FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Teplice - Liberec (2011/2012)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2011/2012.

Re: Teplice - Liberec (2011/2012)

Příspěvekod NIN » 4.3.2012 13:11

Tomáš píše:A dost - o jakym 10 sekundovym šotu to tady plácáš ?????
Šancí jsme si vypracovali dost a proč asi ten Bičík dvakrát blbě vybíhal protože mu byla zima a chtěl se proběhnout ?????
Tom

Taky se to delo az po vstrelenym golu ty placale. Do golu spalena sance Cajice, a PO VICE NEZ PULCE UTKANI gol Mahmuta, lob Dolejse a lob Mahmuta. To je max do 10s sotu. Vic zajimaveho jsem v celkovem souhrnu z nasi strany nezaznamenal a to asi vetsina divaku (rozlisuj fanousek a divak). Bojovnost a sebeobetovani beru jako samozrejmost, ne jako nadstavbu. Ve vcerejsim utkani Sralta - Plzen tech dramatickych momentu utkani bylo podstatne vic (ze me huba neboli). Nedelejte tady z toho atmosferu, jak kdyby jsme je prevalcovali jak Real Madrid a vratte se vsichni do reality ! Ano, vyhrali jsme a to je super, ale jestli nezacnem hru i tvorit, tak budeme s tymama z druhe pule tabulky koukat jak pera, proc hrajem 0:0 anebo rupnem z brejku jako s Hradcem.
Me osobne jako divaka mnohem vice zaujalo a utkvelo v pameti nase utkani s Plzni (bez ohledu na vykon rozhodciho).
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 4.3.2012 19:26

NIN píše:
Tomáš píše:A dost - o jakym 10 sekundovym šotu to tady plácáš ?????
Šancí jsme si vypracovali dost a proč asi ten Bičík dvakrát blbě vybíhal protože mu byla zima a chtěl se proběhnout ?????
Tom

Taky se to delo az po vstrelenym golu ty placale. Do golu spalena sance Cajice, a PO VICE NEZ PULCE UTKANI gol Mahmuta, lob Dolejse a lob Mahmuta. To je max do 10s sotu. Vic zajimaveho jsem v celkovem souhrnu z nasi strany nezaznamenal a to asi vetsina divaku (rozlisuj fanousek a divak). Bojovnost a sebeobetovani beru jako samozrejmost, ne jako nadstavbu. Ve vcerejsim utkani Sralta - Plzen tech dramatickych momentu utkani bylo podstatne vic (ze me huba neboli). Nedelejte tady z toho atmosferu, jak kdyby jsme je prevalcovali jak Real Madrid a vratte se vsichni do reality ! Ano, vyhrali jsme a to je super, ale jestli nezacnem hru i tvorit, tak budeme s tymama z druhe pule tabulky koukat jak pera, proc hrajem 0:0 anebo rupnem z brejku jako s Hradcem.
Me osobne jako divaka mnohem vice zaujalo a utkvelo v pameti nase utkani s Plzni (bez ohledu na vykon rozhodciho).

Mám důvodný podezření, že by tvým nárokům nevyhověla před 3 tisícovkami diváků ani Barcelona. Dostaň do hlediště diváky na zbylých 15,5 tis. míst a uvidíš, jak budou fotbalisti i rozhodčí kmitat a dělat chyby. Hned bude na co koukat.
:giggle:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 4.3.2012 19:58

Kozel píše: Dostaň do hlediště diváky na zbylých 15,5 tis. míst a uvidíš, jak budou fotbalisti i rozhodčí kmitat a dělat chyby.

No ale určitě je jednodušší a hlavně reálnější naučit,přesvědčit,donutit cca 20 nadstandardně placených fotbalistů s jejich vedením hrát útočně, atraktivně,zodpovědně, než přivést výše uvedený počet "nedonutitelných" dobrovolně (a ještě za to zaplatit) do hlediště........ :yes:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod NIN » 5.3.2012 0:03

Kozel píše: Dostaň do hlediště diváky na zbylých 15,5 tis. míst a uvidíš, jak budou fotbalisti i rozhodčí kmitat a dělat chyby. Hned bude na co koukat. :giggle:

Proc ja ? To je snad prace vedeni FKT zvysit tyhle trapne navstevy. Ale s archaickou fotbalovou filosofii posledni desetiletky to pujde velmi tezko ... Ti divaci, co dali prednost jine zabave pred fotbalem, se ale po pulrocnim hernim vzepeti nevrati. To bude beh na dlouhou trat, ktery jeste nikdo bohuzel neodstartoval. Ale to je spis do sekce vedeni nebo fanousci/divaci.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 5.3.2012 0:05

Petřík2 píše:
Kozel píše: Dostaň do hlediště diváky na zbylých 15,5 tis. míst a uvidíš, jak budou fotbalisti i rozhodčí kmitat a dělat chyby.

No ale určitě je jednodušší a hlavně reálnější naučit,přesvědčit,donutit cca 20 nadstandardně placených fotbalistů s jejich vedením hrát útočně, atraktivně,zodpovědně, než přivést výše uvedený počet "nedonutitelných" dobrovolně (a ještě za to zaplatit) do hlediště........ :yes:

asi tak B-)
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 5.3.2012 8:40

NIN píše:
Petřík2 píše:

asi tak B-)

Já tvrdím, že v této chvíli je problém na straně diváků - měli by co nejdříve přijít a trend Teplic podpořit svojí přítomností. Jsou na dobré cestě, ta změna není mávnutím proutku, ale už běží. Měli by jste si toho všimnout.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 5.3.2012 9:36

Kozel píše:Měli by jste si toho všimnout

Co my? Toho by si měli všimnout ti,co nechodí.Nakonec v televizi mají dostatek příležitostí....takže i kladné stránky časté účasi TP na sportovních obrazovkách.Zřejmě to zatím moc nezabírá........
Osobní zkušenost - vždy jsem na zápasech TP viděl na tribůnách fůry fotbalumilovných lidí z Ústí a okolí a nabídky na odvoz domů autem jsem musel slušně,abych neurazil, odmítat.
Dnes? Radši jsem dal přednost sledování utkání (s Libercem) v televizi,protože si neumím představit,jak bych se potuloval ztemnělými přednádražními prostory v honbě chytit poslední vlak do Ústí..... :-(
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod melda » 5.3.2012 12:15

Petřík2 píše:
Kozel píše:Měli by jste si toho všimnout

Co my? Toho by si měli všimnout ti,co nechodí.Nakonec v televizi mají dostatek příležitostí....takže i kladné stránky časté účasi TP na sportovních obrazovkách.Zřejmě to zatím moc nezabírá........
Osobní zkušenost - vždy jsem na zápasech TP viděl na tribůnách fůry fotbalumilovných lidí z Ústí a okolí a nabídky na odvoz domů autem jsem musel slušně,abych neurazil, odmítat.
Dnes? Radši jsem dal přednost sledování utkání (s Libercem) v televizi,protože si neumím představit,jak bych se potuloval ztemnělými přednádražními prostory v honbě chytit poslední vlak do Ústí..... :-(

To potulování ztemnělými Teplicemi jsem si užila v pátek kolem 18té hodiny, myslela jsem si, že jsem "statečná holka" :giggle: , ale dobře mi po těle nebylo a to byl asi jen slabý odvar toho, co se tam potuluje v pozdějších hodinách .... :-O
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 5.3.2012 13:14

Koukám, že z přespolních vedou soudruzi z NDRácké strany Krušných hor. Když jedu v koloně domů, tak v Chlumci jede všechno na Telnici a Petrovice, po dálnici prakticky nikdo.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 5.3.2012 13:20

Petřík2 píše:Osobní zkušenost - vždy jsem na zápasech TP viděl na tribůnách fůry fotbalumilovných lidí z Ústí a okolí a nabídky na odvoz domů autem jsem musel slušně,abych neurazil, odmítat.

To budeme muset projednat ve fanklubu. Taková fotbalová autobusová linka Ústí - Teplice by se měla usamofinancovat.
:idea:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 5.3.2012 20:22

Hele, Kozle, ale tímhle jsme myslím narazili přesně na jádro problému s nízkou návštěvností. Jsem sice proti vám cucák, ale 90. léta si pamatuju a párkrát jsem jel na fotbal s tátou na poslední chvíli, tu od Děčína, tu od Žatce...a hodinu před zápasem bylo třeba na sudetský dálnici od Mostu pěkných pár aut, která měla buď dresík, nebo aspoň viditelně stejný cíl. Pak to bylo vidět i na tom parkovišti, který se vytvořilo na průtahu nad zimákem... :-)

Dneska? Mám dojem, že Teplice se staly jen záležitostí pro Tepličáky, Dubáky, Krupáky, Duchcováky...možná ještě Bíliňáky. Víc skoro nic. Medvědí službu asi udělalo to, že Most i Ústí si ligu v nedávný minulosti vyzkoušel, začal se identifikovat se svými týmy a vůči fotbalu zároveň tak nějak otupěl.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 5.3.2012 22:21

Pamatuju se, když byla Stínadla nová, tak jsem po zápase došel domů a z okna se ještě dobrou čtvrthodinu koukal, jak popojíždějí auta ze Stínadel, Kašparovy a Svojsíkovy ulice Vrázovkou na Duchcovskou.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 9.3.2012 8:57

http://fotbal.idnes.cz/myslel-jsem-ze-m ... fotbal_ten

Jsem rád, že to ten kluk snad neodskáče, rána to byla strašná.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 16.5.2012 12:43

http://fotbal.idnes.cz/rozhovor-se-sudi ... ntent=main

Které utkání z těch, které jste řídil, bylo nejvíc vyhrocené?
Nejspíš hned to první, co jsem pískal na jaře. Liberec hrál v Teplicích a poprvé po devíti kolech prohrál. Dobře si vzpomínám, jak byl ten zápas z obou stran nervózní a opravdu vyhrocený. Rozdal jsem celkem sedm žlutých karet a pořádně jsem si oddechl, když jsem odpískal konec.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.5.2012 16:00

Kozel píše:http://fotbal.idnes.cz/myslel-jsem-ze-mam-po-koleni-sveruje-se-liberecky-stoper-karisik-pxa-/fotbal.aspx?c=A120307_1744587_fotbal_ten

Jsem rád, že to ten kluk snad neodskáče, rána to byla strašná.

To se připojuji
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Předchozí

Zpět na Sezóna 2011/2012