na hřiště oslabené jedince, to bych raději nenastoupil, za cenu kontumace.
Ale počkejme si na zápas, jak dopadne. Pokud vyhrajeme, zamávejme všem na pozdrav a s ukázáním dlouhého nosu zvolejme: "Děkujeme, lepší nakopnutí k titulu jste nám nemohli darovat!"
Když prohrajeme, nic moc se neděje, zůstaneme první a naopak budeme morálními vítězi a v očích mnohých mučedníky. To se pak teprv budou dít věci.
Zajímavé, že tohle těm okolo (konkurence a svaz) nedochází a klidně si nás vystaví do téhle, pro ně nevýhodné, pozice...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 23.11.2009 13:15

Už mi došla slova, tohle je fakt moc. Ale už to snad můžu zmínit - v Teplicích zůstali s chřipkou 4 hráči - Verbíř, Hesek, Ljevakovič a Smejkal. Pátý je Vidlička. Dalších pět šest se může kdykoli složit. Jestli je onemocnění jedenácti hráčů pořád málo, pak už fakt nevím. A pak vám zamindrákovaný skřet na idnesu s klidem tvrdí, že to je chyba Teplic a že my ostatní jsme magoři... Ach jo...

Jediným pozitivem tak zůstává návrat Tesila.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 23.11.2009 13:17

Addax píše:V tomhle stádiu už bych do toho taky šel.... prohrajeme, nic moc se neděje, zůstaneme první a naopak budeme morálními vítězi a v očích mnohých mučedníky. To se pak teprv budou dít věci.
Zajímavé, že tohle těm okolo (konkurence a svaz) nedochází a klidně si nás vystaví do téhle, pro ně nevýhodné, pozice...

Nejde o výhru nebo o prohru - jde tady především o hazard se zdravím hráčů - mohou už to v sobě mít a spolu v kombinaci se zápasovým fyzickým zatížením z toho může být polízanice na pěkně dlouhý čas...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.11.2009 13:22

Což takhle podat na truc trestní oznámení kvůli podezření ze spáchání trestného činu obecného ohrožení? Protože chování hygieny jej podle mého laického názoru může naplňovat. Mohla by být legrace. B-)

Každopádně je tu skvělá šance: můžeme zápas vyhrát a ukázat všem podražečům nohou vztyčený prostředníček.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JTB » 23.11.2009 13:25

JirkaXXL píše:Což takhle podat na truc trestní oznámení kvůli podezření ze spáchání trestného činu obecného ohrožení? Protože chování hygieny jej podle mého laického názoru může naplňovat. Mohla by být legrace. B-)

Každopádně je tu skvělá šance: můžeme zápas vyhrát a ukázat všem podražečům nohou vztyčený prostředníček.

Někdo to udělejte, prosím, já se nikam dneska nedostanu... A podával bych ho na hygienu (obecné ohrožení z nedbalosti) i na fyzické osoby z vedení ČMFS (Ivo Lubas jako ředitel úseku profesionálního fotbalu, Petr Krejčí coby předseda lékařské komise, oba úmyslný trestný čin). Dokonce myslím, že by to mělo šanci na úspěch...
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 23.11.2009 13:26

melda píše:Četli jste to :-/ - karanténa není, aby se mezi lidmi nešířila panika

A přitom tohle zdůvodnění dají do médií? To už jsme u Murphyho zákonů, kdy při chtěném záměru dojde k opačnému efektu.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 23.11.2009 13:30

Cit. JirkaXXL: Což takhle podat na truc trestní oznámení kvůli podezření ze spáchání trestného činu obecného ohrožení? Protože chování hygieny jej podle mého laického názoru může naplňovat.
Cit. JTB: Někdo to udělejte, prosím, já se nikam dneska nedostanu... A podával bych ho na hygienu (obecné ohrožení z nedbalosti) i na fyzické osoby z vedení ČMFS (Ivo Lubas jako ředitel úseku profesionálního fotbalu, Petr Krejčí coby předseda lékařské komise, oba úmyslný trestný čin). Dokonce myslím, že by to mělo šanci na úspěch...

Ale až po zápase. Nevíme, jak dopadne pro nás a jestli navíc nedojde k ohrožení zdraví našich hráčů. To by se k tomu přičetlo...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 23.11.2009 13:38

Co na to říct?! Opravdu nepovažuji za rozumné odehrát zápas za těchto okolností, každopádně z určitého úhlu pohledu je lepší odehrát všechny podzimní zápasy na podzim. Zkrátka se hraje, výsledek všech těch peripetií se dozvíme při samotném utkání.
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 23.11.2009 13:50

Jestli na nekoho podat trestni oznameni tak na lubase a ostatno ocasy, kteri rozhodli o tom ze se hrat bude, ikdyz klubovy lekar rekl ze pak za nic neruci a ze nechce aby se hralo a navic KHS v usti zapas nedoporucila. Takhle hazardovat se zdravim, to je hnus.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.11.2009 13:54

:yes:
Nechte to na teplických bafuňářích, ti snad mají čerstvé informace a zachovávají si přehled. Jestli tohle sleduje fotbalovej Pámbíček a nechrápe jako při Henryho ruce, tak bedeme po zápase chodit se vztyčeným prostředníkem. (Chybí smajlík)
Trestní oznámení by odskákal pouze hygienik, ostatní by odložili, že je to interní věc fotbalu. Muselo by se to sepsat proti konkrétním lidem za konkrétní paragrafy a ne jít koktat na fízlárnu ve žlutomodrý šále. :-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 23.11.2009 14:13

Kozel píše: Muselo by se to sepsat proti konkrétním lidem za konkrétní paragrafy a ne jít koktat na fízlárnu ve žlutomodrý šále. :-D

:-) Od čeho máme mezi sebou fanoušky s právnickým vzděláním (že, Ettiene?).
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 23.11.2009 14:40

Podle mě dneska tu sestavu Plíšek nějak poslepuje. Kdo vlastně všechno vyjel? Problém je v tom že po dnešku se chřipka v naší sestavě ještě víc rozroste a to bude už opravdový problém. Kdepak Olomouc tam jsem se obával prohry i v plné sestavě, protože jsou teď neuvěřitelně rozjetý, takže dnes bych bodovou ztrátu klidně oželel, ač nerad. Ale co za týden proti Plzni??? Tam je potřeba nastoupit na ně a převálcovat je, ale takhle to dneska všechno onemocní a na Plzeň nastoupí tak max. naše Béčko jestli nebude taky chřipkou znetvořený :down: Hlavně, že když někdo potřeboval (zlín atd...) tak sme vždycky přistoupili na odložení zápasu a svaz ať jde taky někam. Nebýt Stínadel, tak se ještě před postavením edenu muselo všechno kvalifikace hrát na Letné, aby nebyla ostuda před celou evropou, kdyby naše repre musela hrát s Walesem, Švédskem, Finskem, Tureckem atd... v ''úžasných'' fotbalových stáncích typu Olomouc, Slovácko, Strahov, Ostrava.... ČMFS = Česko Moravský Fanclub Sparty
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod kiselejxicht » 23.11.2009 14:54

SEKTOR15 píše:ČMFS = Česko Moravský Fanclub Sparty

:up2: :up:
kiselejxicht
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.11.2009 15:22

Buďme pozitivní, zadarmo titul není. Musíme bojovat, i čestná porážka může k jeho zisku přispět. Odventiluje to gloriolu neporazitelnosti. Celý národ jde s námi, získáváme sympatie. Berme to jako zkoušku, v případě prohry nic nekončí, jdeme dál. A sebevědomí Olomouce může být její slabina. Hrr na ně!
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 23.11.2009 15:47

To jo. Možná prohrát poprvé právě za této situace by bylo pro naší psychiku prospěšnější, než se čím dál víc strachovat o to, "kdy to přijde" a pak prohrát třeba doma se Střížkovem. I když, tohle je možná logika uvažování pro mužstvo, které je v čele spíš náhodně a vítězná šňůra je souhrou okolností. My bysme měli být letos někde jinde, máme na to.
Shrnu: silnému týmu případná prohra neublíží, naopak jej nakopne. :up:
Addax
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Sezóna 2009/2010