FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Statistiky a hodnocení sezóny

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2010/2011.

Statistiky a hodnocení sezóny

Příspěvekod Addax » 28.5.2010 0:54

Souhrn všech kol, výsledky, střelci Tp, bodování zápasů a hráčů:

Souhrn.jpg

Legenda ke sloupcům:
1 - kolo, zápas, výsledek
2 - střelci FKT v zápasu
3 - průměrná známka mužstva (hlasování fanoušků na stránkách FKT)
4 - pořadí kvality zápasů dle tohoto hlasování
5 - nejlepší hráč zápasu za Tp
6 - průměrná známka nejlepšího hráče
7 - pořadí nejlepších průměrných známek ze všech kol
Addax
Registrovaný člen

Re: Statistika ročníku 2009/2010

Příspěvekod NIN » 28.5.2010 5:44

privital bych statistiku nahravek na gol (pokud ji nekdo vubec seriozne eviduje...) B-)
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 31.5.2010 13:25

NIN píše:privital bych statistiku nahravek na gol (pokud ji nekdo vubec seriozne eviduje...) B-)

Máš to mít (ale nevím, jestli seriózně ;-) )

Střelci + asistence.jpg
Addax
Registrovaný člen

Střelci

Příspěvekod Addax » 31.5.2010 13:42

8 - Mahmutovič
6 - Vachoušek
5 - Stožický, Mareš
3 - Vidlička, Kalivoda, Vondrášek
2 - Verbíř, Došek
1 - Siva, Klein, Merzič, Rosa, Smejkal

+ 2x vlastní soupeři, celkem 44 gólů. S tím, že rozhodčí upřeli po gólu Mahmutovičovi a Marešovi a přisoudili je jako vlastní soupeřům.
Addax
Registrovaný člen

Tabulka aktivity

Příspěvekod Addax » 31.5.2010 14:13

Tabulka aktivity.jpg
Tabulka aktivity.jpg (96.06 KiB) Zobrazeno 26021 krát

Gól 2 body, asistence 1,5 bodu
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 31.5.2010 14:17

z tohohle pohledu byl Dosek velmi efektivni posilou
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 31.5.2010 14:32

Ettiene píše:z tohohle pohledu byl Dosek velmi efektivni posilou

Souhlasím. Jako přínos pro výsledky zápasů a body. Pokud dobře počítám, tak na jaře aktivně přispěl góly a nahrávkami k zisku 11 bodů.
Jiný úhel pohledu je ten, že byl na jaře součástí podstatně jiné tváře týmu, než byla na podzim. Teď jsme se k bodům dostávali dost upachtěně a bylo jich podstatně méně, než kolik získal s lehkostí hrající útočný tým na podzim.
Vidím ho (a asi nejen já) jako záložního žolíka do krizových situací, kdy je např. hodně zraněných a nelze hrát svojí ideální (podzimní) hru.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 1.6.2010 0:12

Addax píše:Vidím ho (a asi nejen já) jako záložního žolíka do krizových situací, kdy je např. hodně zraněných a nelze hrát svojí ideální (podzimní) hru.

nebo v pripade upravy taktiky s ohledem na konkretniho protivnika (viz. kriticka pozn. p. Cermana)
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 1.6.2010 0:17

Věřím, že by se Došek uplatnil i napodzim, kdy jsme měli jiný herní projev. Ten totiž nestojí a nepadá s Doškem. I na podzim mohl Došek zvýšit tlak na soupeřovu bránu a využívat přihrávky z křídelních prostorů. Došek není odpovědný za nakopávanou, zato je dobrý hromosvod. ;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 1.6.2010 11:33

Myslim, ze jsme neprisli o atraktivni podzimni fotbal prichodem Doska.Ten jsme ztratili diky usnuti na vavrinech a nedokazali prostudovat silne a slabe stranky soupere a reagovat na ne sestavou.
Hrali porad ti sami hraci bez formy a porad to same.Stacilo souperum pokryt pravou stranu s Verbirem a Vidlickou, k tomu rychle pristupovat k Vachouskovi a jarno vybuch na svete.Nebyl takovy problem asi pro soupere podle nasich zapasu odhadnout jak nas otupit a Dosek se pak stal lovnou zveri.Ano, neni to hrac se kterym by jsme hrali nejaky super protiutoky, ale problem je,ze konec podzimu a cele jaro se hralo do plnych a my to proste nezvladli.
A kdyz pak stoperi nevi co maji delat, mice letaji vzduchem , jinak by si to tam cudlali az dokonce vzadu, protoze nevedeli kudy.Chce se z toho ponaucit a pruzne reagovat na soupere.Pripomina mi to v minulosti kdy jsme utocili po strane kde hraval Vlada Mikiska a byla to nase zbran,ale po te co souper na to prisel opet jsme nevedeli kudy.Mame co delat pres leto a ja bych chtel videt i stopera, ktery umi vyvezt mic a tim uvolnit sve spoluhrace.O to se pokousel trochu na jare Matula a bylo to trochu prekvapeni oproti jeho strasne hre na podzim ve sredu zalohy kdyz hral,ale je to malo.Bali jsme se hrat na jare.
Tomas
Registrovaný člen

Re: Tabulka aktivity

Příspěvekod NIN » 6.6.2010 14:59

Addax píše:
Tabulka aktivity.jpg

Diky Addaxi. Tabulka pekna, jeste peknejsi by byla s individualnim poctem odehranych minut. Z toho by taky vypadla zajimava cisla . ;-)
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 6.6.2010 20:16

NIN píše:
Addax píše:
Tabulka aktivity.jpg

Diky Addaxi. Tabulka pekna, jeste peknejsi by byla s individualnim poctem odehranych minut. Z toho by taky vypadla zajimava cisla . ;-)

:-) To už mě ženeš někam k hranici sebeobětování. Naštěstí se o to někdo stará průběžně (snad i důsledně). Mj. třeba tady:
http://ms.efotbal.cz/index.php?page=sou ... azeni=desc
Addax
Registrovaný člen

Re: Statistika a hodnocení sezóny 2009/2010

Příspěvekod melda » 7.6.2010 6:37

:-)) ...jsem čekala, kdy Ti Addaxi dojde "trpělivost" :-))
Nin mi připomíná moji šéfovou - to je stejné ...je to dobrý, ale ještě tohle a tohle a tohle - čert by mě vždy vzal, neumí to říct najednou, co od té "tabulky" očekává ?!?!? :-)) :-))
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 7.6.2010 9:58

Takovou nástěnku integrovaného systému managimentu. :-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 7.6.2010 12:32

Addax píše:
NIN píše:
Addax píše:
Tabulka aktivity.jpg

:-) To už mě ženeš někam k hranici sebeobětování. Naštěstí se o to někdo stará průběžně (snad i důsledně). Mj. třeba tady:
http://ms.efotbal.cz/index.php?page=sou ... azeni=desc

Dik,na netu jsem hledal, ale nenasel. Navic prave ty odehrane min. tam vetsinou chybi. Napisou jen pocet zapasu a to je u stridajicich hracu nepresne.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 7.6.2010 14:42

NIN píše:Dik,na netu jsem hledal, ale nenasel. Navic prave ty odehrane min. tam vetsinou chybi. Napisou jen pocet zapasu a to je u stridajicich hracu nepresne.

OK. Tak alespoň na tom e-fotbalu to mají rozvedené do podrobností...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 7.6.2010 15:06

melda píše::-)) ...jsem čekala, kdy Ti Addaxi dojde "trpělivost" :-))
Nin mi připomíná moji šéfovou - to je stejné ...je to dobrý, ale ještě tohle a tohle a tohle - čert by mě vždy vzal, neumí to říct najednou, co od té "tabulky" očekává ?!?!? :-)) :-))

Na statistikách a historii jsem takříkajíc "ulítlej", v tom mě např. fascinuje preciznost našeho Pannoniaxe. A taky jsem kvůli tomu založil tenhle chlívek, abysme mohli sezónu pěkně podtrhnout a sečítnout. :yes:
Proto kdybych nenašel ten odkaz, kde je požadované - tak bych to NINovi zase nejspíš vypracoval. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 10.6.2010 20:16

Addax: ale kdeže, taková statistika se na několika místech taky vede! :yes: Krom databáze ČTK, která je dostupná jen zákazníkům, je tu ještě otevřená a jen o málo méně přesná databáze kolegů z MF DNES/iDnes...

http://fotbal.idnes.cz/db_fotbal.asp?mu ... ka=2000006
Minuty jsou u každého hráče v jeho profilu.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 10.6.2010 21:10

JTB píše:Addax: ale kdeže, taková statistika se na několika místech taky vede! :yes: Krom databáze ČTK, která je dostupná jen zákazníkům, je tu ještě otevřená a jen o málo méně přesná databáze kolegů z MF DNES/iDnes...

http://fotbal.idnes.cz/db_fotbal.asp?mu ... ka=2000006
Minuty jsou u každého hráče v jeho profilu.

Nechápu (snad to není těmi 2 dl ouza)... Nikde nepíšu, že by byla taková statistika jen na e-fotbalu a jinde ne. Ani si to nemyslím. Nedávno jsem např. vyzdvihoval statistiku na www.fotbal.sport.cz ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Dj_Buky » 27.10.2010 18:00

trochu sem se vcera nudil pri sledovani zaznamu zapasu slovanu se sraltou, a navic me rozcilil komentator, kdyz znovu pripomnel jak malo chodi divaku na stadiony mimo prahu samozrejme zelenka mu pritakaval a nezapomnel zminit nase milovana stinadla. tak me napadlo se na tu statistiku prumernych navstev podivat trochu jinak.
konkretne na pocet navstevniku v pomeru poctu potencionalnich fanousku daneho tymu
prazske tymy jsou kazdy za sebe na celou populaci prahy.

1.sloupec - pocet obyvatel
2.sloupec - prumerna navsteva
3.sloupec - pomer divak na pocet obyvatel

slavia--------1000-------10.7 ---- 1
sparta--------1000-------10.1 ---- 1
bohemians-----1000--------6.6 ---- 0.66
tj bohemians--1000--------1.1 ---- 0.11
zbrojovka------400--------3.6 ---- 0.9
banik----------311--------7.8 ---- 2.5
viktorka-------170--------3.6 ---- 2.1
slovan---------105--------4.4 ---- 4.1
sigma----------102--------4.4 ---- 4.3
dynamo----------95--------3.3 ---- 3.4
kladno----------71--------2.2 ---- 3.0
teplice---------53--------5.0 ---- 9.4
jablonec--------46--------3.8 ---- 8.2
boleslav--------46--------3.6 ---- 7.8
pribram---------34--------3.1 ---- 9.1
slovacko--------25--------5.6 ---- 22.4

a tady je konecne srovnani od nejpilnejsich obyvatel/fanousku po ty mene pilne
slovacko -22.4
teplice --9.4
probram --9.1
jablonec --8.2
boleslav --7.8
sigma --4.3
slovan --4.1
dynamo --3.4
kladno --3.0
banik --2.5
viktorka --2.1
sparta --1.0
slavia --1.0
bohemka --0.6
strizkov --0.1

v konecnem vysledku kdyz pominu to, ze u prazskych tymu to je dost relativni protoze kdyby meli 10ti procentni navstevnost tak by se jim to neveslo na stadion. no ale ten fanouskovsky potencial je absolutne nevyuzity z jejich strany. Nas tym bych pak srovnaval s tymy ze stejne velkych mest tedy, boleslav a jablonec a tady mame tu navstevnost podobnou spis lepsi [ikdyz to mozna o trochu vychyluje jednorocni navsteva na slavii a spartu] takze bych se vubec nebal ze sme horsi fanousci nez jine kluby jak nas v mediich radi vykresluji.

tak sem si prihral polivcicku, a uz vas tim nebudu otravovat
Dj_Buky
Registrovaný člen

Příspěvekod martymcfly » 27.10.2010 21:55

Jasná věc.V Praze je přes milion obyvatel a derby se ani nevyprodá.A kolik z toho lidí je ještě mimo Pražských.Hlavně,že maj keci na nás :evil:

Jinak supr tabulky Addaxi :up: :up2: :applause:
martymcfly
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 28.10.2010 9:28

A svýho času:
Blšany----------0,4---------3,6---------900 :-D

Trochu zkreslující, to jako na Stínadla nechodí nikdo z Bíliny, Duchcova, Oseka, Dubí, Krupky a Chlumce?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 28.10.2010 9:56

Kozel píše:A svýho času:

Trochu zkreslující, to jako na Stínadla nechodí nikdo z Bíliny, Duchcova, Oseka, Dubí, Krupky a Chlumce?

V jiných městech také chodí lidé z okolí. V tomto má opět výhodu praha, jelikož ta má obrovskou spádovou oblast. A pokud jde třeba o fanoušky Sparty, podle mě jich většina dojíždí z okolí Prahy (je to můj odhad) ;-)
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Dj_Buky » 28.10.2010 19:46

Jabqooo píše:
Kozel píše:A svýho času:

V jiných městech také chodí lidé z okolí. V tomto má opět výhodu praha, jelikož ta má obrovskou spádovou oblast. A pokud jde třeba o fanoušky Sparty, podle mě jich většina dojíždí z okolí Prahy (je to můj odhad) ;-)

k pripomince navstev z okoli samozrejme ze chodi fanousci z okoli mest, a zaslouzi si za to obdiv, zejmena kdyz na druhe strane existuji fanousci kteri ackoli to maj "doma za barakem" tak se na to podivaj v televizi.

jo je pravda ze to neni uplne dokonala statistika, ale zas jaka statistika je presna, ze? ale vzhedem k tomu ze az na liberec,jabloncem a probram,kladno to je jeden tym v jednom kraji tak maj vsichni podminky da se rict stejne . ale hlavne jen sem chtel poukazat na par podivnosti ktere z takoveho srovnani vyplyvaji, jako treba na ligu abnormalni fotbaluchtivost fanousku slovacka ci obcas nesmyslnou medialni glorifikace navstevnosti v ostrave.
Dj_Buky
Registrovaný člen

Re: Statistiky a hodnocení sezóny

Příspěvekod JTB » 28.10.2010 22:00

Buky: tohle hloubání nad čísly ti schvaluju, umí to být poměrně přínosný, jen je to nikdy nekončící proces. Pokaždé tě napadne, že to jde udělat líp... :-) Pokud můžu radit, zkus místo počtu obyvatel města dosadit počet obyvatel celé aglomerace, výsledky to hodně změní. Třeba Teplice sice mají oficiálně 52 tisíc, ale ve skutečnosti je to skoro 80tisícové souměstí, protože Proboštovy, Novosedlice...ale i Krupka nebo Dubí k městu fakticky taky patří.

Podobné je to s UH, které tvoří fakticky trojměstí s Kunovicemi a Starým Městem, opodál je i Uherský Brod... Naopak Příbram sice má nějakých 40 tisíc, ale široko daleko vůkol prakticky nic, jen malé vesnice.

je to zkrátka mnohem komplikovanější. Kdybys to chtěl dělat opravdu poctivě, musel bys do mapy zapíchat 16 špendliků, reprezentujících prvoligové stadiony, a od nich udělat několik soustředných kružnic. A pak v nich spočítat obyvatele, které budeš násobit různými koeficienty podle průměru té které kružnice...

Ale upřímně, takhle daleko jsem se nedostal ani já, který v patřím mezi těch pár lidí, kteří se v celém Česku na návštěvnost fotbalu dlouhodobě specializují. Ono je to totiž spíš téma na semestrálku nebo rovnou diplomku pro studenta matfyzu... :-)
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 28.10.2010 22:06

JTB: Tak tady nejde ani tak o přesný výsledky, jako o to, že na tom nejsme v Teplicích s návštěvností tak špatně, jak se o nás říká... Už to jen chce tuhle tabulku rozšířit za hranice našeho fóra..

Jinak Buky :up:
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 28.10.2010 22:17

Mára: jak se to vezme. Připojuji aktuální stav návštěvnosti letošního ročníku po 13. kole:

Sparta 8131
Slavia 7397
Olomouc 6538
Plzeň 6013
Slovácko 5755
Hradec Kr. 5385
Liberec 4679
Ostrava 4577
M. Bol. 4094
Teplice 4069
Ústí n.L. 3647
Č. Bud. 3551
Bohemians 3550
Příbram 3385
Jablonec 3327
Brno 2894

Průměr ligy: 4771. Pro srovnání: glorifikovaný hokej měl po 15 kolech průměr 4632. Pamatujete tu sérii oslavných článků, kterak je prý hokej mnohem populárnější než fotbal, které se vloni touhle dobou objevovaly v jedněch nejmenovaných novinách/serveru? Tehdy jim k neochvějné pravdě stačily průměry za tři po sobě jdoucí víkendy na pomezí října a listopadu... Takže malá omluva Bukymu, protože proti tomuhle vlastně udělal superhlubokou studii... :-)
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Dj_Buky » 29.10.2010 6:05

Mára píše:JTB: Tak tady nejde ani tak o přesný výsledky, jako o to, že na tom nejsme v Teplicích s návštěvností tak špatně, jak se o nás říká... Už to jen chce tuhle tabulku rozšířit za hranice našeho fóra..

to je ono, to byl ten cil. no prave sem si rikal jestli to nekam neposlu, ale pak sem si uvedomil, ze oni to v mediich moc dobre vedi i beze mne.
Dj_Buky
Registrovaný člen

Příspěvekod martymcfly » 29.10.2010 7:49

No jo hokej se hraje furt ve stejným prostředí,zato diváci na fotbale trpí počasím.A lidi jsou na sebe opatrný :-P tak radši budou doma.A když je pěkně tak se moc nehraje.Na podzim se odehraje i 17kolo,to bude někdy v prosinci=výborná záležitost :cry: a skončíme v půli května.
Prostě v tričku na fotbale se jde tak 4x za sezonu,což je škoda.
martymcfly
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 29.10.2010 11:10

Dj_Buky píše:
Mára píše:JTB: Tak tady nejde ani tak o přesný výsledky, jako o to, že na tom nejsme v Teplicích s návštěvností tak špatně, jak se o nás říká... Už to jen chce tuhle tabulku rozšířit za hranice našeho fóra..

to je ono, to byl ten cil. no prave sem si rikal jestli to nekam neposlu, ale pak sem si uvedomil, ze oni to v mediich moc dobre vedi i beze mne.

Já Tě nechtěl setřít, byla to čistě matematická záležitost. :handshake:
Mě jen zaráží, jak tomu TFK nejde naproti. Dráhy budou vozit pařiče z Prahy do Stodolní a ráno zase zbořený zpátky, ale spádová oblast Stínadel se pořád zmenšuje. Strašně mi vadí, když vidím sparťanský vlajky se jménama vesnic z Litoměřicka a Lounska. Jako kluk jsem bydlíval v dnešní Svojsíkově ulici. Než jsem došel po fotbale domů, ještě dlouho popojížděla venkovská auta Vrázovkou na Duchcovskou. Tenkrát jezdila plná auta z okresů CL, DC, LT, LN, CV a UL. Jenže tenkrát hrály ligu opravdový osobnosti jako Petráš, Dobiáš, Kuna, Viktor, Panenka, Masný a za nás Pižma a Stratil a lidi na ně stáli fronty.
Taky jsem si všiml, že divák si vybírá jen vítězící objekt fandění a regionální příslušnost k místním klubům globalizace ničí. Je zajímavý pozorovat stejný ksichty při vítězném tažení hokejistů, basketbalistek, Neumannové, Sáblíkové, Špotákové nebo Bauera. Jdou fandit na jistotu, jen když z toho něco bude, nechtěj prohrávat.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 29.10.2010 11:36

Navazuju na Kozla ...
...ono to možná bude tím, že lidi chtějí vždycky vítězit ! Mám ale pocit, že v dnešní době je IN pouze vítězství a hlavně, málokdo si uvědomuje, že k tomu vítězství patří i prohry a ta skupina lidiček, která při prohře věří, že bude zase líp ..to jsou FANDOVÉ !!! Takže se nehněvejme na DIVÁKA, že je "kam vítězství, tam přízeň" - vždyť on nemá čas se unavovat prohrami, on chce mít adrenalin při vítězství...jedno koho, jedno kdy - chápu, ale nesdílím ....
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 29.10.2010 13:03

melda píše:Navazuju na Kozla ...
...ono to možná bude tím, že lidi chtějí vždycky vítězit ! Mám ale pocit, že v dnešní době je IN pouze vítězství a hlavně, málokdo si uvědomuje, že k tomu vítězství patří i prohry a ta skupina lidiček, která při prohře věří, že bude zase líp ..to jsou FANDOVÉ !!! Takže se nehněvejme na DIVÁKA, že je "kam vítězství, tam přízeň" - vždyť on nemá čas se unavovat prohrami, on chce mít adrenalin při vítězství...jedno koho, jedno kdy - chápu, ale nesdílím ....

Nesdílím a nechápu, heslo všech hráčů je: Ono to jednou příjde! Ale určitě je rozdíl mezi divákem a fandou. Já bych v životě nešel do Sazkaarény na NHL. Proč jako?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 29.10.2010 15:38

Kozel píše: Já bych v životě nešel do Sazkaarény. Proč jako?

A to já zase jo. Třeba na Rammstein nebo Nine Inch Nails B-)
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 1.11.2010 12:45

NIN píše:
Kozel píše: Já bych v životě nešel do Sazkaarény. Proč jako?

A to já zase jo. Třeba na Rammstein nebo Nine Inch Nails B-)

To si radši dám pár piv v Ostrově Pod Císařem a poslechnu živýho Dundra, Lessyho woheň nebo ZNC. Vyjde to lacinějš a klidně můžeš spadnout do bubnů.
http://www.lessyhowohen.cz/
http://www.znc.cz/
http://usti.blog.cz/0803/v-dundr-a-jeho-predstaveni
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 23.11.2010 0:52

Pamatujete, že bysme měli někdy po podzimu pasívní skóre? :suicide:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 23.11.2010 9:22

Podzim byla takova sinusovka, nejdriv bida, pak vstanuti z mrtvych a pote opet bida. Pokud to tak bude pokracovat i dal, mel by nam vstup do jarni cati vyjit :-D
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 23.11.2010 15:09

Jabqooo píše:Podzim byla takova sinusovka, nejdriv bida, pak vstanuti z mrtvych a pote opet bida. Pokud to tak bude pokracovat i dal, mel by nam vstup do jarni cati vyjit :-D

na jare to lepsi rozhodne nebude (pokud tedy AGC neudela necekane rezy). Ocekavam v zimni prestavce standardni medialni blaboly o kvalitnim potrenovani a nabuzenosti tymu. Odvolani trenera tipuji do 6kola a po vyrazeni z OCupu (pokud tedy ma p.Hrdlicka v sobe pud sebezachovy).
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 24.11.2010 9:22

V dnešní tištěné příloze Mladé fronty DNES "Severní Čechy" je velmi,velmi zajímavé vyhodnocení půlsezóny v podání Teplic a Ústí ....... ;-)
Petřík

Příspěvekod NIN » 24.11.2010 17:31

NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 24.11.2010 18:33

NIN píše:http://fotbal.idnes.cz/expert-fotbaliste-usti-nejspis-sestoupi-teplice-z-ligy-evropu-neoslavi-14f-/fotbal.asp?c=A101124_140631_fotbal_par

Jarda Melichar je u mne respektovaný pán a viděl bych to podobně, jak se tam vyjádřil. Jinak s lecčíms by se tam dalo s úspěchem polemizovat, třeba s tím známkováním atraktivity hry u Ústí... :-)
Addax
Registrovaný člen

Perspektiva

Příspěvekod Addax » 25.11.2010 2:20

Určitě fandi a běž za svým klubem.
Ale abys za ním dokázal i pevně stát, musíš se občas zastavit a zeptat se:
Je žlutomodrý vývoj v pohybu, nebo je to jen můj klam a nic se nehýbe?
701104a8d4_354842_o2.gif
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 25.11.2010 7:31

Addaxi, díky za neutuchající optimismus a dobrou náladu - začínáme být vymírajícím druhem :yes: - hlavně v tomto ročním období ;-) ...takže pro všechny ...
......hlavy vzhůru, vše co se děje, se děje z nějakého důvodu, který pochopíme později....
:hi: :yes: :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 25.11.2010 8:19

Addax píše:
NIN píše:http://fotbal.idnes.cz/expert-fotbaliste-usti-nejspis-sestoupi-teplice-z-ligy-evropu-neoslavi-14f-/fotbal.asp?c=A101124_140631_fotbal_par

Jarda Melichar je u mne respektovaný pán a viděl bych to podobně, jak se tam vyjádřil. Jinak s lecčíms by se tam dalo s úspěchem polemizovat, třeba s tím známkováním atraktivity hry u Ústí... :-)

Ale on to neporovnával s celou ligou....on to porovnával konkrétně s jedním klubem! :yes: :-)
Petřík

Příspěvekod napsty » 25.11.2010 8:27

to je jasný když dostali ústí za atraktivitu za 1 :-) co by potom dostala Plzeň
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 26.11.2010 19:30

[quote="NIN". Ocekavam v zimni prestavce standardni medialni blaboly o kvalitnim potrenovani a nabuzenosti tymu. Odvolani trenera tipuji do 6kola a po vyrazeni z OCupu (pokud tedy ma p.Hrdlicka v sobe pud sebezachovy).[/quote]ja spis cekam prehodnoceni cilu pro tuto sezonu B-)
Lukasmen
Registrovaný člen

Taká malá anketka k uplynulému podzimu

Příspěvekod Addax » 19.12.2010 22:25

1) :up: 3 nej hráči
2) :up: 3 nej zápasy
3) :up: v čem jsem optimista pro další období

4) :down: 3 nej hráči
5) :down: 3 nej zápasy
6) :down: v čem jsem pesimista pro další období
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 19.12.2010 22:43

1) :up: Mareš, Matula, Kalivoda
2) :up: FKT-Slavia, FKT-Liberec, MB-FKT
3) :up: že zůstanu nadále zapáleným fandou žlutomodrých, děj se co děj (nojo, no)

4) :down: Smejkal, dál mě nikdo výrazně nenapadá, každý střídal horší období (krom těch třech nejlepších). Pokud bych měl dát největší propad od minulé sezóny, tak Ljeva (z nejlepšího do průměru)
5) :down: FKT-Brno, FKT-Bohemians, FKT-Příbram
6) :down: že se nepodaří ničím rozčeřit, se vším spokojenou, klidnou hladinu v klubu. Pokud chce FKT zachovat současné status quo, ona proklamovaná a vychvalovaná stabilita se záhy promění ve stagnaci.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 20.12.2010 7:09

1) :up: Grigar, Matula, Mareš
2) :up: FKT - Slavia, MB - FKT, FKT - Liberec
3) :up: že bude lepší pokoukáníčko

4) :down: Lukáš, Rosa (sorry Toníku, ale jde s tebou od 10 k 5), Mahmutovič (fotbal je kolektivní sport, tak proto)
5) :down: FKT-Brno, Slovácko - FKT, FKT-Příbram
6) :down: že bude lepší pokoukáníčko
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod martymcfly » 20.12.2010 13:10

1) :up: Matula,Kalivoda,Hošek
2) :up: MB - FKT, FKT - Liberec,FKT - Slovácko
3) :up: Snad konečně někomu dáme trojku,čtyřku na zadek Obrázek a nebudou žádný nervy

4) :down: Smejkal Obrázek ,Čajič,Mahmutovič
5) :down: Slovácko - FKT, FKT - Budějky (pohár) ,FKT - Brno (bylo toho mnohem víc)

6) :down: Že budou stále hrát tužku,potom by mohli jít k lopatě Obrázek aby věděli jak se dá taky vydělávat.
martymcfly
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 20.12.2010 23:42

martymcfly píše:FKT - Slovácko

to je spatnej vtip, to byl nejhorsi zapas FKT a jakozto prvni kolomatch se na nej zapomina a doma dikybohu nebyl...
Ettiene
Registrovaný člen

Další

Zpět na Sezóna 2010/2011