FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Olomouc - Teplice (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Re: Olomouc - Teplice

Příspěvekod Jabqooo » 1.12.2009 13:02

Petřík píše:
Addax píše:
Petřík píše:Konec věčnýmu fňukání,kňourání....už to začíná být nechutný....!

fakta:
- před týdnem měl prokazatelně prasečí chřipku 1 hráč a to při počtu hráčů s profesionální smlouvou (registrují se na svazu)- dovolím si tipnout 45 - jsou 2 % -neodložilo se
- ve čtvrtek mělo prokazatelně prasečí chřipku 6 (?) hráčů - t.j.13 % - nárůst -odložilo se
Nic víc,nic míň......!

Gratuluji k "soucítění" s teplickými fandy. Ozvi se znovu na konci druhé ligy, až bude Ústí na postupovém místě a ten stejný svaz mu nepovolí vstup do 1. ligy, protože stadion nesplňuje tři ze čtyř podmínek. Povolí to mužstvu na 3. místě, protože nesplňuje pouze dvě. Co na tom, že i ty dvě jsou neslučitelné s 1. ligou. Zdá se Ti to absurdní? Mně taky, ale nebude v zájmu ostatních, aby Ústí postoupilo. Pak přijď a pobavíme se o faktech.

Nepochopen...nevadí......
a)nechutný hlavně v tom,že se už tady začínají tepličtí fanoušci vzájemně napadat (viz "útok" na Mydlocha)
b)to všechno se může stát....ale buď ujištěn,že hlavní díl zloby nebude mířit na svaz,ale na město jako majitele stadionu a donátora společenského života města (sportu,kultůry atd.)
c)......a hlavně..a v tom se snad shodneme...k vítěznému "imidž" věčné bolestinství snad nepatří! (Jak to říkali ti naši předci-husité? ..........Proti Všem?) ;-)

Zajímalo by mě jestli jsi hrál někdy fotbal? A jestli ano, tak jestli jsi ho hrál někdy s chřipkou. Já ano a pokud je kdokoliv na střídání, je lepší mu přepustit místo. A když hraje půlka týmu (5 hráčů) s chřipkou, je to na týmu vidět. Alespoň já jsem si toho všiml a to nejsem žádný expert. Nejvíce to asi bylo vidět na Lukášovi a Vondráškovi. Podotýkám že se nejednalo o pár hráčů, které jsme nemohli nasadit, jak se s tím potýkáme normálně, ale šlo o většinu týmu a pak se asi pan plíšek rozhodl špatně a nechal hrát nemocné(ale prý se poučil). Možná místo nich měl nechat hrát dorostence, ale to je jen možná a kdyby. To že jsme prohráli první zápas mi nevadí tak, jako jakým stylem jsme byli nuceni ho (pro)hrát. A nejen můj názor je ten, že pokud by se hrálo se zdravým týmem, šance na body by určitě byla. Jinak je pravdu že pro nezaujatého diváka(ale i pro zaujatého netepličáka) to bylo více než pěkné utkání - ale jak se říká, mezi slepými jednooký králem. V tomto rozpoložení by teplice mohlo porazit i Ústí (vtip). Snad jsem ti trochu vysvětlil jak se cítíme, nejde nám o to že jsme prohráli(to prostě jednou přijít musí), ale jde o to za jakých okolností.

ad a): Všelijaké "napadání" nezačalo teď, ale je to tu již delší dobu, prostě né každý má na věci stejný názor a to je také správně. Oba si to vyříkali a tak to tu snad vždy také bylo.
ad b):Spoléhat se na město? Na to se nedá spolehnout, někdo holt peníze dávají a jinde ne. U nás je to bída, ale třeba v Příbrami, nebo Kladně by se peněz od města asi neobešli. Už dávno není komunizmus a stát(město) vše nezařídí. Fotbal je dnes bussines a do toho se musí shánět peníze jinak.
ad c): Úplně nechápu smysl a tak asi nebudu odpovídat, aby jsme se oba špatně nepochopili a třeba nepohádali :-D
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 1.12.2009 14:01

Jabgooo,to se ptáš mne?
Zajisté...hrál.... a hodně.A jestli s chřipkou? Tak to nevím....my jsme se tenkrát tak moc "nezkoumali",ale pravdou je,že současný vrcholový fotbal je,při zodpovědném přístupu, extremně náročný.A vím co říkám,já jsem poměrně "hodně informovaný" :yes:
Jinak co se mne osobně týká,tak já prožil hodně situací extremně fyzického a psychického zatížení......,ale to je jiná "kapitola",která sem nepatří.
Petřík

Příspěvekod JTB » 1.12.2009 14:53

Ještě jednou k tématu chřipky - Petřík má asi kliku, že se mu ta skutečná chřipka nebo podobné onemocnění vyhýbalo. V dorostu jsem hodněkrát musel na plac i s dost silným nachlazením. Ano, je nepříjemné se po každém sprintu vychrchlávat, ale pořád je člověk při smyslech a má celkem sílu.
Chřipka je ale něco docela jiného. Už jsem to tu psal, před pár týdny jsem dostal svým průběhem podobnou angínu, doprovázenou silnými horečkami. Ještě než to začalo kulminovat, tedy s počínajícími příznaky, jsem měl mít zápas. Sice v malém fotbale, zato hodně důležitý.

Protože malý fotbal chytám, zkusil jsem si naprázdno doma pár skoků do strany - a veškerá ohebnost i odrazová síla byla pryč, o reflexech ani nemluvě. Radši jsem se omluvil, když jsem si uvědomil, že bych týmu byl k ničemu. Druhý gólman byl taky pryč, tak nakonec musel do brány hráč z pole.

A to jsem měl v té době jen zvýšenou teplotu, až druhý den jsem měl skoro čtyřicítky. Proto moc dobře chápu, jak muselo být třeba takovému Lukášovi, ale nebyl to jen on, hned poté diagnostikovali H1N1 i Grigarovi...což jeho nezvyklou nejistotu vysvětluje. I proto si myslím, že Olomouc by nevyhrála, pokud by byl aspoň ten okleštěný základ Teplic zcela zdravý. A panu Psotkovi jsem výprask na - velmi dobře hrajícím - Baníku tuze přál... :-)
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 1.12.2009 16:13

Petřík píše:Jabgooo,to se ptáš mne?
Zajisté...hrál.... a hodně.A jestli s chřipkou? Tak to nevím....my jsme se tenkrát tak moc "nezkoumali",ale pravdou je,že současný vrcholový fotbal je,při zodpovědném přístupu, extremně náročný.A vím co říkám,já jsem poměrně "hodně informovaný" :yes:
Jinak co se mne osobně týká,tak já prožil hodně situací extremně fyzického a psychického zatížení......,ale to je jiná "kapitola",která sem nepatří.

Jo ptal jsem se tebe. Ono dneska kdyz je clovek nachlazeny hned rika ze ma chripku. Ja byl nemocny hodnekrat, ale chripku jsem mel jen parkrat a dokonce i v pocatku chripky hral. Asi nejen ty si myslis ze to jde, ale ono to s opravdovou chripkou opravdu nejde. A tim jsme proste zustali nepochopeny a kazdy nas ma za bandu simulantu kdyz s chrikou nechceme hrat a vymlouvame se na ni. Ale je to proto ze vetsina lidi si tu opravdovou chripku zamenuje jen s obycejnymi podzimnimi virozami, ktere maji o dost lehci prubeh a s kterymi by se narozdil od chripky dalo jakztakz hrat.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 1.12.2009 16:24

JTB: doma pár skoků naprázdno do strany? No vida, už nám tu začíná Silvestr :-) :applause: :applause: :applause:
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Pan Mydloch » 1.12.2009 18:49

Parisi, také jsem se zasmál "domácímu skokanovi" ale v jednom má JTB pravdu - chřipka je prevít a nesmí se podcenit. Jde hlavně o zdraví a fotbal je až v pozadí. Proto si myslím, že v Olomouci se už nemělo hrát. V prosinci jedu hrát ke Karlu Radovi srandamač. Bude tam spousta " ligistů ". Jsem zvědav na názory kluků ke kauze Teplice - PCH. ... a u Horviho zkusím lobovat a nechám ho jednou projít. :yes:
Pan Mydloch
Registrovaný člen

Příspěvekod William » 1.12.2009 19:00

pánové,čtu vaši diskuzi o těch skocích,takhle dlouho už jsem se nezasmál :up2:
William
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 1.12.2009 20:40

Pan Mydloch: Naprosto souhlasím. Informujte pak o srandamači ;-)
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomsely » 1.12.2009 22:12

Dofám že si to při těch skocích dostatečně pocukroval :) http://www.youtube.com/watch?v=v_ZYaXJabYc
Tomsely
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 2.12.2009 11:44

Co blbnete? Skok do strany, kdysi přezdívaný robinzonáda, je úplně normální věc, kterou se brankář rozcvičuje. ;-) A když se člověk naučí padat na tvrdý povrch už v dětství, pak ani na stará kolena nemá problém z hecu skočit po míči třeba na dlaždičkách. Samozřejmě, nejsou to lety jak na travnatém hřišti, ale vypadá to docela efektně... :-)
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 2.12.2009 12:43

JTB píše:Samozřejmě, nejsou to lety jak na travnatém hřišti, ale vypadá to docela efektně...

Jestli padáš jak šraňky, tak to musí opravdu vypadat efektně :-))
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Pan Mydloch » 2.12.2009 16:30

Pro Parise - budu.
Pan Mydloch
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 3.12.2009 21:40

taky jsem chytal,ale vozembouch o beton jsem jeste nezkousel. :up:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 3.12.2009 22:20

JTB píše:Co blbnete? Skok do strany, kdysi přezdívaný robinzonáda, je úplně normální věc, kterou se brankář rozcvičuje. ;-) A když se člověk naučí padat na tvrdý povrch už v dětství, pak ani na stará kolena nemá problém z hecu skočit po míči třeba na dlaždičkách. Samozřejmě, nejsou to lety jak na travnatém hřišti, ale vypadá to docela efektně... :-)

A nebojíš se, že si dáš hlavičku o dlaždičku? :-)
Jendo, Ty sis teda vymyslel na sebe vděčné téma pro ostatní...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 3.12.2009 22:51

Addax píše:
JTB píše:Co blbnete? Skok do strany, kdysi přezdívaný robinzonáda, je úplně normální věc, kterou se brankář rozcvičuje. ;-) A když se člověk naučí padat na tvrdý povrch už v dětství, pak ani na stará kolena nemá problém z hecu skočit po míči třeba na dlaždičkách. Samozřejmě, nejsou to lety jak na travnatém hřišti, ale vypadá to docela efektně... :-)

A nebojíš se, že si dáš hlavičku o dlaždičku? :-)
Jendo, Ty sis teda vymyslel na sebe vděčné téma pro ostatní...

nebo ze se do dlazdicky zakousne :-))
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 3.12.2009 22:52

Addax: No jo, to už tak bývá, když někdo vyleze z anonymity, tak se na něm zákonitě najde něco, čeho se může kdejaký internetový silák chytnout... Ale jinak v pohodě, budu si myslet, že mám třeba hezčí holku a víc sexu než Paris, a zůstanu nad věcí... ;-)
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 4.12.2009 1:47

VÁLKA NOVINÁŘŮ :-D :-D
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 4.12.2009 13:21

JTB: Pro tebe by bylo lepší mít víc sociální inteligence :-) Z anonymity raději už víc nevylejzej, v tvém případě spíš "nevyskakuj" :-)

A jesti se ti moje holka nelíbí http://img.blesk.cz/img/1/article/32609 ... znamka.jpg , tak máš asi špatnej vkus ;-)
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 4.12.2009 13:34

..jakápak válka - zatím jen "žďuchání" :-))
Parisi - gratulace, to foto jsi musel ale dlouho hledat, že ?! :up: správná reakce :up:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 4.12.2009 15:12

Paris: ty jo, tak na takovou kočku fakt nemám... :-)
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod MikeyM » 4.12.2009 15:29

Řešte si vaše mindráky přes soukromé zprávy, jo?
MikeyM
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 4.12.2009 15:32

Mickey: buď prosím konkrétní, já mluvil o chřipce a v útočení to otočil někdo jiný...
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 4.12.2009 16:22

Tak mě tak napadá - bylo by zajímavá si dávat i nějaké "live" srazy, tam bysme si to vždycky mohli vyřizovat z očí do očí - různé nesrovnalosti :-) Aspon budu mít nějakou akci do kavárny - fanoušci ze Sklářů vylézají z anonymity davu :-) Jenže to bych tam byl zase jen já, Addax, Pannoniax, Doyen a ježek v kleci :-) a paní Melda možná ;-)
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 4.12.2009 23:50

Jen je nechte.. okurková sezona, aspoň se můžeme smát na účet jich obou :-D Možná by nebylo ale od věci zavést speciální chlívek pro ně :-)) Aspoň vidíme konkurenční boj živě :-D
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 5.12.2009 17:52

SEKTOR15 píše:VÁLKA NOVINÁŘŮ
:-))
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 5.12.2009 20:36

Paris píše:Tak mě tak napadá - bylo by zajímavá si dávat i nějaké "live" srazy, tam bysme si to vždycky mohli vyřizovat z očí do očí - různé nesrovnalosti :-) Aspon budu mít nějakou akci do kavárny - fanoušci ze Sklářů vylézají z anonymity davu :-) Jenže to bych tam byl zase jen já, Addax, Pannoniax, Doyen a ježek v kleci :-) a paní Melda možná ;-)

...fajn nápad ;-) a můžem to pojmout jako rozloučení s uplynulým - úspěšným - rokem, Parisi dotáhni to do konce :up: , jen prosím o "přiměřený" začátek, přece jen ...pracovní proces + dojíždění .... :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 6.12.2009 20:16

Dobrá. Tak dávám vyzývací otázku. Kdo z vás, co jste přihlášení tady na Sklářích, byste měl zájem o setkání fanoušků? At víme, jestli to má smysl podobnou akci dělat a jestli nás tam fakt nebude pět i s ježkem. Díky :-)
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 6.12.2009 20:29

Sice je hloupé se ozývat hned první, když jsem to trošku vyprovokovala, ale zítra bude zas "perný" den a tak ....já se hlásím i s mou drahou polovičkou ... to už nás tam bude hned víc než 5 :-)) :-)) :-)) . Jsem zvědavá, jak to dopadne - snad nebude mít Paris pravdu ;-) , chlapi pochlapte se :handshake: :idea: !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 6.12.2009 20:45

Jedině, kdybys napekla domácí koláče. :-))
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 7.12.2009 0:35

S15: zklamu tě, ani konkurenční boj, ani okurková sezona. My dva s Parisem si totiž jaksi nekonkurujeme, děláme každý dost odlišnou práci. Stejně přispíváním na tohle fórum sledujeme každý úplně jiné cíle, já sem chodím jen ze zájmu o teplický fotbal.

Že jsem kolegovi před časem šlápl na kuří oko, to je věc jiná, ale srovnat se s tím musí jen a pouze jeho ego. ;-)

Stejně mimo je i to o okurkové sezoně, práce je pořád víc než hodně, to jen fotbal dal na chvíli pokoj. Po letošním podzimu dodávám - zaplaťpánbůh... :-) A stejně tak by bylo dobré dát pokoj s těmi stupidními flamewary.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 7.12.2009 7:15

Kozel píše:Jedině, kdybys napekla domácí koláče. :-))

...že jsem to nečekala ;-) , dobrá - koláče zrovna ne, ale "cosi" ke kafíčku - to by šlo :yes:
Letošní rok byly samé oslavy a tak už mám praxi :-))
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 7.12.2009 11:48

melda píše:koláče zrovna ne, ale "cosi" ke kafíčku - to by šlo

Že by štrůdlíček??? :yes:
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 7.12.2009 12:19

prokopecholy píše:

Tak ju, taky ho mám ráda :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 7.12.2009 14:19

melda píše:
prokopecholy píše:

Tak ju, taky ho mám ráda :hi:

:-) Ale jedině takový ten tažený z tenkého listového těsta, s rozinkami a skořicí, co se jen rozsejpá. Prostě ten babičkovský.
Viděl bych to na Vánoční posezení a zkusit pozvat někoho z hráčů (co, Kovi?). ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 7.12.2009 15:25

Addaxi, babička jsem - bohužel - ale na své tři vnoučky jsem hrdá, jen k tomu fotbalu se žádný nemá, to je samý počítač, když míč tak do ruky, snad ten nejmladší - nevzdávám se...... :-)) , od nejmladší (čerstvě vdané) zatím nic a tak se třeba dočkám ;-) !
Jo a ten štrůdl - dám si záležet :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 8.12.2009 0:32

nic potřeboval jsem jen snížit věkovej průměr týhle diskuse :-D :-D :-D To je neuvěřitelný, co se na fotbalovým foru vede za diskuse :-D :-D Dejte si radši pivo :up2:
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 8.12.2009 1:57

SEKTOR15 píše:nic potřeboval jsem jen snížit věkovej průměr týhle diskuse :-D :-D :-D To je neuvěřitelný, co se na fotbalovým foru vede za diskuse :-D :-D Dejte si radši pivo :up2:

Co Ti mám na tuhle impertinenci odpovědět - něco v tom smyslu, když se dospělí bavěj, tak šoupej nohama? :-P
Šák tam můžeš taky přijít a to pivo mi zaplatit - stejně mi ho visíš. :hi:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 8.12.2009 7:21

Addaxi, nech to mládí - oni ještě nepochopili,že čas je jediná neúplatná veličina, že taky jednou budou i několikrát "dospělí" :yes: , jen aby zestárli na úrovni - to je úmění ;-) !
A navíc jeden citát " Stáří není o nic horší než mládí - kdyby nebylo toho konce ..... :kiss:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 8.12.2009 14:08

Pro paní Meldu a spol.: anketa o nejsympatičtějšího fotbalistu (i trenéra) FK Teplice:

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s3190/n ... fk-teplice
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Pan Mydloch » 17.12.2009 21:29

...a pro Tebe Parisi. Byli jsme u Karla z K11 pouze čtyři. Mančafty jsme nalosovali ale všichni z K11 jsme hráli spolu. Sezonu jsme zakončili vítězstvím 5-3, po poločase 5-1.....a šli jsme se bavit. Měl jsem s sebou tarfy / Nike Tiempo / i žiletky / Lotto Pro /, potěšil mě ale Tomáš Hunal, kterej mi věnoval pro mě na míru šítý Jomy / Super copa SC /. Musím říct, že v nich čutá velice dobře a Tomáš mi tím udělal velkou radost. Bohužel u Horviho lobovat nešlo. "Kde sakra byl, že nedorazil???" Přeju hezký svátky a přijď Parisi někdy na zápas K11. Zvu tě tímto a pokecáme. Dle našeho manažera máme hodně objednávek na mače v roce 2010, takže sleduj plakáty a webovky K11. Čau P.M.M.
Pan Mydloch
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 25.12.2009 15:15

Mydlochu, díky. Omlouvám se za pozdní odpověd. Zpracuju to a podle místa dám do novin. Na web určitě ano. Hezké svátky všem! :handshake:
Paris
Registrovaný člen

Předchozí

Zpět na Sezóna 2009/2010