FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Slovácko - Teplice (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Slovácko - Teplice (2009/2010)

Příspěvekod Addax » 1.9.2009 0:16

Opravdu už jsme změnili tvář na hřištích soupeřů? Pak bych to viděl v Hradišti slibně.
Addax
Registrovaný člen

Re: Slovácko - Teplice (2009/2010)

Příspěvekod Linus7 » 1.9.2009 6:17

Chtělo by to nějakou domluvu s vedením a konečně uspořádat zájezd :up2: Myslím že plno lidí by jelo :-)
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 1.9.2009 7:13

V Kotli mi bylo řečeno, že výjezdy nebudou. Klub je bude podporovat, ale nikoliv pořádat. To by se musel najít odvážlivec, vzít na sebe odpovědnost za 45 lidí co v tom autobuse budou a klub by na to přispěl. Hromadný výjezd = nereálná věc.
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod Camillos » 1.9.2009 7:49

No, po tom fiasku s autobusem v Mladé Boleslavi v dubnu 07...
Kdo se objeví "na Synotě"?
Camillos
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 1.9.2009 9:09

Jenomže dokavaď nebudou výjezdy, tak nebude ani větší návštěva na hřištích soupeřů.. Já bych na zápas jel, ale bohužel to neni v mých možnostech :-(
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 1.9.2009 9:20

Můj názor je ten, že sice to co se stalo na Boleslavi se stalo. Ale jsou to už dva roky. A kdyby klub organizoval výjezdy ve stylu finále poháru ČMFS. Tak se stejně nemůže nic stát. Předem daná cesta a kompletní organizace všeho okolo. Neustálé odvolávání se na Boleslav v souvislosti s výjedama mi nepřijde moc dobrá, zvlášť když výjezd na Strahov letos ukázal, že se to ze strany klubu dá.
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 1.9.2009 10:23

SEKTOR15 píše:zvlášť když výjezd na Strahov letos ukázal, že se to ze strany klubu dá.

S tím Strahovem jsem to taky říkal, že to šlo. Ale prý to p.Hrdličku málem stálo místo, tím pádem už nic podobnýho nebude.
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 1.9.2009 10:30

Mára píše:Jenomže dokavaď nebudou výjezdy, tak nebude ani větší návštěva na hřištích soupeřů..

Souhlas :yes:
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod MikeyM » 1.9.2009 10:52

A ja si nemyslim, ze by se zaplnil bus na Slovacko v terminu - nedele, vecer. Takze z fora jede 5? lidi? To uz zbyva jen 40 dalsich. :)
MikeyM
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 1.9.2009 11:40

[/quote] Ale prý to p.Hrdličku málem stálo místo, tím pádem už nic podobnýho nebude.[/quote]

??? tohle prosim rozved...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 1.9.2009 11:43

Já bych to rozvedl, ale víc bohužel nevím. Ptal jsem se jakto? Ale bylo mi řečeno jen tohle.
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 1.9.2009 12:04

Marky píše:Já bych to rozvedl, ale víc bohužel nevím. Ptal jsem se jakto? Ale bylo mi řečeno jen tohle.

Ano, pan Hrdlicka tohle rikal.Myslim, ze take rekl, ze mel problem s pany nahore, a musel to pry porad obhajovat.Asi slo o dotovani tech autobusu s kapsy klubu.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 1.9.2009 12:13

Tomas píše:
Marky píše:Já bych to rozvedl, ale víc bohužel nevím. Ptal jsem se jakto? Ale bylo mi řečeno jen tohle.

Ano, pan Hrdlicka tohle rikal.Myslim, ze take rekl, ze mel problem s pany nahore, a musel to pry porad obhajovat.Asi slo o dotovani tech autobusu s kapsy klubu.

bezna praxe, nevim co by pany na tom melo zarazet a pokud zarazi, tak pani nahore nejsou co by meli byt :idea:
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 1.9.2009 12:16

Tohleto bych musel slyšet od samotného p. Hrdličky, že ho autobusy na strahov málem stály místo. Přijde mi to jako nesmysl vyprodukovanej nějakou hodně núplnou zvěstí z klubu a doplněnýho myšlenkovýma pochodama vesnický báby. Víme jak to chodí. Teplice sou strašná drbárna, ale každej si vždycky něco ještě domyslí a předává dál. Támhle uklízečka ze Stínadel zaslechne, že Hrdlička měl problémy se sháněním autobusu, který mohli být čistě organizační, řekne to doma starýmu a ten jde do hospody vykládat, že Hrdličkovi mává AGC výpovědí před očima kvůli tomu, že dělá nějaký autobusy nebo co.
Co si budem povídat. Paní z Řetenic na to doplatila, když za ní před Hapoelem furt někdo chodil, že chce lístky a že si někdo vymyslel, že tam prej už maj prodávat a nic tam nebylo hehehe... nevěřte všemu co se dozvíte v hospodě ba ani nevěřte ničemu co se dozvíte od rádoby dobrých kontaktů z vedení FKT :-))
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 1.9.2009 12:28

SEKTOR15 píše:Tohleto bych musel slyšet od samotného p. Hrdličky, že ho autobusy na strahov málem stály místo. Přijde mi to jako nesmysl vyprodukovanej nějakou hodně núplnou zvěstí z klubu a doplněnýho myšlenkovýma pochodama vesnický báby. Víme jak to chodí. Teplice sou strašná drbárna, ale každej si vždycky něco ještě domyslí a předává dál. Támhle uklízečka ze Stínadel zaslechne, že Hrdlička měl problémy se sháněním autobusu, který mohli být čistě organizační, řekne to doma starýmu a ten jde do hospody vykládat, že Hrdličkovi mává AGC výpovědí před očima kvůli tomu, že dělá nějaký autobusy nebo co.
Co si budem povídat. Paní z Řetenic na to doplatila, když za ní před Hapoelem furt někdo chodil, že chce lístky a že si někdo vymyslel, že tam prej už maj prodávat a nic tam nebylo hehehe... nevěřte všemu co se dozvíte v hospodě ba ani nevěřte ničemu co se dozvíte od rádoby dobrých kontaktů z vedení FKT :-))

Já to slyšel přímo od p.Hrdličky, kdyby si byl na kotli tak to slyšíš taky.
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 1.9.2009 13:08

Marky píše:
SEKTOR15 píše:Tohleto bych musel slyšet od samotného p. Hrdličky, že ho autobusy na strahov málem stály místo. Přijde mi to jako nesmysl vyprodukovanej nějakou hodně núplnou zvěstí z klubu a doplněnýho myšlenkovýma pochodama vesnický báby. Víme jak to chodí. Teplice sou strašná drbárna, ale každej si vždycky něco ještě domyslí a předává dál. Támhle uklízečka ze Stínadel zaslechne, že Hrdlička měl problémy se sháněním autobusu, který mohli být čistě organizační, řekne to doma starýmu a ten jde do hospody vykládat, že Hrdličkovi mává AGC výpovědí před očima kvůli tomu, že dělá nějaký autobusy nebo co.

Ja to slysel ze 3m z jeho ust na predligovem kotli.Takze zadna pani povidala.Muzou to zde dokazat i jini,Addax atd. kteri tam byli take.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.9.2009 13:17

To jsou věci. Každopádně silně pochybuji, že důvodem je extempore z Boleslavi. Možná jde o "bonusový" důvod, ale elementární problém vidím spíš v penězích. Prostě když si autobus nezaplatí fandové, tak výjezdy nebudou. Myslím, že obava z rváčů z ní líp, než škrcení kohoutku. :down:

Ale stejně pochybuji, že by na Moravu jelo v neděli večer nějaké větší množství lidí, i kdyby byl autobus zadarmo. To aby si člověk vzal na pondělí volno. Tyhle nedělní večerní výkopy se měly v rámci celé ligy zakázat, když už k rozumu přišla i Česká televize. :-/

Zápas to ale bude určitě zajímavý. Jsem zvědav, jestli bude hrát Švancara, tedy jestli vyvázne bez trestu nebo ne. Bez něj je Slovácko poloviční. Hlavně nenosit hlavu v oblacích, hrát dál poctivý fotbal a pak už nám úspěch půjde naproti ... :handshake:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Bulina » 1.9.2009 14:01

Tomas píše:
Marky píše:

IJa to slysel ze 3m z jeho ust na predligovem kotli.Takze zadna pani povidala.Muzou to zde dokazat i jini,Addax atd. kteri tam byli take.

I já to slyšel na kotli přímo od pana Hrdličky. Konkrétně říkal, že vedení AGC nechápalo, pro by měl klub dotovat fanouškům tu cestu, když v zahraničí je praxe opačná, tam by se ještě těžko sháněli lístky, jaká b byla poptávka. Což je bohužel pravda...
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.9.2009 15:23

Bulina píše:I já to slyšel na kotli přímo od pana Hrdličky. Konkrétně říkal, že vedení AGC nechápalo, pro by měl klub dotovat fanouškům tu cestu, když v zahraničí je praxe opačná, tam by se ještě těžko sháněli lístky, jaká b byla poptávka. Což je bohužel pravda...

Nicméně FKT je český klub působící v českých podmínkách. Teď trochu ironie: když tedy AGC má takovou starost, jak to chodí v zahraničí, ať dá pár desítek milionů na kvalitní posily. V zahraničí je také přeci běžný moderní technický fotbal, ne? B-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Patazzz » 1.9.2009 15:38

Lidi já bych moc neřešil co stojí a nestojí p. Hrdličku místo, důležité je, aby kluci na tom Synotě nějaký ten bodík urvali :yes: chce to potvrdit to Brno, ale i plichta by byla dobrý výsledek, přeci jen Slovácko dostalo v Edenu trojku, takže bude chtít doma před svými (debilními fans, poukazuji na finále čmfs) vyhrát, tak doufám, že to naši zvládnou a udržíme se v top 3 :up: :up:
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 2.9.2009 7:38

Hrdlička to říkal to je pravda ale protože jsem byl na takovym sezení víckrát tak vím že když nemá na něco odpověd tak mlží.Co vím tak Kuberovi poslal za ten pohár fakturu a ten jí zaplatil - jednalo se o nákejch 200 000 kč - samozřejmě tim myslím město.Padlo to v nákym rozhovoru s Kuberou to může potvrdit Paris.
Takže jenom výmluva - ale asi na to nemáme prostředky + riziko a hlavně chut.
Možná pokud se bude dařit tak něco příjde - třeba jako před lety vypravanej vlak na Slavii.
tom

Příspěvekod Kozel » 2.9.2009 9:23

Pro zajímavost:
Sazba autobusu za 1 km ... 23,- (Karosa) až 30,- (luxusnější typy)
nepředpokládám nižší smluvní cenu
1 hod čekání ... 100 - 200 Kč
Teplice - Uh. Hradiště a zpět ... 735 km ( 4,5 hod tam a 4,5 hod zpět)
Při 45 přepravených osobách to je 375 - 490 Kč na osobu. Holá cesta, bez pojištění a vstupného. Organizovat takový zájezd je podnikatelská sebevražda.
:idea:
Představte si, že na těchto stránkách by vedle typovačky bylo založeno téma závazných objednávek cest na venkovní zápasy s předem vykalkulovanou cenou.
Jediným rozumným řešením, podle mě, je založit fanklub jako občanské sdružení. Znamená to 3 - 5 věci oddaných rozumných lidí, kteří si pak nechají za svou práci od kdekoho nadávat. Po získání kreditu ve slušnosti by jistě fanklub byl schopen získávat od města, kraje i klubu dotace na činnost a část prostředků získat prodejem vlastních suvenýrů.
Jsem ale s Mc Murphym a prof. Parkinsonem pesimistou.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 2.9.2009 12:51

Na toto střetnutí jsem velice zvědav. Myslím, že mužstvo, které oplývá kvalitním útokem nás hodně prověří, daleko více než Brno. Každopádně kdÿž kluci budou hrát svojí hru, mohlo by se jednat o nejkvalitnější zápas kola. Slováčtí přiznívci se zase určitě obují do Plecha, ani jejich hráči nás nemají zrovna v lásce, vždyť jsme pro oba veledůležitý finálový souboj Poháru ČMFS zvládli my, což nám jen tak nezapomenou. Tipuji 4:3 pro nás. :up:
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 2.9.2009 13:16

Moc se mi líbí Kozlova kalkulace, která jasně ukazuje, že autobus někam ke slovenským hranicícm je neúnosný. Do Prahy ano, po Čechách taktéž, ale Uherské Hradiště? I při stoprocentním zaplnění vyjde levněji vlak, když se najde dobrá sleva...

Navíc, o tomhle tématu bych snad ani moc nevtipkoval, jak to zkusil Jirka. Už s ohledem na to, co se dělo kdysi v Mladé Boleslavi...
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 2.9.2009 14:07

Hele prosím vás, můžete mi někdo osvětlit co se tenkrát stalo v tý Boleslavi? Nějak mi to uniká ;-) :hi:
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod MikeyM » 2.9.2009 14:14

Ono je to vsude levnejsi, kdyz pojede 50 lidi vlakem nez nejakym objednanym autobusem.
MikeyM
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.9.2009 14:32

JTB píše:Navíc, o tomhle tématu bych snad ani moc nevtipkoval, jak to zkusil Jirka. Už s ohledem na to, co se dělo kdysi v Mladé Boleslavi...

Jasně, to je strašidlo, kvůli kterému dalších padesát let mají klubem organizované výjezdy červenou. Jako by se při finále poháru v praxi neověřilo, že při dobré organizaci není výjezd technicky sebemenší problém ...

Tím nechci incident zlehčovat, ale stojím si za tím, že důvody jsou i jiné. A třeba právě v ceně, jak tu vypočítal Kozel. Lidi tady v TP tohle prostě až na pár čestných výjimek nedají a klub to dotovat nemůže.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Patazzz » 2.9.2009 18:34

JirkaXXL píše:
JTB píše:Navíc, o tomhle tématu bych snad ani moc nevtipkoval, jak to zkusil Jirka. Už s ohledem na to, co se dělo kdysi v Mladé Boleslavi...

Jasně, to je strašidlo, kvůli kterému dalších padesát let mají klubem organizované výjezdy červenou. Jako by se při finále poháru v praxi neověřilo, že při dobré organizaci není výjezd technicky sebemenší problém ...

Tím nechci incident zlehčovat, ale stojím si za tím, že důvody jsou i jiné. A třeba právě v ceně, jak tu vypočítal Kozel. Lidi tady v TP tohle prostě až na pár čestných výjimek nedají a klub to dotovat nemůže.

Prosímtě a co se stalo v Boleslavi ?
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.9.2009 19:00

Patazzz píše:Prosímtě a co se stalo v Boleslavi ?

Mám to taky jen z doslechu (nebyl jsem osobně přítomen), ale někteří "fandové" se měli nechat objednaným autobusem odvést na rvačku, kde pak byl autobus poškozen.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Paris » 2.9.2009 19:46

tom píše:Hrdlička to říkal to je pravda ale protože jsem byl na takovym sezení víckrát tak vím že když nemá na něco odpověd tak mlží.Co vím tak Kuberovi poslal za ten pohár fakturu a ten jí zaplatil - jednalo se o nákejch 200 000 kč - samozřejmě tim myslím město.Padlo to v nákym rozhovoru s Kuberou to může potvrdit Paris.
.

Ano, ale Kubera sám nevěděl, o co jde. Ale je to 200 tisíc na autobusy pro fanoušky na Strahov.

Tady ten článek s rozhovorem s p. Kuberou je:

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... -na-prodej
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 2.9.2009 20:09

Měl by se k případu Bolka postavit čelem Sektor15 jako přímý účastník a vyjádřit se k tomu především on.
Jinak je to skoro vytahování kostlivce ze skříně. Původně to tu přece vzniklo z toho, jak se dopravit do Hradiště. Čím dál od Teplic, tím je výhodnější plné auto. A to se v minulosti už osvědčilo.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 3.9.2009 0:37

Cenově to vychází skutečně tak, jak napsal Addax. Auto v pěti lidech, buďme levní a řekněme 2 Kč / km, to je nějakých 900 Kč, čili by to jednoho vyšlo na zhruba 200. Ještě lépe by to vyšlo, pokud by měl někdo vozidlo na úrovni dodávky se sedačkami, řekněme pro 10-15 lidí.

Vlak? Na skupinovou jízdenku se nedá dostat pod 500 na osobu ani kdyby jelo 30 lidí - doporučuju tarifní kalkulátor www.jizdenka.cz, sice chvíli trvá, než se s ním naučíte, ale je to jen upravený SW, který běží na nádražních pokladnách.

Bohužel se hraje v neděli až od 19 hodin, což téměř vylučuje využítí plné verze slevy SONE+ - jednodenní jízdenka na všechny vlaky pro dva dospělé a až tři děti za 450. Kdyby se ovšem hrálo od 17:00, pro Pražáky (a že nás tu je :-) ) by to byla patrně nejlevnější alternativa.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 3.9.2009 0:52

A úplně nejlevnější je to na fotbalzive.cz :-D Zvláště při tak blbém termínu (neděle večer, cesta na druhý konec republiky).
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 3.9.2009 12:25

JirkaXXL píše:A úplně nejlevnější je to na fotbalzive.cz :-D Zvláště při tak blbém termínu (neděle večer, cesta na druhý konec republiky).

Hele, pak že Lukasmen nemá dva nicky. :-))
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 3.9.2009 12:33

cit. Addax: Hele, pak že Lukasmen nemá dva nicky.
Hezkýýý - móc pěknej šťouch... :-D
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 3.9.2009 12:42

:up2:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Patazzz » 3.9.2009 14:25

JirkaXXL píše:
Patazzz píše:Prosímtě a co se stalo v Boleslavi ?

Mám to taky jen z doslechu (nebyl jsem osobně přítomen), ale někteří "fandové" se měli nechat objednaným autobusem odvést na rvačku, kde pak byl autobus poškozen.

Aha, no tak to je blbý :no: , protože kdyby opravdu nějaké ty zájezdy byli B-) , to by byla paráda si myslím, je to z mího pohledu krása, když jezděj fans svýho klubu i na venkovní matche :yes:
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 3.9.2009 17:09

http://fotbal.idnes.cz/zdrceny-svancara ... fotbal_par

a na Slovacku uz vymysleji vselijake konspirace :-))
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 3.9.2009 20:36

Ettiene píše:http://fotbal.idnes.cz/zdrceny-svancara-od-fotbalove-disciplinarky-dostal-trest-na-sest-zapasu-14w-/fotbal.asp?c=A090903_173239_fotbal_par

No, na jednu stranu jsem tak trochu rád, že jejich nejlepší hráč nebude hrát proti nám a zároveň, že komise má podobný metr jaku u Matuly, na druhou stranu si myslím, že do fotbalu takto pravidelné rozhodování od stolu nepatří. Buď ať se to konečně naučí hlídat rozhodčí, nebo ať se to pak už netrestá vůbec. Přece není možné tvrdit, že delegát to viděl, ale tři rozhodčí ne. Dnes disciplinární tresty, zítra se budou od stolu odečítat a připisovat góly.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JTB » 3.9.2009 22:42

JirkaXXL píše:Dnes disciplinární tresty, zítra se budou od stolu odečítat a připisovat góly.

Tak daleko to nezajde, ale scénář je jasný - teď na sebe začnou všichni podávat hromadně stížnosti a podněty k DK, přičemž se počet lékařem vypsaných neschopenek proti loňsku zpětinásobí. Každý týden bude řešit DK dva-tři takové případy v rámci vzájemných klubových účtů a pak někomu dojde, že to nikam nevede, tak začnou mírnit sazby a pak to možná utichne. Říkám to už od Matuly a začíná se naplňovat...
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 4.9.2009 6:37

JirkaXXL píše:
Ettiene píše:http://fotbal.idnes.cz/zdrceny-svancara-od-fotbalove-disciplinarky-dostal-trest-na-sest-zapasu-14w-/fotbal.asp?c=A090903_173239_fotbal_par

No, na jednu stranu jsem tak trochu rád, že jejich nejlepší hráč nebude hrát proti nám a zároveň, že komise má podobný metr jaku u Matuly, na druhou stranu si myslím, že do fotbalu takto pravidelné rozhodování od stolu nepatří. Buď ať se to konečně naučí hlídat rozhodčí, nebo ať se to pak už netrestá vůbec. Přece není možné tvrdit, že delegát to viděl, ale tři rozhodčí ne. Dnes disciplinární tresty, zítra se budou od stolu odečítat a připisovat góly.

Ale toto nešlo rozhodčím uhlídat,protože se hrálo úplně jinde a hra se rychle vracela k brance Slovácka,takže i pomezní se vracel k půlící čáře.A právě proto měl být trest Švancary větší než u Matuly,který taky "prasil",ale alespoň ve hře o míč....
Petřík

Příspěvekod Tomas » 4.9.2009 8:42

Petřík píše:
JirkaXXL píše:

Ale toto nešlo rozhodčím uhlídat,protože se hrálo úplně jinde a hra se rychle vracela k brance Slovácka,takže i pomezní se vracel k půlící čáře.A právě proto měl být trest Švancary větší než u Matuly,který taky "prasil",ale alespoň ve hře o míč....

100% souhlas

Odhodit klapky,ze je to nejlepsi strelec , hracicka, technik.Trestat to co udelal, a ne jaky byl nez to udelal. :down:
Ale komise ma u me plus , ze se nebala a nedala na tlak verejnosti aby byl trest mirny.U pripad Belaid bych to videl max. na 1 zapas trestu,chtel dat ruku protihracovi na hrud,aby nemohl prekazit akci slavie, ale holt ho placnul do obliceje.Se Svancarovym a Matulovym zakrokem se to neda srovnat.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Bulina » 4.9.2009 9:28

Petřík píše:
JirkaXXL píše:
Ettiene píše:No, na jednu stranu jsem tak trochu rád, že jejich nejlepší hráč nebude hrát proti nám a zároveň, že komise má podobný metr jaku u Matuly, na druhou stranu si myslím, že do fotbalu takto pravidelné rozhodování od stolu nepatří. Buď ať se to konečně naučí hlídat rozhodčí, nebo ať se to pak už netrestá vůbec. Přece není možné tvrdit, že delegát to viděl, ale tři rozhodčí ne. Dnes disciplinární tresty, zítra se budou od stolu odečítat a připisovat góly.

100% souhlas

Odhodit klapky,ze je to nejlepsi strelec , hracicka, technik.Trestat to co udelal, a ne jaky byl nez to udelal. :down:
Ale komise ma u me plus , ze se nebala a nedala na tlak verejnosti aby byl trest mirny.U pripad Belaid bych to videl max. na 1 zapas trestu,chtel dat ruku protihracovi na hrud,aby nemohl prekazit akci slavie, ale holt ho placnul do obliceje.Se Svancarovym a Matulovym zakrokem se to neda srovnat.

Přesně tak, teď se bude snažit hrát někomu na city. Z toho videa je jasně vidět, jak moc ,,neúmyslné" to bylo. Navíc pokud bude ctít komise precedens v podobě zmírnění trestu jak u Milana, zbývají mu už jen tři zápasy. A s tim množením stížností bych to neviděl tak černě. KDyž to hráči prostě nebudou dělat, nebude si mít na ně kdo stěžovat. Šahat na protihráče se nemá a basta :yes:
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 4.9.2009 9:46

Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 4.9.2009 11:38

Paris: dobré jitro, to jsou mi novinky, jen den staré :applause: :-D ;-)
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod MikeyM » 4.9.2009 11:41

Ja to treba nevedel... :)
MikeyM
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 4.9.2009 12:05

Přiznám se, že mě to taky uteklo....
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 4.9.2009 12:07

JJ, MM: Však jo, jen mě fascinuje to ustavičné spamování Naší adresy. Kdyby to Paris objevil kdekoli jinde a zalinkoval, pak ok, ale takhle to smrdí zneužíváním fóra k nahánění návštěvnosti.
http://fotbal.idnes.cz/zdrceny-svancara ... fotbal_par
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod MikeyM » 4.9.2009 12:13

Ten clanek jsem cetl jeste pred aktualizaci a nebylo to tam. Vsak ja bych sem taky spamoval "svoje" noviny... ;-) Aspon tam nemusim list a mam servis. :-)
MikeyM
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 4.9.2009 12:15

Mikey: a to je vlastně taky dobrej přístup. Čím víc linků tu bude, tím méně lidí bude číst dotyčný periodikum samo od sebe... :-D
JTB
Registrovaný člen

Další

Zpět na Sezóna 2009/2010