FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Teplice - Liberec (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Teplice - Liberec (2009/2010)

Příspěvekod Jabqooo » 20.9.2009 22:24

Nevíte náhodou někdo kdy se bude hrát zápas Teplice vs. Liberec? Zaslechl jsem něco o Televizi a je to snad poprvé kdybych to přivítal. Tedy pokud by se hrálo v pondělí. Jse, totiž od pátku do neděle mimo ČR.
Jabqooo
Registrovaný člen

Re: Teplice - Liberec (2009/2010)

Příspěvekod kiselejxicht » 20.9.2009 23:11

Sobota od 18.15 asi
kiselejxicht
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 20.9.2009 23:57

V TV ano, ale v sobotu. Takže máš Jablíčko smůlu. ;-) V pondělí jsou v televizi pražská SS. Mimochodem, v tomto kole na sebe narazí falešní a praví klokani. Já bych jim tam nenápadně ještě vypustil i falešné soby, aby v tom měli úplný maglajz.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 23.9.2009 14:30

Addax píše:V TV ano, ale v sobotu. Takže máš Jablíčko smůlu. ;-) V pondělí jsou v televizi pražská SS. Mimochodem, v tomto kole na sebe narazí falešní a praví klokani. Já bych jim tam nenápadně ještě vypustil i falešné soby, aby v tom měli úplný maglajz.

:-D já si myslím že dva klokani už stačej :-D
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 30.9.2009 12:40

Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 30.9.2009 13:39

Paris píše:Foto z tréninku před Libercem: http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... je-marodka

Ta marodka je otřesná, ale na druhou stranu je to způsob otestovat si možnosti kádru v horšísituaci. Pokud odečteme marody, pořád lze postavit vcelku akceptovatelnou sestavu: Grigar - Vidlička, Lukáš, Klein, Matula - Verbíř, Kalivoda, Vachoušek, Gašparík - Mahmutovič, Elsamni. Sice tam není klasický defenzivní záložník, ale vyložený bořič v záloze nutně být nemusí. Vachoušek a Kalivoda jsou dostatečně zkušení hráči, aby si vždy jeden hlídal defenzivu. :applause:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 30.9.2009 13:43

JirkaXXL píše:
Paris píše:Foto z tréninku před Libercem: http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... je-marodka

Ta marodka je otřesná, ale na druhou stranu je to způsob otestovat si možnosti kádru v horšísituaci. Pokud odečteme marody, pořád lze postavit vcelku akceptovatelnou sestavu: Grigar - Vidlička, Lukáš, Klein, Matula - Verbíř, Kalivoda, Vachoušek, Gašparík - Mahmutovič, Elsamni. Sice tam není klasický defenzivní záložník, ale vyložený bořič v záloze nutně být nemusí. Vachoušek a Kalivoda jsou dostatečně zkušení hráči, aby si vždy jeden hlídal defenzivu. :applause:

s timhle souhlasim, mozna bych dal sanci nejakemu mladikovi z juniorky v prubehu zapasu.Zaloznici oba si mohou plnit def. ukoly, kdyz se domluvi.....kdo a jak....
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 30.9.2009 14:16

JirkaXXL píše:s timhle souhlasim, mozna bych dal sanci nejakemu mladikovi z juniorky v prubehu zapasu.Zaloznici oba si mohou plnit def. ukoly, kdyz se domluvi.....kdo a jak...

v případě nouze nejvyšší tam může hrát Dušan Tesařík, zkušenosti má veliké
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 30.9.2009 15:40

Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 30.9.2009 16:59

Paris píše:Rozhovor s J. Plíškem: http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... ma-na-zemi

Jiří Plíšek: Myslím si, že Teplice nepatří mezi kluby, které jsou v televizi často preferované. Rádi bychom to změnili, nepůjde to ale hned.
Je vidět, že tu přece jen není ještě tak dlouho. :-) Jinak by si vybavil naší dřívější diskusi na starém fóru, kdy jsme lamentovali nad tím, že nám TV krade diváky v ochozech a vedli si statistiku, ze které vyšlo, že Tp byly nejčastěji vysílaným klubem z GL. Je to tak 2-3 roky. Já bych současný stav tedy neměnil. Podívejte, jak si Slávka díky Doležalovi lebedí, že je v TV co nejmíň.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 30.9.2009 19:49

Addax píše:
Paris píše:Rozhovor s J. Plíškem: http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... ma-na-zemi
Jiří Plíšek: Myslím si, že Teplice nepatří mezi kluby, které jsou v televizi často preferované. Rádi bychom to změnili, nepůjde to ale hned.
Je vidět, že tu přece jen není ještě tak dlouho. :-)

Ono to má ale dva rozměry:

a) být často v televizi, protože to sem z Prahy mají blízko a zázemí je tu na české poměry více než dobré

b) být často v televizi, protože se od Teplic čeká kvalitní podívaná s řadou šancí a branek.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 1.10.2009 6:56

To slovo preferované má i třetí rozměr. Já bych uvítal být častěji a déle v klipech různých stávajících pořadů a rozumování třeba při LM. To znamená jak atraktivní hru na špici, tak komunikativní typy, které dokola nepouštějí do éteru odpovědi typu: Určitě, jak říkám, měli jsme srdíčko... Není to jen o počtu přenosů ze zápasu.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 2.10.2009 10:23

Na fotbal sakra zase nemůžu tak doufám že to ukopem a vyhrajem.
Teplice do toho,Teplice do toho,Teplice do toho
tom

Příspěvekod Addax » 2.10.2009 13:13

tom píše:Na fotbal sakra zase nemůžu tak doufám že to ukopem a vyhrajem.

:-) Sakra Drsoni, tak si udělej u šéfa nějaký voko, ať si můžeš na fotbal šichty prohazovat. :yes:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 2.10.2009 13:19

Addax píše:

:-) Sakra Drsoni, tak si udělej u šéfa nějaký voko, ať si můžeš na fotbal šichty prohazovat. :yes:

Už jsi pochoval všechny babičky, dědečky, tetičky, strejčky? ;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 2.10.2009 17:32

Na Liberec se nám v minulosti dařilo, viz Pannoniaxův pohled do archivu: http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... s-Libercem
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 3.10.2009 11:47

Tak uz jen par hodin nas deli od vykopu.Pocasi moc nepreje,zapas je televizni.Navsteva asi bude slaba.Ja s kamosem teda jdeme i tak.Doufam v 3 bodiky.Hlavne se teple obleci-v ochozech bude asi dost foukat.Mohl by se objevit Gaspa v zakladu.Jedeeem Teplice a na 110% :applause:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 3.10.2009 13:15

http://fotbal.idnes.cz/fotbalove-teplic ... fotbal_ald

No ne, i iDnes si konečně všiml, že máme marodku, to jsou věci.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 3.10.2009 14:23

Hlavně, aby už konečně z marodů hrál Vondy. Ten mi tam chybí nejvíc. S Mahmutem jsou dobrá dvojka.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 3.10.2009 19:14

Dnes v podstatě stejně kvalitní utkání, ale s mnohem slabším soupeřem než byl v minulém kole Baník. Slovan byl dnes opravdu takový nemastný neslaný, měl jen pár šancí v úvodech poločasů. Zase to dnes není na chválení jednotlivců, ale všech v týmu. Trochu utopenej byl Kalivoda na levé straně, hlavně první poločas. Asi mu to víc sedne uprostřed, pár minut odehrál Gašparík, tak se snad dal už dokupy. Bylo vidět že Marešovi sedí ten hrot víc než když hraje ze strany.

Dnes mi vyšel i tip v tipovačce, takže 100% spokojenost. :applause:
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 3.10.2009 19:54

Promiň, ale s Marešem nesouhlasím, to co předváděl (předvádí delší dobu) je děs, hrůza, katastrofa a na odvoz do špitálu s infarktem. Jinak ale kluci výbornej výkon, Grigar podržel, Veba zazářil, Vidlička gól a Mahmi škoda že nedal ještě ty další dvě tutovky. Moc krásnej fotbal, díky kluci za pěkný sobotní večer :idea: :applause: :up:
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 3.10.2009 21:00

Souhlasím s Patazzzem, ale pro mě byl dnes na infarkt Štěpán-mám ho jinak dost ráda, ale dnes bych mu naplácala na pr..., protože jsem měla pocit, že je na hřišti za trest " a tak když tu musím být, tak se nepřetrhnu ..." jinak se mi dnes líbila i divácká kulisa, jen nás bylo fakt ostudně málo - sakra, vždyť jsme na špičce :up:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 3.10.2009 21:09

K Marešovi - inu, sóluje, ale to útočník dost často musí. Mahmut dělá to samé, taky hodně kazí, ale nikdo mu nenadává. Když ztratí míč krajní záložník Mareš, vynadám mu. Když ztratí útočník Mareš, můžu se leda zasmát tomu, že i když je rychlý a šikovný, někdy mu schází přehled.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 3.10.2009 21:41

Zápas se mi moc líbil, na druhou stranu mě Liberec docela zklamal. Čekal jsem, že dorazí nebezpečnější soupeř. Ale s výkonem našich jsem spokojený. K výkonům jednotlivců: inu, co fanoušek, to názor. Mě se dnes totiž naopak výkon Mareše a Vachouška dost zamlouval. Mareš obraně Liberce slušně zatápěl a poprvé jsem měl pocit, že spolupráce s Mahmutovičem v útoku má hlavu a patu.

Ale o patro výš dnes bezesporu výkon Verbíře a Vidličky. Ta naše pravá strana, to byla jízda. Škoda u Verbíře té tyče. Gól na 3:0 by jeho dnešní výkon červeně podtrhl. Naopak levá strana, v první půli dost slabá, pak se sice výkon zlepšil, ale pořád byla patrná jistá míra improvizace. Nevím, proč nehraje Gašparík. Paběrkování po minutách není to pravé. Přitom v béčku mu to docela v posledních týdnech šlapalo. Že by problém byl spíš v tom, že se s ním už nepočítá? Máte někdo info, proč nedostává víc prostoru?

Musím říci, že mě trochu překvapila kritika Grigara, kterou jsem slyšel od lidí na stadionu. Že je prý nejistý, zmatkuje. No, ono to tak někdy opravdu vypadá, ale zase na druhou stranu kolik gólů jde během jeho zdejšího angažmá na jeho vrub? Jeden? Maximálně. Klidně ať chytá třeba ušima - hlavně, že nepouští laciné góly. Macháček nebo v blahé paměti Poštulka se sice tvářili jako mistři světa, ale u řady inkasovaných branek za sezónu určitě neměli čisté svědomí.

A když už jsem se tak pěkně rozepsal, tak ještě k rozhodčímu. Dnes se domnívám, že třikrát dost závažně selhal:

1) Vachoušek dostal v souboji loktem někam do krku, možná za ucho. Rozhodčí na to kouká a nic. Přitom za takové zákroky se v úvodu soutěže pořádaly hony na Matuly, Švancary a spol.

2) Penalta? Ložená. Sice hráč nejdřív trefil míč a pak sejmul Mahmutoviče, ale dnes už přece není rozhodující, jestli byl dřív míč nebo noha soupeře. Nebezpečný zákrok ve skluzu na nohy se píská jako faul, tím spíše zezadu. Stát se to v poli, tak určitě píská. Dvojím metrem na fauly ve vápně a mimo vápno rozhodčí popírají smysl pokutového území. Tam má být útočící tým zvýhodněn!

3) A třetí chyba nebo spíš taková lidská necitlivost: Klein dostal z metru míčem do obličeje a šel k zemi, ale hrálo se dál. Tam se měla přerušit hra. Takové situace mohou být o život. Co kdyby měl třeba zapadlý jazyk? Rozhodčí má právo hru přerušit. Při takové pecce do obličeje si přece nikdo nemůže myslet, že se Klein válí po zemi zbytečně.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Peteers » 3.10.2009 22:03

Mareš dnes zahrál dobře, bojoval, vyhrával souboje, Vachy nevim nevim, ale osobně bych se po takovým utkání nezabýval tím kdo jak hrál, jako tým jsme hráli výborně, dobře jsem se bavil a víc mě netrápí. Tři body jsou doma, na tu bídnou návštěvu se i dobře fandilo (jde vidět že fandící věrný přijdou vždycky). A hlavně mám radost že jsme dneska zavřeli hubu všem těm který nás označujou za nekopy a betonáře a to i bez tří stabilních členů základní jedenáctky :up: :up:
Peteers
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 3.10.2009 22:28

AkaKchan píše:Dnes v podstatě stejně kvalitní utkání, ale s mnohem slabším soupeřem než byl v minulém kole Baník. Slovan byl dnes opravdu takový nemastný neslaný, měl jen pár šancí v úvodech poločasů.

:-) Škorpil na tiskovce: "Byli jsme ve všech ukazatelích lepší, jen ne v tom, co rozhoduje. Proto je potřeba pochválit teplickou efektivitu."
Tenhle "bonmot" mu tedy moc nevyšel. :yawning: Jako kdyby jsme vyhráli jen proto, že nám vyšly dvě náhodné střely. :-D
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod el-Pepe » 3.10.2009 22:52

Addax píše:
AkaKchan píše:Dnes v podstatě stejně kvalitní utkání, ale s mnohem slabším soupeřem než byl v minulém kole Baník. Slovan byl dnes opravdu takový nemastný neslaný, měl jen pár šancí v úvodech poločasů.

:-) Škorpil na tiskovce: "Byli jsme ve všech ukazatelích lepší, jen ne v tom, co rozhoduje. Proto je potřeba pochválit teplickou efektivitu."
Tenhle "bonmot" mu tedy moc nevyšel. :yawning: Jako kdyby jsme vyhráli jen proto, že nám vyšly dvě náhodné střely. :-D

Já to četl takhle: "Jsme ve všech možných ukazatelích lepší, jen ne v tom, co rozhoduje - ve hře 30 metrů před brankami. A když už se do šance dostaneme, stejně to nevyužijeme." Což tak daleko od pravdy opravdu neni. Ve středu hřiště to bylo dost vyrovnaný.
el-Pepe
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 3.10.2009 23:09

Tak jsem se vrátil. Hru budu hodnotit až se večer podívám na ten zápas v tom záznamu co je na fotbalzive.cz nebo v následujících dnech. Nicméně z toho co jsem viděl se liberec snad ani k ničemu nedostal celý zápas. Jak už někdo psal nemastný, neslaný. Ale že je Škorpil blázen to víme snad všichni už od jeho dřívějšího působení v Liberci :) Náš suveréní výkon mohl být vyšperkován ještě dalšími goly mahmutoviče. Když jsme hráli o to jestli budeme mezi 4.-8. místem, tak to mohlo být celkem jedno, že pálí dost šancí. Dneska zaplať pán Bůh za ten jeden. Ale mám obavu, že letos když se hraje o historický úspěch by ho mohla nějaká neproměněná loženkae mrzet celý život. Potažmo nás. Ale snad se pletu. Fakt je že teď šlape celý tým suprově jako dneska. Verba jezdí jak dvacátník, nechápu ho, ale je to frajer. Návštěva tristní 3000. Jo bylo to v TV ale počasí celkem OK na říjen výsledky abnormálně dobrý tak nevím jak víc nalákat lidi. Sektor 15 dneska na výbornou. Hráči po zápase zase nepřišli k nám to oslavit, ale aspoň na dálku zatleskali. Mě přijde, žejim to snad někdo zakazuje, protože to už fakt není možný. Lepší fandění kotle jsem v Sektoru 15 už dlouho nezažil, hráči to musejí slyšet, co na to jejich svědomí...
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 3.10.2009 23:15

Addaxi, teď trochu zkresluješ, přitom jsi na té tiskovce byl taky. Správné a plné znění je fakt to, co tu reprodukuje kolega. :hi: IMHO Škorpil neměl tak docela pravdu, uprostřed hřiště Liberec nebyl lepší, ale vyrovnaný soupeř, ale to vem čert.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod SLÁDY » 3.10.2009 23:44

Tak zápas z pohledu fanouška si myslim dost dobrej. Mohli sme prohrávat po 5 minutách 2:0 ale zaplať panbuh sme nakonec v 8.minutě dali na 1:0 a to si myslim bylo dost důležitý. Výkon bych vyzdvihnul hlavně Verby jelikož v jeho letech to je paráda a samozřejmně Grigar parádně chytal :yes: . K divákům už asi neni co dodat sice se dá pochopit že to je v TV ale kdyby to nebyl v TV tak prijde mozna tak o 500 lidi vic takze na to bych se taky nevymlouval a na Teplice chodi v celku stabilne malo lidi krome prazkejch S kdy prijde 15000 ... Je to velká škoda ale co doufám že zítra Jablonec doma prohraje s Bolkou :-)) a Teplice budou první o dva body :-)
SLÁDY
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 4.10.2009 1:49

Nezkresluji ani v nejmenším a za tím, co jsem napsal, si stojím - nevidím v tom významový rozdíl. Uvedl jsem to jako perličku a jaký jsem z toho měl subjektivní pocit, nepředpokládal jsem, že někdo bude rozpitvávat tuhle vedlejší věc - vzhledem k výsledku a našemu výkonu úplně nepodstatnou. ;-)
Podstatné je, abychom hodili za hlavu, co o nás říkají a píší ostatní (kolikrát jsou to předsudky ze setrvačnosti, neodpovídající současné realitě) a probudili se my fanoušci. Jinak to už začne vypadat, že si všichni myslíme: >>tohle jsme už několikrát zažili, jen čekáme, za jak dlouho zase přijde ten obvyklý sešup a bude všechno dál v obvyklých kolejích. A ne jako v této neobvyklé situaci, na kterou nevíme, jak reagovat...<<
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 4.10.2009 8:13

Prosim Vas , ten pan s tou 9 na zadech byl Pavel Verbir ?!? JA HO TOTIZ NEPOZNAVAM :-) Respektive poznavam, ten vcerejsi Verba byl ten Verba, jak ho pamatuji ve forme v obdobi za Pesiceho a kvaldy s Dortmundem !!! :applause: :applause: :applause:
Shrnuto podtrzeno za svuj vykon proti Liberci zaslouzi absolutorium. Pokud udrzi vykonnost alespon na 70% vcerejsiho vykonu, tak at hraje v zakladu treba do padesati :up2:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 4.10.2009 8:24

Jinak vcera nadherny zapas a zaslouzene vitezstvi :applause: :up: Za tento zapas bylo videno z nasi strany tolik sanci, kolik nebylo za predchozich treneru videt za pul sezony ! Ja byl spokojen a HOSI DEKUJEM (muzstvu,realizacnimu tymu,vedeni a TRENEROVI, proste vsem, kteri se na tom podili) :applause: :applause: :applause:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 4.10.2009 8:34

Nejak to flakas, Verba vcera exceloval, mozna i kvuli Tvym prispevkum... Asi Te zacnem taky pranyrovat za opakovanou neucast a tudiz neobjektivni prispevky (sorry kamo)
:-))
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 4.10.2009 8:45

melda píše:...ale pro mě byl dnes na infarkt Štěpán-mám ho jinak dost ráda, ale dnes bych mu naplácala na pr..., protože jsem měla pocit, že je na hřišti za trest " a tak když tu musím být, tak se nepřetrhnu ..." jinak se mi dnes líbila i divácká kulisa, jen nás bylo fakt ostudně málo - sakra, vždyť jsme na špičce :up:

Nechtel jsem to po viteznem utkani resit, ale kdyz jste to tema "nakousla", tak tedy s tim musim souhlasit, jeho vykony jsou trvale jako den a noc. Co me ale zarazi je jeho pesi pohyb po hristi, zadne nabizeni do volnych prostor, presink a agresivita na nule. Zda se mi, ze Vachy hresi na jeho nespornou hracskou kvalitu, ale myslim, ze Plisek to taky vidi, takze uvidime ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 4.10.2009 10:04

Aniž bych chtěl Vachouška nějak obhajovat, je třeba říct, že ten svůj "ledabylý" fotbal hraje celou dobu co ho znám. Možná to vypadá že se nesoustředí a hraje zkratkovitě a bez zájmu, ale on takhle hraje celou dobu. Třeba v tom schová i horší výkony, ale je třeba vidět že je to prostě jeho styl. Určítě mi dají za pravdu ti, co ho jeho hru pamatují z předchozího působení u nás.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod William » 4.10.2009 10:05

Tak po shlédnutí záznamu dnes ráno musím nesouhlasit s kritikou na Vachouška,taky mě štval,že se tváří znuděně,ale co jsem tak pozoroval ze záznamu hrál účelně a rozehrávku nekazil (snad jednou) ba naopak z toho mohl Mahnutovič nějaký ten gol přidat,Vachy nenech se otrvávit,prostě spousta lidí nepochopila tvoji úlohu na hřišti,je fakt,že z výrazů na hřišti by to mohlo svádět k nějakým doměnkám,ale když vedeme 2:0 je dobré to spíše uklidnit,jelikož po těch Mahmutových loženkách,mohlo platit pravidlo nedáš-dostaneš,kterým Vidle potrestal Liberec....
William
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 4.10.2009 11:54

Rozhovory z mixzóny , aneb sprostý Jan Nezmar, nestárnoucí Pavel Verbíř a vtipkující Vlastík Vidlička :-) http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... ice-Slovan
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 4.10.2009 12:12

Paris píše:Rozhovory z mixzóny , aneb sprostý Jan Nezmar, nestárnoucí Pavel Verbíř a vtipkující Vlastík Vidlička :-) http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... ice-Slovan

:up: Dobrá práce.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 4.10.2009 13:41

Addax píše:Jinak to už začne vypadat, že si všichni myslíme: tohle jsme už několikrát zažili, jen čekáme, za jak dlouho zase přijde ten obvyklý sešup a bude všechno dál v obvyklých kolejích.

A kdo si to upřímně nemyslí zvedne ruku :-)) Já se toho totiž stále velmi reálně obávám. Sezóna je dlouhá a upřímně řečeno stále netušíme, co by s hráči udělalo jedno, dvě smolně prohraná utkání za sebou. To teprve bude ta pravá prověrka. Protože kostra týmu je dost podobná nedávné minulosti, kdy se psychika hráčů opakovaně sesypala jako domeček z karet. Na druhou stranu už kluci přežili facku v podobě vyřazení s Izraelci. No, uvidíme po 30. kolem :yes:

AkaKchan píše:Aniž bych chtěl Vachouška nějak obhajovat, je třeba říct, že ten svůj "ledabylý" fotbal hraje celou dobu co ho znám. Možná to vypadá že se nesoustředí a hraje zkratkovitě a bez zájmu, ale on takhle hraje celou dobu. Třeba v tom schová i horší výkony, ale je třeba vidět že je to prostě jeho styl.

On podobně hrával i za reprezentaci. Myslím, že to není tvůrce hry, který by na sebe strhával kdovíjakou pozornost. Ostatně Verbíř by včera zastínil i Ronalda. Ale přihrávky převážně mají hlavu a patu, nehraje v takové míře na náhodu, ale ani ne na přehnanou jistotu. Nebojí se zasáhnout do kombinace soupeře nebo naopak vystřelit.

Takový hráč, pokud si udrží alespoň současnou výkonnost, je mi mnohem sympatičtější, než třeba v minulosti Benát, jehož tvorba hry byla jedním velkým chaosem. Jednou za čas to vyšlo a velebila se jeho genialita, převážně to nevycházelo a čím víc mu to nešlo, tím víc kazil i nejjednodušší přihrávky.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JTB » 4.10.2009 14:43

Ač jsem tu nedávno huboval Parise za spamování, tohle si neodpustím... :-)
http://www.eurofotbal.cz/clanky/verbir- ... rtu-97484/
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 4.10.2009 15:23

Je to skutečně tak, Pavel Verbíř překonal další klubový rekord. Naše adresa připravovala už během týdne materiál pro zítřejší číslo, kde Pavlovi bude věnovaná celá stránka.
Nyní předkládám rozhovor: http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... u-startu-v

Ve čtvrtek od 15 hodin je pak Pavel Verbíř hostem on-line rozhovoru s čtenáři Naší adresy a s fanoušky FKT, ještě sem pak hodím přímý link.

V tomto případě se "spamovat" musí :-)
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 4.10.2009 16:38

Zapas moc pekny za ucasti obou tymu.Uz dlouho jsem si zapas takhle neuzil.Liberec nehral spatne ve stredu hriste, ale pricetl bych to velmi dobre hrajicimu c.12(tusim Bosancic-snad je to spravne).To byl jediny hrac Liberce, ktery se mi zamlouval.Tym hral moc dobre-vyzarovala z neho lehkost.Libil se mi Ljeva,Verba,Kalic-ma silny tah na branu.Zrychleni nic moc ale kdyz se rozkmyta,ma mic porad pod kontrolou a umi udelat hrace i v plnem behu :up: .Matula odehral prumer-ale zasmal jsem se pri tom jeho centru v II.polocase jak mu to smesne sedlo-dopredu to neni pro nej.Obrana celkem v pohode.
Mares svoji "klasiku" predvedl, ale zapadlo to v tom vykonu muzstva.Prvniho hrace obesel snad az na konci zapasu,za rozhodnuteho stavu,je to jakoby z nej spadla nejaka zodpovednost nevim co s nim.Klickuje kdyz nema a kdyz je to zapotrebi uchyli se k nejake prihravce dozadu.Pripada mi , ze rychlostne to take neni ono,co driv.Mel by jit v jeho veku dopredu,ale nejde.Zadne vaznejsi zraneni k cemu by se to dalo pricist take neprosel.Sance dostava porad a pravidelne.Myslim,ze i pro nej je jedine vychodisko jit to zkusit jinam. :handshake: Nerikam,ze se u nikoho nechyti a nezacne hrat,ale u nas to proste nejde.Nemuzeme prece cekat dalsich 50 zapasu zda se probudi.To by slo akrat na ukor tymu.Navic porad to jeho machani rukama a pokrikovani....no ja nevim.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 4.10.2009 16:39

Pro Parise>
Pekna fotka v novinach ze zapasu v Sobedruhach :up:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 4.10.2009 16:46

Moc díky klukům za včerejší výkon a výsledek spolu s gratulací Verbovi :up: :up: :up:
Včera velmi,velmi příjemný fotbalový podvečer...A jedeme dál!!!
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod karlos_moya » 4.10.2009 19:19

Zdar , nevíte o někom kdo fotil Liberečáky při nástupu ? Měl jsem tam kluka . Díky za pomoc .
karlos_moya
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 4.10.2009 20:47

Tomas píše:Pro Parise>
Pekna fotka v novinach ze zapasu v Sobedruhach :up:

Děkuju za pochvalu :-)
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 5.10.2009 6:04

Tomas píše:... Mares svoji "klasiku" predvedl, ale zapadlo to v tom vykonu muzstva.Prvniho hrace obesel snad az na konci zapasu,za rozhodnuteho stavu,je to jakoby z nej spadla nejaka zodpovednost nevim co s nim.Klickuje kdyz nema a kdyz je to zapotrebi uchyli se k nejake prihravce dozadu.Pripada mi , ze rychlostne to take neni ono,co driv.Mel by jit v jeho veku dopredu,ale nejde.Zadne vaznejsi zraneni k cemu by se to dalo pricist take neprosel.Sance dostava porad a pravidelne.Myslim,ze i pro nej je jedine vychodisko jit to zkusit jinam. :handshake: Nerikam,ze se u nikoho nechyti a nezacne hrat,ale u nas to proste nejde.Nemuzeme prece cekat dalsich 50 zapasu zda se probudi.To by slo akrat na ukor tymu.Navic porad to jeho machani rukama a pokrikovani....no ja nevim.

Bud trochu soudnej, tve komentare mi prijdou, jako kdyby (jak zde jiz nekdo kdysi trefne poznamenal) ti prebral divku ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 5.10.2009 9:32

S odstupem času, kdy jsem neměl přístup k počítadlu, musím konstatovat, že sobotní zápas byl pro mně dosud nejlepším a hlavně nejvyzrálejším výkonem v letošní sezoně. Taktika a týmová práce byla v dobrém poměru s nasazením a vydáním se jednotlivců a podíl smůly nebo štěstí na výsledku byl umenšen na únosnou mez. Jistě u každého z hráčů lze najít námět na zlepšení, ale troufám si tvrdit, že se sobotní fazonou během zbytku sezóny lze uvažovat o příčkách nejvyšších.
Samostatnou kapitolou pro mně byl výkon Pavla Verbíře, jestli jsem před ním po zápase s Bohemkou smekal, tak teď mu virtuálně leštím kopačky. Někde nějakej ignorant v diskuzích napsal, že po jednom dobře odehraném zápase se Verbíř nemůže řadit mezi nejlepší hráče ligy. Asi hoch nepostřehl, že mezi nimi je již déle než 10 let.
Na to stavění sochy si ale počkám, když se jí nedočkali ani Jirka Sedláček s Jardou Melicharem. To už by bylo svatejch na kapli.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 5.10.2009 10:30

NIN píše:
Tomas píše:... Mares svoji "klasiku" predvedl, ale zapadlo to v tom vykonu muzstva.Prvniho hrace obesel snad az na konci zapasu,za rozhodnuteho stavu,je to jakoby z nej spadla nejaka zodpovednost nevim co s nim.Klickuje kdyz nema a kdyz je to zapotrebi uchyli se k nejake prihravce dozadu.Pripada mi , ze rychlostne to take neni ono,co driv.Mel by jit v jeho veku dopredu,ale nejde.Zadne vaznejsi zraneni k cemu by se to dalo pricist take neprosel.Sance dostava porad a pravidelne.Myslim,ze i pro nej je jedine vychodisko jit to zkusit jinam. :handshake: Nerikam,ze se u nikoho nechyti a nezacne hrat,ale u nas to proste nejde.Nemuzeme prece cekat dalsich 50 zapasu zda se probudi.To by slo akrat na ukor tymu.Navic porad to jeho machani rukama a pokrikovani....no ja nevim.

Bud trochu soudnej, tve komentare mi prijdou, jako kdyby (jak zde jiz nekdo kdysi trefne poznamenal) ti prebral divku ...

Nin, nevim co jsem rekl tak spatneho.Proste jsem napsal, na cem jsem se shodnul s kamosema, a za pravdu mi davaji i komentare ze stadionu.Neni to jen muj nazor.Ono je hezke mit v klubu odchovance,ale prece ne za kazdou cenu.On mel ten potencial jit hodne nahoru,jeho rychlost a slusny nastup do A muzstva ho k tomu predurcovali.Ale proste nejde-trapi se at chce sebevic.Jen jsem napsal co si o nem myslim.Jeho osobni zivot me nezajima,a o prebirani me manzelky taky nevim.Kazdy ma sve oblibence a neoblibence,a pokud by Jakub zacal dobre hrat, budu jen rad,porad patri do naseho klubu a klidne se muze stat mojim oblibencem.Vsem jeho fandum se omlouvam. :handshake:
Tomas
Registrovaný člen

Další

Zpět na Sezóna 2009/2010